לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2007, 19:30
  pegasus1640 pegasus1640 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי "אגוזי" שמתחילה ב "סירוב פינוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אגוזי
שלום לכולם : )
אני יודע שהנושא הזה נטחן בפורום פעמים רבות אבל החוסר וודאות הזה הורג אותי.
אני מתגייס ב-5.8 תותחנים ורציתי לדעת מה קורה אם אני אסרב פינוי,האם בסוף אני אקבל את מה שאני רוצה?
אני בחור עם מוטיבציה סה"כ הלכתי והעלתי פרופיל ואני מעדיף יותר לשרת בתור לוחם חי"ר לא שיש לי משהו נגד תותחנים... אני רוצה גולני ובעקרון די נעול על זה,אבל גם נח"ל זאת אפשרות אני עדיין לא מבין את הקטע של האטימות הצבאית לגבי אלה שכן רוצים לשרת בקרבי סה"כ אני כן רוצה לתרום ומנסה להגדיל ראש.
מי שיכול לעזור לי או עבר את זה כבר אני יעריך את זה מאוד,תודה!

אני אסביר לך בידיוק מה יקרה איתך...אם אתה מספיק חזק אז אתה תהיה בבקום 4 חודש ואז תלך לגולני בלי סיכוי להגיע ליחטיות אבל מה שכן אתה צריך להיות מספיק חזק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 22:48
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07

תקרא מאמרים כדי לקבל רעיון יותר טוב של מה הולך לקרות. חיפוש גם יביא לך הרבה אשכולות שדנים בסירוב פיוני.

זה שאתה נעול על גולני ומלא מוטיבציה זה סבבה, אבל אתה לא צריך לשכנע אף אחד בפרש כמה אתה רוצה את גולני. וזה שאתה הכי רוצה בהחלט לא אומר שתקבל. סביר להניח שיתחשבו בך במידה מסוימת באמת בגלל שאתה רוצה קרבי, אבל שום דבר לא בטוח. שיהיה בהצלחה, וחבל (בשבילך) ש2 חטיבות החי"ר שאתה רוצה הם דווקא השתיים עם הביקוש הכי גבוה (חוץ מהצנחנים, שבכל זאת לא היית מקבל כי זאת חטיבה ממיינת.)

עם זאת, אל תוותר ועוד פעם בהצלחה.

ישן 29-07-2007, 23:06
  ga02 ga02 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
תעשה מה שאתה חושב לנכון

אל תשכח רק דבר אחד
הכל בידיים שלך

אם תרצה מספיק גולני ותעשה שם בלאגן ולא תיכנע לכלום אז רוב הסיכויים שתקבל גולני בנובמבר
אם אתה מוכן לפשרה גם של נחל אז מה טוב כי אם אתה תבוא שם לקצין מיון ותגיד לו שאני רוצה רק גולני ואני 100% גולני והוא יגיד נחל ואתה תסכים אז הוא יהיה המנצח פה על הנייר אבל אתה בתכלס קיבלת את שלך
חבר טוב שלי היה צריך להתגייס לשריון בנובמבר אבל הוא העלה פרופיל ביום הגיוס סירב לשם פינוי ועוד באותו המחזור פינו אותו למקום שהוא רצה-גבעתי
כל זה מוכיח שאם אתה רוצה להגיע לאנשהו ומוכן לתת את ה100% שלך אז אתה תגיע
תחשוב טוב על כל צעד שלך ואם כבר אתה מסרב פינוי אז תבוא לקצין מיון ותגיד לו שאתה לא מוכן להתפשר על פחות מגולני
ברוב המקרים האלה לא מכניסים לכלא אבל אני שוב פעם אומר רוב זה לא 100% אבל מי שנלחם על שלו ואומר להם שם שלא מעניין אותו שום דבר מקבל את שלו
אל תפחד במעצר בקו"ם מהאיומים וגם אל תאמין להבטחות כי ישקרו לך בלי סוף
טיפ קטן נוסף:
בחיים אל תבנה על טופס 55
רוב הסיכויים שהתשובות שלו יהיו שליליות
ישן 30-07-2007, 02:26
  "אגוזי" "אגוזי" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי z00nd שמתחילה ב "אני יתיחס לשאלה שלך בצורה..."

קודם כל ודבר ראשון אני כאן לשרת את המדינה ולא את עצמי זה א' כל.....

דבר שני אני לא הולך לגולני בגלל שום סיפורים שמאכילים אותי אני פשוט מעדיף לשרת בתור לום חי'ר לא סתם הלכתי ונלחמתי על העלאת פרופיל,דבר נוסף עובדה שאמרתי שאני גם מוכן ללכת לנח"ל כי אני אכן יודע שהביקוש לגולני גדול.
ד"א אבא שלי שירת בגולני וגם היה באגוז זאת הסיבה שאני די מורעל על זה לא שזה תרוץ כלשהו להגיע ליחידה זה פשוט אחד מהשיקולים. אני ידוע שכל חטיבות החי'ר הם אותו דבר וכולם עושים בסופו של דבר את אותם דברים אבל עוד פעם אני אומר שאם אני כבר משרת ותורם ויש אופציה להשפיע כל המקום השיבוץ שלי זכותי המלאה לעשות זאת!
שוב תודה לכולם על העזרה,אני שמח שהאשכול מעורר עיניין אצל רבים!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר