לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2007, 01:30
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "אימון יחידת משטרה נגד טרור ופשיעה ברוסיה"

הקסדה שלובש "המטרה" מעידה על כך שזהו כנראה שימוש באש חיה. מדובר בקסדה הנמצאת בשרות חבלנים לטיפול קרוב בפצצה.

לא ברור לי למה נראית צינה משוכה לאחור באקדח של היורה, אלא אם מדובר בתמונה שצולמה לאחר סיום הירי, והמצולם נשאר בפוזיציה לטובת הצילום.

בכל מקרה, נראה לי אימון מיותר לחלוטין ... מה הוא בא לבחון, את היכולת של ה"מטרה" לא לזוז כשיורים עליו ? הרי אין צורך לבחון את עמידות הווסט ע"ג אדם, ואין כאן שום תרגול של כניסה לחדר או זיהוי מטרות או כל דבר אחר שיצדיק שימוש במטרה חיה.

אגב, לא מדובר באימון של היחידה, אלא בהופעת ראווה (אל מול קהל מכובדים) לפני קבלת הכומתה האדומה.

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 30-07-2007 בשעה 01:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2007, 09:42
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
לא OMON
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ג'ון מקליין שמתחילה ב "אם אני לא טועה מדובר ביחידת..."

מדובר ביחידה של משרד הפנים הרוסי (היחידות המיוחדות של שירותי הפנים כפופות שם ישירות למשרד הפנים ולא למשטרה). כמו שניתן לראות על החולצות עליהן כתוב ברוסית "OMSN"

оперативно-розыскных мероприятий спецназ
או בתרגום: היחידה המיוחדת למבצעי חיפוש. (הכוונה למילה "מבצעי חיפוש" מתכוונת לאיתור נאדרים, השתלטות, שיחרור חטופים ובני ארובה ועוד)

יחידת ה-OMON או Отряд Милиции Особого Назначения (היחידה המשטרתית המיוחדת) השייכת כאמור, למשטרה
http://en.wikipedia.org/wiki/OMON

ישן 01-08-2007, 14:34
  183 183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "אני אישית ראיתי בחור שהמשיך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן1
אני אישית ראיתי בחור שהמשיך לרוץ אחרי שחטף 5 כדורי 0.22. אתה רוצה לנחש עם כמה כדורי 9 הוא היה ממשיך לרוץ ?

להפתיע אותך ?
מחבל חוטף 6 כדורי 9 ממ בחזה כולם חלולים (יענו HP) מגיע לנהג המיכלית חוטף את נשקו ורוצח אותו (ורק אחר כך מתמוטט...וחייו ניצלים בבית החולים)

נהג אחר, מגיע הביתה מניח את נשקו (ברטה 022) על הטלוויזיה. הבן רואה, שולף, משחק ופולט כדור לדלת. הכדור ניתז לאבי המשפחה בעורף - ומת במקום.

מכאן תבין את האמירה שלמעלה. "משולש הזהב" אינו מה שמקובל לחשוב : כתפיים חזה טבור. אלא הרבה יותר קטן...עניים - פה.
או אם רצונך לעצור ולאו דווקא להרוג: חגורת האגן (מותניים - מפשעה) ממוטטת את החשוד עקב קריסת השלד (אומנם עלולה להביא לאובדן דם ולהלם ולמוות אבל זה כבר מאוחר יותר).

תלוי ברמת האדרנלין בגוף, גם אם "תעלים" את מערכת לב - ריאה של תוקף יש לך כחצי דקה של תוקף באמוק, אחוז דיבוק. ראייתו תיחלש ראשונה כעבור כ 20 שניות.

לכן אמור מעתה: לאו דווקא הקוטר אלא היכן.
ישן 31-07-2007, 00:54
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MONOCHROME שמתחילה ב "הצבא הרוסי לא בדיוק "רווי הצלחות" בעצמו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MONOCHROME
יחד עם כל המיתוס של הגברים הקשוחים הם לא הצליחו לגבור על השטח והמוג'הדין באפגניסטאן ועשו קקי במכנסיים בצ'צ'ניה עם סד"כים לא קטנים וברוטליות שלא מתקרבת לצה"ל אפילו בתאוריה.
הצבא הרוסי והיחידות המיוחדות שלו בפרט אוהבים להדגיש את העניין של הכוח הפיזי של הלוחמים שלו. אבל, מבחן המעשה לא תומך בו.

אני לא אומר שאין לזה בסיס. פשוט אין מקום להשוואה של צה"ל הישראלי לצבא הרוסי.

שני הצבאות שונים לחלוטין במנטליות שלהם פשוט אין בסיס להשוואה לדעתי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 01-08-2007, 02:10
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי שלמה30 שמתחילה ב "מה באמת ההבדלים? תוכל להרחיב?"

אני לא ארחיב הרבה כי אני פשוט לא יודע מספיק אבל קודם כל, לצבא הרוסי יש לגיטימציה רבה הרבה יותר לפעולות שמוגדרות 'לא הומניות' בלשון המעטה, כמו כן, יש שם מה שנקרא "מאצ'ויזם" שבו משפילים חיילים נחותים מבחינה כאלו ואחרות. אני מאמין שזה קיים בצבא הישראלי אך במספרים קטנים בהרבה לעומת הצבא הרוסי ששם זה מוחצן (זכור לי מקרה שהגיע לטלוויזיה שבו חיילים כרתו לחייל אחר את איבר המין, אם זכרוני אינו מטעה אותי). בקשר לצבא בשטח, חלק מהגנרלים חושבים שהם עדיין תחת משטר סטלין או ברה"מ. התופעות הנ"ל, גורמות לחיילים ולצבא מן הסתם לא להיות בשיאו.

כמובן שיש עוד הבדלים רבים ואני מניח שישנם אנשים ששירתו בשני הצבאות ויכולים להציג אותם בצורה טובה יותר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 31-07-2007, 09:18
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MONOCHROME שמתחילה ב "הצבא הרוסי לא בדיוק "רווי הצלחות" בעצמו"

מידת ההצלחה או הכשלון באפגניסטן זה משהו שדורש ניתוח הרבה יותר ארוך מכמה מילים בפורום .
בכל מקרה , זה נכון שלערך חיי אדם תמיד היה יחס נחות בבריה"מ והיום ברוסיה , אבל זה לא אומר הרבה על ההכשרה של החיילים . אבל עם נדבר על ההכשרה של החיילים הפשוטים יותר , אכן גם נמצא שהוא שואף למקרים לתחת . בכל מקרה ...
כאן אנחנו מדברים על יחידות שיטור , שבאופן כללי דורשת השקעה כספית מועטה מזו הנדרשת להרמת חיל הכי פשוט לרמה כלשהיא . היחידה בה מדובר היא יחידת OSMN (לשעבר SOBR) , יצא לי לקרוא הרבה על היחידה הזאת , ודבר אחרון שאפשר להגיד אליהם שהם טיפשים או פראיירים (בטוח אי אפשר להגיד שהם עושים את זה בגלל הכסף) .
אולי הבעיה של הצבא הרוסי במספר מקומות היא שכדי לחפות על חוסר יכולת להכשיר חיילים מבחינה טקטית נכונה (חוסר כסף , תחמושת , ידע תאורטי ומעשי) , חיילים מוכשרים יותר במחינה הפיזית . אבל במקרה שלנו , זה בדיוק מה שצריך , בסופו של דבר אילו הם שוטרים ולא חיילים (למרוץ ששוטרי SOBR לקחו חלק פעיל בלחימה בצצניה) .

בכל מקרה , מטרת התרגיל פוספסה פה ע"י רוב האנשים . כתבתי על הנושא הזה דפים על גבי דפים בפורום,אבל כנראה קשה לאנשים להפתח לרעיונות מחוץ לקופסה . מטרת התרגיל היא להסיר איזשהו "כרום בתולין" באמת .
חוץ מללמד אנשים לסמוך על השכפ"צ שלהם (אתם כנראה לא מבינים עד כמה האמונה הזאת עוזרת מבחינה פסיכולוגית . מי ששריונר למשל ויצא לו לחוות אירועים טראומטים כאלו ואחרים שקשורים לכלי שלו , יודע כמה לא נעים לעלות על הטנק ולעבוד איתו כאשר הוא מאבד אימון בהגנה שהכלי מספק לו , כאשר יש חוסר התאמה לבין האמונה הקודמת שלו בכלי ולבין מה שהוא הציג במציאות) ,המטרה העיקרית היא אחרת .
כאשר בנאדם הולך לעשות מעשה שנוגד אינסטינקט , וניקח דוגמא מעולם קרבות במגע מלא , הגוף שלו יעשה הכל כדי לעזור לו לעבור את זה בבטחה . רק שהבנאדם המודרני לא מעריך ולא מבין את העזרה שהגוף שלו נותן לו , ומפרש את זה בצורה לא נכונה . בכל מקרה , כאשר הבנאדם משתתף במכות רחוב או בקרב זירה , זה אירוע די טראומטי בשבילו . הצורה היחידה שאתה לומד להתמודד עם הפחד (הפחד אף פעם לא יעלם , הוא תמיד נמצא שם) ולהבין מה לעשות איתו זה בעצם להמשיך לעשות מה שאתה לא רוצה - להתאמן במגע מלא , עד שאתה יודע לשים את הכאב בצד , ואת הפחד .

כאשר יורים על בנאדם , והגוף שלו מגיב ומזרים אדרנלין , יש חלון רחב (מעין עקומת היסטרזיס) של תגובות שהבנאדם יחליט לעשות . יכול להיות הוא יגיב מיד , יכול להיות הוא יכנס לשוק ולא יצא ממנו אלא כעבור זמן רב , יכול להיות הוא יכנס לשוק רגעי , וכו וכו וכו . כל בנאדם יכול להגיב בצורה שונה , וכל פעם אחרת בנאדם יכול להגיב בצורה אחרת . צקיך לצמצם את החלון הזה כמה שיותר כדי שקבוצת אנשים תפעל בצורה פחות או יותר קוהרנטית , ושכל בנאדם יפעל פחות או יותר בדרך הנכונה . האקוויוולנט של אגרוף לפנים הוא ירי לכיוונך (בסביבה מבוקרת) .
ישן 01-08-2007, 00:02
  Metaxa Metaxa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
כמה דברים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "אימון יחידת משטרה נגד טרור ופשיעה ברוסיה"

דבר ראשון לדעתי זה בכלל לא אימון, אלא בדיקה של אפוד חדש, + שתשימו לב שדווקא על הבן אדם הוא יורה עם אקדח ולא עם רובה-סער או תת מקלע (שאם היה עושה זאת הבחורצ'יק היה עף כמה מטרים אחורה (; ).
וגם, אני לא מבין ממה כל ההתלהבות על היחידות הרוסיות, כבר ראינו למה הם מסוגלים בביה"ס בבסלאן, ובחטיפת התיאטרון במוסקבה (לא סגור שזה היה במוסקבה).

ביכלל, אם להסתכל היחידות ללוחמה בטרור/שחרור בני ערובה וכו'... הכי "טובות" (אני יודע שזה לא בדיוק המילה) אלו הימ"מ שלנו, ה-SAS הבריטי, והימ"מ הסיני (לא זוכר את שם היחידה ואם מישהו יכול להזכיר, אז בשמחה ).
אלא גם היחידות היחידות למיטב זיכרוני שפורצות לשטח בנוי ב-360 מעלות (מכל הכיוונים).
והיחידות האלו הוכיחו את עצמם כבר בעבר.
ישן 01-08-2007, 00:57
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Metaxa שמתחילה ב "הבנתי. ואשמח אם תגיד מה לא..."

אתה מין סוג של נודניק נכון ?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Metaxa
דבר ראשון לדעתי זה בכלל לא אימון,
כבר נכתב למעלה שזו תצוגת ראווה בשעת מסדר קבלת כומתא.

אלא בדיקה של אפוד חדש,
אף אחד לא בודק שכפ"צ (לא "אפוד") בירי עליו כאשר בתוכו נמצא אדם חי לגמרי.

+ שתשימו לב שדווקא על הבן אדם הוא יורה עם אקדח ולא עם רובה-סער או תת מקלע (שאם היה עושה זאת הבחורצ'יק היה עף כמה מטרים אחורה (; ).
כשכן בודקים שכפ"צ יבצעו עליו ירי מכל סוגי הכלים, ובהזדמנות תפרט מהם לדעתך ההבדלים בין תת-מקלע לרובה סער.

וגם, אני לא מבין ממה כל ההתלהבות על היחידות הרוסיות, כבר ראינו למה הם מסוגלים בביה"ס בבסלא, ובחטיפת התיאטרון במוסקבה (לא סגור שזה היה במוסקבה).
נו, מה ראינו ? יש לך הרבה ניסיון התחום ?

ביכלל, אם להסתכל היחידות ללוחמה בטרור/שחרור בני ערובה וכו'... הכי "טובות" (אני יודע שזה לא בדיוק המילה) אלו הימ"מ שלנו, ה-SAS הבריטי, והימ"מ הסיני (לא זוכר את שם היחידה ואם מישהו יכול להזכיר, אז בשמחה ).
ממתי "הימ"מ הסיני" נחשב לאחת מהיחידות הטובות בעולם ?

אלא גם היחידות היחידות למיטב זיכרוני שפורצות לשטח בנוי ב-360 מעלות (מכל הכיוונים).
והיחידות האלו הוכיחו את עצמם כבר בעבר
זה סוג של תו"ל חדש, פריצה לשטח בנוי ב- 360 מעלות ? מה הכוונה ? רצים מכל הכיוונים, או לכל הכיוונים, או יורים לכל הכיוונים ?

יכולתי להמשיך .... אבל כבר מאוחר ולי אין חופש גדול.

לילה טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר