לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2007, 00:12
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
עדכון: מצאתי בת איכותית!! עכשיו איך בדיוק הכי כדאי להתחיל איתה?

עדכון לאשכול הקודם...

טוב הסיפור (איך שהיכרתי אותה) הוא כזה:
הכרתי אותה כבר באוקטובר בשנה (אם אני לא טועה) אצל ידידה שלי אבל לא ממש פיתחתי איתה קשר...אחרי זה בל"ג בעומר דווקא פיתחתי איתה קשר (היא באה עוד פעם עם הידידה שלי) ולקחתי את המספר שלה - והבעיה פה הייתה שבאותו שבוע הייתה מתכונת בהיסטוריה ולא היה לי זמן להתקשר והתפדחתי להתקשר אליה אחרי שבוע ושהיא פתאום לא תזכור אותי.....בקיצור לפני כמה ימים היא הייתה ביומולדת של אותה ידידה שלי (הן חברות די טובות) ואז כשדיברתי איתה גיליתי כמה יש לנו במשותף - אוהבים טיולים, מסתובבים עם חברים עובדים כל הזמן וכו'...
בקיצור לסכם את זה - גם נראית טוב גם איכותית וגם חברמנית...מה אפשר לבקש יותר מזה? חחח
זה אומנם לא שכבר נדלקתי עליה אבל איך אפשר לפספס כזאת הזדמנות לא?

עכשיו לעניין....היא חוזרת בחמישי מאילת....אני נוסע מחר ליומיים לכינרת.....קבענו שאחרי זה ניפגש ונספר חוויות....
והשאלה היא: איפה הכי כדאי לקבוע איתה (תיכף אני אסביר למה אני שואל את זה): בבית קפה? סרט? בבית שלה/שלי? או משו אחר? ואיך להתקדם אחרי המפגש הזה?
ההתלבטות שלי נובעת מהעובדה שאני מחפש לא להיות מהיר מדי ולא איטי מדי, זתומרת יש את הבנות האלה שומרות "מה אבל אנחנו בקושי מכירים" ויש את אלה שאם לא תהיה מספיק מהיר תהפוך לידיד הכי טוב ולא לחבר (תכל'ס אנחנו מדברים רציני רק שבוע).....יכול להיות שהשאלה הזאת נובעת גם מהחוסר ניסיון שלי סך הכל הייתה לי רק עוד חברה אחת..וגם היא התחילה איתי....

ו...עושה רושם שהיא לא תתנגד לקשר עם מישהו....היא די פתוחה (כאילו היא מדברת עם כולם בחופשיות...יותר נכון היא מדברת די הרבה חחח)

אז....עצות חברים...בתודה מראש (אני אענה פה רק בחמישי בבוקר נראה לי)

נערך לאחרונה ע"י idapal בתאריך 31-07-2007 בשעה 00:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:27

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר