לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2007, 12:56
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אני בטוח שקאקה יעבור ממילאן למדריד"

מצד אחד, קשה לי להאמין שהנהלה שלנו כל-כך גרועה ותוותר על הכוכב הגדול ביותר של הקבוצה שנה אחרי שויתרה על קודמו במעמד. וכנראה, שאחרי הזכיה בצ'מפיונס, המכירה של שבצ'נקו ובכלל העובדה שזאת מילאן- הם מסוגלים לא להסתנוור אפילו מהכסף של ריאל.

מצד שני, קשה לי להאמין שריאל תוותר על מדיוניות ה"גלאקטיקוס" המאוסה שלה. הם עוד לא הביאו השנה כוכב מספיק גדול כדי להגיד שהם מימשו אותה.

בלי קאקה, עם מאלדיני ב"הופעות אורח בלבד" ועם נסטה שנפצע כל שני וחמישי,נראה לי שמילאן תתמודד בשנה הבאה על מקום בגביע אופ"א.

חזרה לפורום
ישן 01-08-2007, 22:30
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אני לא בטוח שקאקא לא יצליח..."

הוא בהחלט עשוי להצליח- יש לו אופי ספורטיבי מצויין, והוא ללא ספק הכדורגלן הכי טוב בעולם היום. אבל במילאן הוא כבר מצליח, ובריאל ראינו כבר מה קורה לחלק מהכוכבים הגדולים. פתאום המועדון מחליט שמשהו לא מתאים לו, המאמן מחליט שהוא לא אוהב אותו...

לקאקה זה הרבה פחות סביר שיקרה מאשר לרונאלדו, אבל לא בלתי-אפשרי. עבורנו, אוהדי מילאן, הוא סמל בלתי-רגיל. אחרי שנפרדנו משבצ'נקו בעונה שעברה (עוד דוגמא לכוכב ענק שנכשל בקבוצה החדשה שלו) זה יהיה בלתי נסלח אם ניפרד מקאקה.

למען ההגינות, חשוב להגיד שגם במילאן כל מיני כוכבים גדולים לא מסתדרים לפעמים, כמו פטריק קלייברט. (רדונדו הוא לא דוגמא טובה, כי לולא הפציעה סביר שהיה מצליח).

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 01-08-2007 בשעה 22:33.
חזרה לפורום
ישן 04-08-2007, 15:57
צלמית המשתמש של eldaroz43
  eldaroz43 eldaroz43 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.05
שלח הודעה דרך MSN אל eldaroz43
כולם להירגע
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי banana100 שמתחילה ב "אם קאקה עובר למדריד אז...אני..."

קאקא לא יזוז ממילאן בשנים הקרובות.
מילאן יצרה את המפלצת והיא לא תתן לה לצאת נגדה
הקבוצה היחידה שקאקא יכול לעבור אליה, בלי להרוס את עצמו , זו מנצסטר יונייטד , שהיא קבוצה אטרקטיבית ברמות אדירות , זו הקבוצה היחידה שהמלך יכול להשתלב בה חוץ ממילאן, ולכן , הוא לא יעבור לשם.

ריאל מדריד קבוצה שמבלבלת הרבה את המוח, מדברים ומדברים , אבל בתכלס , קאקא לא יגיע לשם, אסור לו, לא לריאל, ריאל מנסה כבר המון זמן עם משחקים פסיכולוגים והרבה כסף לשנות את פני הדברים , אבל אין מה לדאוג , הם לא יצליחו, הכסף שלהם זה לא משהו מהותי , מילאן מציעה לו הרבה יותר מזה, האהבה של הקהל, המצב הנתון שמלדיני עומד לפרוש ( עונה אחרונה לצערנו ), מאפשרת לו להפוך לסמל של המועדון הגדול בכל הזמנים, וגם כסף לא חסר...וגם הצלחה...
ולא לשכוח , עדין יש את השאיפה לטריפל אדיר ; גביע, אליפות ואליפות אירופה, אולי אחרי זה הוא ירשה לעצמו לעזוב, וגם אז.. נקווה שלא לריאל.

אף אחד לא יוותר על זה , כמו שאתם יודעים.. כשיש עודף כסף , אז לא משנה כמה עודף כבר יש...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר