לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2007, 02:21
  moshiko.m moshiko.m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
אומנויות לחימה: האדם או האומנות ?

חבר'ה אני רואה פה הרבה סרטונים בזמן הקצר שאני פה ואני רואה מריבות על איזה שיטה טובה או כמה כוח יש בא וכמה היא פרקטית וכול מיני דברים כאלה, נתחיל מהסירטונים ב[YOUTUBE יש מיליון סירטוני אומנויות לחימה והרבה סגנונות והסירטונים מראים לפעמים שקונג פו מביס קראטה ובסרטון אחר קראטה מביס קונג פו ולפעמים טאקוונדו לוקח ואיגרוף תיילאנדי ועוד הרבה שיטות הקטע הוא שהבנאדם שנילחם באותה שיטה הוא זה שעושה את השיטה ולא השיטה עושה את הבנאדם.
למשל אצלנו בקריה יש שני סוגי לחימה שלומדים אותה באיכר זה איגרוף תיילאנדי שאני מודה שזאת שיטה חזקה מאוד וקראטה שרוב הילדים מזלזים ואומרים לך שקראטה זה לילדים בני 8 שהם לומדים את זה בשביל להינות כימעט כול אחד שאני מכיר למד קראטה שהיה קטן אבל מה היה קורה עם מישהו היה לוקח את זה לעוד איזה 9 או 10 שנים ואחרי ה10 שנים האלה הוא כבר גדול ויש לו ידע רכב בנושא הוא ידע איך להגן על עצמו ברחוב השאלה מי לומד את השיטה יש אחד שלוקח את זה ברצינות ותאמן עובד קשה ומשקיע ולא משנה עם הוא גדול או קטן הוא ינצל את העבודה הקשה שלו ברחוב ועל ידי כך הוא הפוך אותה לפרקטית ויכול לנצח אחדבאיגרוף תיילאנדי ולהפךך שלא תחשבו שאני עושה הפליות בין השיטות גם טאי צ'י יכולה להיות פרקטית למרות שזאת בעייני הרבה אנשים לא נחשבת לאומנות לחימה וכך דברים אחרים קפוארה גם הכול תלוי בנאדם ואני חושב שהרוב יסכימו איתי על זה .
אז בסופו של דבר אחרי חפירה גדולה המסר פה הבנאדם עושה את השיטה ולא להפך בחיים זה לא היה להפך ולא משנה עם היא מסורתית , תחרותית או פרקטית כול שיטה תהפוך להיות פרקטית בסופו של דבר זה תולי אך ורק בנו הלוחמים ש לומדים אותן !!!!!!!!!!!!!......

תודה moshiko.m
חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 15:52
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
במציאות אין בדלנות וגבולות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי physics007 שמתחילה ב "דעתי"

אתם תמיד הצעירים משום מה אוהבים להסתכל על הטוומ הקצר והמצמצם השיטחי ולא על הדברים אשר נמצאים מסביב ושלא תמיד ניתן להבחין בהם ולהתייחס אליהם אלא אחרי זמן מסויים שזה צץ אצלנו.
למה כאשר אתה בעולם מודרני רוצה וחייב להתמקצע אתה אינך מגביל את עצמך לתחום הידע וההתעניינות ובוחר להתמחה בשלל תחומים משיקים אחד לשני.
הרי אתה כמובן לא תלך לפי אמת אחת רק כי מישהו אמר לך כי הרי אתה אדם לעצמך שבודק וחושב אני מקווה מאוד שכך באמת המצב.
לא מזמן אני אשתף אותכם במשהו נחכתי באימון קראטה של מישהו (לא מהפורום פה) והוא אמר לחניכים שלו שעבדו בטווח של חיבוק שהם לא במצב וידע אחרי שנתיים לעבוד בטווח הזה ושהם לא ברמה או ביכולת השליטה שלהם לדעת ולשלוט באותו טווח באדם שמולו הם עומדים.
הוא אמר שההתפתחות הטבעית של אדם לוקחת זמן כדי לקבל את היכולת להתמודד במצב הזה/כזה ולהתרגל ולתרגל להגיע לאזור נוחיות במצב הנתון,כאשר אני אמרתי לו שזה חמור מאוד שאחרי שנתיים הם עדיין לא קיבלו את היכולת הזאת והקורדינאציה שלהם נראת רעה כמו מי שמנסה ללמוד ריקוד פעם ראשונה.
ושבמצב של מציאות אתה לעולם אינך יכול לבחור את התנאים שלך גם כאשר אתה היית הראשון להגיב אלא אתה חייב לדבר להתמודד עם שלל הדברים שיהיו מולך.
למשל בואו אני אספר לכם עוד משהו.
בעבודתי אני יועץ לחברת הייטק אשר יש לה אתר ומאגר גדול של מורים אשר נותנים שיעורים פרטיים.
אני כל הזמן נתקל במהנדסים של חשמל אלקטרוניקה ומכונות ומחשבים ותעשיה וניהול שלא יודעים כלום מהחיים שלהם והם האמת בורים ועם הארץ שלא זוכרים כלום ולא יודעים כלום מעבר לתחום העבודה שלהם גם אם בכלל ואלוהים יעזור להם לדעת.
בה איש שזאת העבודה שהוא בחר ללמד באוניברסיטה ויש לו תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולא יודע ללמד כלום לסטודנטים כמו חדו"א,אלגברה ליניארית,מכניקה,מבוא לחשמל ופיסקה ואפילו לא ידע מה חומרה ותכנות שפשוט רציתי לומר לו איך שלא שוללים ממנו את התואר ומדיחים אותו מהאוניברסיטה וזה קיים אצל אחרים כי גם התואר שלהם הוא מישמש רע של הרבה קורסים ומעט נקודות.
לעומת זאת כאשר אתה עושה הרבה מדעים כמו שאני למדתי 5 שנים לתואר ראשון הרבה לפני שהמדינה שלנו קמה אפילו בתחומים כמו פיסיקה,כימיה,מתמטיקה אני יודע את הדברים הללו עד היום.
התואר השני שלי הוא במדעי המחשב ומערכות מידע ככה שלא הגבלתי את עצמי כי אדם אינו יכול להגביל את עצמו.
חומר למחשבה מה עם אותו ילד ידע גם קראטה קרב מגע ותאיבוקס אז תתן לי תשובה ודעה.
לעולם אל תגבילו את עצמכם זה עצה שלי וגם לא לפסול כל דבר.
המורה שלי אמר לא מזמן שטאי צ'י זה לאצולה ולאנשים חושבים וווינג צ'ון זה לאנשים ממעמד נמוך שלא חושבים ורק רוצים לריב וכל הזמן רבים שלא מעניין אותם מעבר למכות פשוטות להכות באיש וככה היה בהיסטוריה.
ומאסטר וונג יודע שאני חושב שהוא אולי לקח משהו כשהוא אמר את הדברים האלה וזה מה שאני חושב שהוא חייב להיות לא שפוי כדי להגיד את הדברים הללו אבל פשוט הוא זז מאוד טוב וזה נותן לו חסד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר