לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2007, 15:46
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
עזרה בקשר למדידת מתח בגנרטורים...

יש לי גנרטור WOLF 650W שקניתי בהום סנטר, הטורים שלו לא היו יציבים אז שלחתי אותו לתיקון אחרי 7 חודשים שהוא היה אצלי, שהוא חזר חיברתי לו רמקול דרך מייצב זרם והוא שרף לי את שניהם את הרמקול ואת המייצב זרם... שאמור לפי מה שהבנתי להגן על הרמקול.
בדקתי את הגנרטור עם וולטמטר שקניתי בהום סנטר והוא הראה על זרם מאוד לא יציב שנע בין 70V-460V, לצורך השוואה אחרי זה בדקתי את המתח בשקע החשמל בבית והוא הראה על 230V-235V. עכשיו שהלכתי ליבואן עם הגנרטור והסברתי לו על הבעיה הטכנאי שם שהיה די נחמד, אמר לי שוולטמטר רגיל לא יכול לבדוק מתח של גנרטור, ושבכל גנרטור שאין בו מייצב זרם מובנה הוולטמטר יראה מתח לא יציב של עד 1000V.. ושזה כמובן לא הגיוני (מה שהוא אמר אני לא יודע), והוא אמר שיש מכשיר מיוחד שבודק מתח של גנרטורים.. ששאלתי אותו על השם של המכשיר הוא לא ידע לענות לי. הוא בכל זאת לקח את הגנרטור לבדיקה מאחר והוא שרף לי 2 מכשירים שעבדו דרך מייצב מתח, שדרך אגב עבד מצוין לפני שהגנרטור היה בתיקון הראשון שלו.
מה שרציתי לשאול זה אם הטכנאי הזה יודע על מה הוא מדבר או שהוא מנסה להפליץ לי דברים כדי שהם לא יצאו אשמים מכל הסיפור..?

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 01-08-2007 בשעה 15:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 05:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "עזרה בקשר למדידת מתח בגנרטורים..."

אני יכול להגיד לך שב UPS שלי, כשהמתח מח"ח נפסק, ואני מודד עם מד מתח סטנדרטי, המתח עולה אל על, תלוי בעומס שיש כרגע על היציאה של ה UPS (החל מ 245 וולט ועד 300 וולט). כששאלתי לפשר הדבר, קיבלתי תשובה דומה לתשובה שאתה קיבלת - רק קצת יותר מפורט - שהמתח שצופים בו במד מתח אינו אמיתי אם לא מועמס ביציאה מקסימום ההספק שהמערכת מסוגלת לתת (התופעה, אגב, קיימת בכל שנאי שאני מכיר, רק שבד"כ השנאים הם למתח נמוך - ואז אתה רואה למשל 15-18V במקום 12V - שבאחוזים זה לא מעט ). התופעה שלך נשמעת דומה. האם אתה מודד את המתח כאשר הגנרטור מועמס בצורה משמעותית יחסית לקיבולת המקסימלית שלו, או "על ריק" ?

מצד שני - את הקטע של 70V אני לא קולט - זה לא אמור לקרות בשום מקרה, על ריק או בעומס (אא"כ אתה מעמיס מעבר למקסימום היכולת של הגנרטור, ואז לך תדע - אמור להיות שם איזה פקק שיקפוץ במקרה הזה...) - את זה אני לא יכול להסביר (אני מניח שזה גנרטור ל 220V, כן?)

ולבסוף - V היא יחידת המידה של מתח, לא של זרם (שנמדד ב A) - לתשומת ליבך

ישן 06-08-2007, 21:08
  samuelmo samuelmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "הגנרטור הוא 650W....."

שמע הרמקול המוגבר שלך אולי מציין 300 וואט אבל זה הספק מוצא מכסימלי , ואין בינו לבין הספק צריכה קשר ישיר ולינארי , בנוסף אני לא מאמין שאתה משתמש במגבר בפול ווליום שגם אז הצריכה אמורה להספיק לך, אם אתה מתעקש אתה יכול לבדוק או למדוד את צריכת הזרם של המגבר בווליום מספיק גבוה לטעמך אתה תהייה מאד מופתע מהצריכה שתתקבל במדידה , לא רוצה להבטיח אך לא יעבור את ההספק שאתה קורא לו 300וואט חשמלי, תחבר לשקע המתח שיוצא מהגנרטור רב שקעים
( עם חצי אוטומט של 3 אמפר על כל מקרה של קצר אלא אם יש הגנה במוצא בילד אין בגנרטור )ולשקעים תחבר גרלנדה של 2 נורות של 100 וואט כ"א אם הם יהבהבו בזמן השמעת מוזיקה תחליף ל נורות של 2*40 וואט בהצלחה מקווה שהבנת? אני יענה לך שוב אם לא תסתדר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר