לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 13:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לא יודע למה הוא התכוון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "הוא התכוון למכוני ההכנה למבחנים"

אבל כאן למעלה דיברו כמה על איבחונים/דינמיקות וכו' שנעשות כחלק ממיון של מקומות עבודה. בשנת 2002 - אחרי הבום הגדול של בועת ההיטק ועת כל חברה מושתנת הרשתה לעצמה לשחק קשה להשגה - הייתי ביום שלם אחד כזה, במקום שנקרא "אדם מילוא". שלחתי קו"ח בתחילת מילואים בנח"ל עוז וקיבלתי זימון כללי למקום עבודה ש(אז) נחשב למאוד מבוקש בתפקידים מסויימים. מהמילואים הגעתי ישר לשם (ולא עברתי בתיבת הדואר שלי, מה שהיה חוסך לי את ההגעה).

היה חדר ובו 25 אנשים - חלק לא קטן מאוד מאוד מוכשרים או בעלי רזומה עשיר - שישבו שם וחיכו לאירוע הנכסף. היה נראה לי שמדובר על משהו מאוד מאוד רציני (לפי המועמדים) וקיבלתי איזו מתת אנרגיה שאני לא יודע מאיפה ובסופו של דבר הייתי היחיד שהתקבל לעבודה מתוך כולם. מה שמצחיק הוא שלדעתי לגמרי "עבדתי" עליהם... היה מדובר במשרה עם אוריינטציה שיווקית מובהקת ויצרתי רושם של מישהו חסר עכבות, "פתוח לגמרי מבחינה שיווקית", ומין טיפוס של קופירייטר. אני מניח שהיו שם לפחות חמישה שהיו טובים ממני בכל קנה מידה, אבל מסתבר שבכל זאת אפשר לעבוד על החברה האלה אם אתה מאוד רוצה ומאוד בטוח בעצמך. כשהגעתי הביתה ראיתי מכתב שנשלח ע"י מחלקת ההשמה של החברה עצמה ומשם הבנתי שמדובר על משרה כלל לא נחשקת ביחס למקום העבודה שלי באותו זמן.

אנטקדותה משעשעת (לדעתי) היא שסלוגן ש"המצאתי" עבור החברה במסגרת איזו מטלה שהוטלה עלי, הפך להיות הסלוגן שלה לזמן ארוך החל מכמה חדשים מאוחר יותר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר