לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2007, 18:06
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ואני לא בסדר?

מעשה שהיה כך היה.
לפני יומיים בערב היתה לי במסנג'ר שיחה נהדרת עם בחור שנשמע אחלה. ממש שיחה שזרמה כמו שצריך. אחרי איזה 40 דקות של שיחה אמרתי לו שאני פורשת להערב. נתתי לו את הטלפון וביקשתי שיתקשר מחר לקבוע פגישה. ממש שידרתי לו שאני רוצה להכיר. אתמול הוא לא התקשר,וראיתי שהוא היה זמין די הרבה במסנג'ר ולא יצר קשר. היום בצהריים הוא כותב לי במסנגר בזו הלשון "למה לא השארת את המסנג'ר? שיהיו לך חיים טובים ובהצלחה" שאלתי אם העלבתי אותו, והוא טען שאני לא רצינית ומשחקת משחקים. זאת למרות שממש חיכיתי שיתקשר,וממש רציתי להיפגש איתו. אז אני עשיתי משהו לא בסדר? לשם הגילוי הנאות זאת לא הפעם הראשונה שטוענים שאני לא רצינית. אולי זה בגלל שאני קצת מהססת? אין לי מושג. אולי זה הם ולא אני?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2007, 06:43
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
נשמה שלי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "תודה לכם. העלתם נקודות מעניינות."

אניכל כך מכירה את זה.

הייתי נפגשת איתך בכיף ב4 עיניים ומדברות על הכל.

מאמינה לך שאת לא מיהרת נשים בדרך כלל מוציאות את הנשמה לגבר עד שנותנות לו את מספר הטלפון. כנראה הוא סתם שחקן. הייתי מציעה לך מספר עצות

אם באמת אבל באמת הוא נראה לך ובאמת את חושבת שהוא רציני:

אז

שוחחתי עימו שוב במסנג'ר תגידי לו היי בוקר טוב בשביל הנימוס קודם ואז תגידי סתם שאלה אם אתה חושב שאני לא הייתי רצינית אז. כשדיברנו, בשביל מה נתתי לך את מספר הטלפון שלי

ואז תמתיני לתגובתו בלי שאלה נוספת

כשיגיב כבר תדעי מה לעשות הלאה

ב. לגבי למה לא קראת לו. זאת חוצפה. למה הוא לא קרא לה במסנג'ר אם כל כך הוא מעוניין בה הוא הרי גם רואה אותה במסנג'ר אצלו . אז גם תדברי איתו על זה. אמרי לו עם כל כך רצית לקבוע עמי פגישה מדוע לא פנית אלי בשנית במסנג'ר.

תעדכני א ותי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר