לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2007, 19:15
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
ירד הרעל - מה עושים? :\

אהלן, יש לי טיפה בעיה.
כל החיים שלי הייתי סגור על זה שאני אהיה ג'ובניק, וואלה אמרתי קרבי לא בשבילי, לטחון חרא וכו' וכו'. אח"כ התבגרתי טיפה וגיליתי את יחידת עוקץ. וואלה כלבים זה כל החיים שלי וממש הורעלתי. התחלתי ללכת לפיסיוטרפיה ולהשקיע בתרגילים בבית כדי שהבעיה בברך שיל תעבור.
ואז פתאום יום בהיר אחד, הכל ירד, בבום. אמרתי לעצמי שוואלה לחזור פעם בשבועיים לחברה שלך זה באסה אש, לא לראות את החברים והקרובים שלך, לטחון חרא בזמן שאני יכול לחזור כל יום הביתה, לעבוד במקביל, לחיות את החיים כמו שצריך. אני מכיר את כל הלוקשים ואת כל הדברים שאומרים שאם אני לא אגן על הבית שלי אז מי כן וכו' וכו', אבל הגעתי למצב שוואלה אין לי מוטיבציה להיות קרבי.
לדעתי לגייס מישהו לקרבי כשאין לו מוטיבציה לזה זו טעות גדולה ואיומה. וואלה בשטח חייב להיות אמון בין החיילים, איך אפשר לסמוך על מישהו שאין לו מוטיבציה להילחם? וואלה אני נכנס לשטח וחבר שלי "לא בראש שלו" על זה, איך אפשר להיכנס ככה לבית של מבוקש?? לא מבין את זה!!!!
בכל אופן, כרגע הפרופיל שלי הוא 72, אני אמור להתגייס במרץ. הבעיה שלי שאני לא רוצה פרופיל 72, אני מעדיף כל פרופיל אחר פרט לזה. יש לי כרגע מסמכים בבית להעלות את הפרופיל, הקטע שאני לא רוצה! אני ממש מרגיש שקרבי זה לא בשבילי, לא פיסית ולא נפשית.
אני לא יודע מה לעשות, עד לפני חודש הייתי נעול על עוקץ. כל החדר שלי היה בדברים שקשורים לעוקץ. הייתי כל יום צופה בסירטונים שיעלו לי את המוטיבציה, הייתי עושה ריצות, מה לא! ועכשיו כלום, נאדה. ניסיתי לצפות בסירטונים, לדבר עם אנשים, משהו שיעלה לי את המוטיבציה - כלום! בלוק! :\

אני לא תמים, אני יודע שהצבא אין אצלו "לא בא לך קרבי", פרופיל קרבי = שירות קרבי, אבל אני באמת מרגיש שזה לא בשבילי.

אני יודע שההודעה שלי ארוכה ואני ממש מודה למי שהגיע לחלק הזה, אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי.

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2007, 20:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
קראת את התגובות שלי?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אוקיי והעברה הזאת עלולה..."

ראית מה כתבתי?
אני אחזור שוב: אתה לא תוכל לעבוד בעבודות בטחוניות, וסביר להניח שגם תישאל על כך בראיונות בעתיד.

תוספת בעריכה:
במידה והקב"ן יגיע למסקנה שאכן מדובר בבעיה נפשית המונעת ממך מלמלא את התפקיד, בעיה שעלולה להגיע למצב של פגיעה בעצמך או בסובבים אותך, אז הוא יחליט להוציא אותך מהתפקיד.
על שביזות, באסה, הרגשת אי מיצוי וכו', הקב"ן לא מוציא אנשים מקרבי.
הקב"ן לא כל כך מתעניין במה אתה חושב על החלטתו- הוא הגיע אליה בהסתמך על נסיונו והכשרתו המקצועית.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 02-08-2007 בשעה 20:43.
ישן 03-08-2007, 01:53
  IMH89 IMH89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "ירד הרעל - מה עושים? :\"

אחי כל השאלות שאתה חוזר עליהם שוב ושוב רק מעידות על החוסר ביטחון שלך פה ..

תראה אני עוד לא התגייסתי אבל נראה לי בטוח להגיד שקרבי זה לא פיקניק - מצד שני לאף אחד אין פה תשובת קסם שתספק אותך, מהסיבה הפשוטה שאתה לא סגור על עצמך.
אז חכה עם התגובה הבאה שלך, ותעשה חושבים : אתה רוצה להפסיק לבכות ולהשקיע את עצמך באתגר מסויים שסביר להניח שיציב בפניך קשיים, וכמובן מהיותו קשה יכול להיות מתגמל - או שאתה מעדיף לשמור כמה שיותר על השגרה היומית הנוכחית שלך ולהסתכן בכך ששוב "הרעל" יחזור ותתחרט..
ד'א אם אתה בוחר בקרבי חשוב שתזכור שקבלתך לעוקץ אינה מובטחת מראש, ויכול מאד להיות שיצא וגם תשרת קרבי במקום אחר ..

לכל צד כמובן יש את הצדדים החיוביים כמו גם השליליים אבל הכי חשוב שתבוא ב 100% .. כי אם תעשה בחירה שאתה לא שלם איתה סביר להניח שכל קושי שיעמוד בפניך יפיל אותך הרבה יותר מהר .

בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.50 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר