לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2007, 23:24
צלמית המשתמש של MicKo
  MicKo MicKo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל MicKo שלח הודעה דרך MSN אל MicKo
בעיה: אין לי סטייל.

אז כמו שכתוב בכותרת, אין לי סטייל. אני לא יודע מה הבעיה שלי. בארון יש לי כל מיני חולצות ואני מרגיש שאין לי משהו שיושב עלי ממש טוב או שאולי הבעיה בצבע עצמו (גוון העור שלי בהיר). הנעליים שלי לא משהו, אני שוקל לקנות משהו של סקייטרים (לבן או שחור?). ג'ינס זה דבר אוניברסלי ומתאים לכל אחד לדעתי, אז אני לובש ג'ינס.

יש גם בעיה בשיער, אני לא מוצא תספורת שתראה עלי מיוחדת ויפה, השיער שטני באורך של כ-5 ס"מ ואני לא מצליח לעצב אותו שיראה טוב. אני שוקל להסתפר יותר קצר או קצוץ, כדאי ללכת למעצב שיער או ספר?

בקיצור, מה אתם ממליצים לי לעשות עם עצמי?

חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 22:06
  jamustafa jamustafa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MicKo שמתחילה ב "בעיה: אין לי סטייל."

בקשר לחולצות, בדרך כלל זה קורה כשלובשים סתם דברים בשביל שיהיה...
אתה צריך ללכת למקומות עם הרבה חנויות [כמו שינקין נגיד] ולעבור שם ולבחור חולצות שנראות לך ממש ממש טוב, לפי זה תמשיך את הסטייל שלך...

נעליים, כן... כאלה של סקייטרים יתאימו... העיקר לא נעלי ספורט... [תשתדל לא לקנות דברים בסגנון של ריף וכאלה, כי אז אתה תצא גיי מכל הכיוונים...] ואני דווקא הייתי הולך על שחור [כי כל מה שאני לובש הוא שחור...]

שיער, קודם כל! בחיים לא לקצר!!! זה הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות לעצמך, אם יש לך שיער חלק הכל סבבה...
השאלה מה אתה מחפש? תסרוקת שהיא כזה סתם שהשיער יראה נורמלי? או משו מוגדר [מוהיקן, אימו, ספייקים] ?
תמיד כדאי שתלך לאחד שמגדיר את עצמו כ"מעצב שיער" ולא סתם ספר... בד"כ ככל שהמספרה עצמה מעוצבת ומושקעת יותר המעצב הוא בעל שם וטוב יותר...

חפרתי, ובהצלחה לך ילד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר