לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2007, 21:05
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "[QUOTE=IndigoBlue] אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן לעולם
ומי משלם על זה? כמובן אנחנו משלמי המיסים..

האמתי במקרה של הTHEL המפסידה העיקרית הייתה "רפא"ל",שהייתה שותפה בפרויקט עם חברת רייתאון(מקווה שאני לא מתבלבל)

אם אני לא טועה היו דיברוים על כך שמנהלת חומה תבחן את המערכת,ואוליי תרכוש וכ'ו.

בגדול מה שעצר את כל הפרוייקט היה הקושי להפוך את המערכת לניידת(MTHEL)וטענות כי הלייזר שנפלט הוא רעיל מאוד,וגורם לנזקים חמורים אצל המפעילים(אחרי הכול לא לשכוח שהחומר הופק מאנרגיה כימית,רעילה מאוד!)

נכון להיום אני חושב שרייטאון הצליחה לסיים את הפרוייקט,ויש לה מערכת שעובדת-אבל משום מה אין התלהבות בעולם-אוליי בגלל שהמערכת עדיין לא מושלמת,הABL זה פרוייקט אמריקאי גראנדיוזי-שרק מעצמת על יכולה להרשות לעצמה,הABL מבחינת החשיבות האסטרטגית והכספית שלו שווה ערך לנושאת מטוסים-ולכן על כל ABL יש מערך שלם ששומר עליו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2010, 06:24
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי volli שמתחילה ב "תאורתית אתה צודק , לפני מספר..."

אתה מכיר את השורות האלה?

הוראות כלליות לכתיבת הודעות
  • לפני כתיבת הודעה, יש להשתמש בארכיון, במערכת הישנה ובמנוע החיפוש על מנת לבדוק האם הודעה דומה כבר נכתבה או נענתה. אם קיים אשכול בנושא יש להמשיך את הדיון באותו אשכול ולא לפתוח אשכול חדש.
  • מצד שני, אין להקפיץ אשכולות ישנים שלא לצורך. לפני הכתיבה חישבו היטב: "האם המידע שאני עומד לכתוב הוא חיוני, חדש ומוסיף על הנ"ל". חישבו על כך שוב אחריי שכתבתם ולפני שאתם שולחים.
אלה הוראות לכתיבת הודעות מתוך "דבר המנהל", לא הבאת עידכון מהותי בנושא האשכול אלא רק איזכור כללי ללא סימוכין, זה עדיין לא צורך שמצדיק הקפצת אשכול בן 3 שנים!
אתה חדש בפורום, קרא את דבר המנהל ואת האשכול "פעם ראשונה בפורום", נא להקפיד על ההוראות האלה וקבל זאת כאזהרה!

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 24-08-2010 בשעה 06:27.
ישן 05-08-2007, 10:20
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
הייתי רוצה מקור קצת יותר מפורט.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "[QUOTE=טל ענבר]??? לאיזה..."

משהו שיסביר, אם מדובר בלייזר (הטקסט רומז שזה יותר מטען פירוטכני), על איזה מקור חשמל הוא עובד, איך הגיעו להישג בתחום המזעור שאף-אחד לא יכול לחזור עליו עדיין, ולמה בדיוק צריך מחסנית לנשק לא-קליעי.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 05-08-2007, 13:08
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "הייתי רוצה מקור קצת יותר מפורט."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YGH
משהו שיסביר, אם מדובר בלייזר (הטקסט רומז שזה יותר מטען פירוטכני), על איזה מקור חשמל הוא עובד, איך הגיעו להישג בתחום המזעור שאף-אחד לא יכול לחזור עליו עדיין, ולמה בדיוק צריך מחסנית לנשק לא-קליעי.

אם אתה קורא רוסית - אולי תוכל למצוע את התשובות לשאלות האלה באינטרנט. אני אישית לא התעניינתי בנושא. לגבי השאלות האחרות: לפי הבנתי אין לו מקור חשמל - זהו לייזר כימי; ההשג הוא מהסיבה שהנשק הזה נועד בין השאר לנקב את חליפת החלל ולא להרוג אדם ע"י פגיעה ישירה, כלומר לא נדרש הספק רציני; לא יכולים לחזור על ההישג הזה כי אין בו צורך - על כדור הארץ אקדח רגיל יהיה יעיל וזול בהרבה, ובחלל אין כרגע לאסטרונאוטים ולקוסמונאוטים צורך להרוג אחד את השני; המחסנית מכילה "כדורים" שהם מקורות כוח כימיים חד-פעמיים לאקדח (או משהו בסגנון הזה - כפי שאמרתי, לא התעמקתי בנושא).

נ.ב. לגבי מקור חשמל: נראה לי שהייתה באקדח מדגם זה או אחר סוללה של 9 וולט, אבל היא נועדה רק ליזום תגובה כימית, ולא שימשה בעצמה כמקור כוח ללייזר, כמובן.

נערך לאחרונה ע"י Centurion בתאריך 05-08-2007 בשעה 13:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר