לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2007, 13:09
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
חחחחח קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירו שמתחילה ב "בנים- לא מבינה אותם \:"

לבנות אין זכות לשאול
מי מבין בנות? בנות בעצמן לא מבינות בנות!! ו אל תגידו לי שזה לא נכון

יש הבדל בין אחת שמזד*נת על ימין ועל שמאל כאילו אין מחר ואז היא נקראת שרמוטה
לבין אחת שיש לה חבר או מה שנקרא... "מין זמין"... ואז זה לגיטימי והיא לא שרמוטה
סקס זה דבר טבעי ובני האדם מנצלים אותו להנאה ולא רק כדי להתרבות (בשביל ידע כללי.. רק בני אדם ודולפינים עושים את זה.. כל שאר החיות עושים סקס על מנת להתרבות נטו)
אין שום דבר רע אם את שוכבת עם החבר שלך אחרי תקופה שאת חושבת שהגיע הזמן או להיפך אם את לא רוצה חבר ואת סתם חרמנית (בואי נהיה מציאותיים ונודה שדברים כאלה קיימים) ויש לך "מין זמין".. אפחד לא יגיד לך כלום אם יהיה לך מישהו קבוע אפילו אם את לא רשמית חברה שלו.. כל עוד את מכירה אותו ויודעת שהוא נקי וזה מתאים לך אז למה לא? ובכלל לא כולם צריכים לדעת על זה...
אבל יש גבול אם יש לך חבר ואת סוחבת אותו וסוחבת אותו כי אחרי הכל הוא בן ויש לו צרכים (לא שלך אין).. אני לא אומר לך תשכבי איתו אפילו אם את לא מרגישה ככה.. אבל יש דברים אחרים וצריכים להגיע לפשרות בדברים האלה... זה לא רק או סקס או לא.. יש עוד דברים שיכולים לגרום לשתיכם סיפוק מיני גם מבלי שתשכבו...

בקשר לבנים שרוצים קשר רציני... יש.. תמיד יש...צריך לדעת איפה לחפש...ולא להרים ידיים כל כך מהר...

בכל מקרה בהצלחה... ותזכרי... כמה שלך קשה לקלוט ולהבין בנים.. לבנים הרבה יותר קשה לקלוט ולהבין אותך

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 04-08-2007 בשעה 13:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2007, 20:27
  WqBw WqBw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שירו
סתם פתחתי אשכול כדאי לנסות להבין בנים .. קצת קשה חח

בניםם מי מבין אותכם ?
אם מישהי נותנת אז תקראו לה שרמוטה,
אבל אם היא לא תיתן ותשמור על עצמה אז היא לא יודעת להנות ..
מה הולך איתכם ? תחליטו \:
וקיימים בנים שאשכרה ירצו קשר רציני ולא סתם סטוץ ?
בזמן האחרון נראלי שזה מה שכל הבנים מחפשים |:

בואי נגיד שהאכול הזה מופנה אליי ,

אם מישהי נותנת אז תקראו לה שרמוטה, אני פשוט אקרא לה אחת שלא מתאימה לי , ומרחם עליה האמת , שיהיו לה אחלה חיים .

אבל אם היא לא תיתן ותשמור על עצמה אז היא לא יודעת להנות ..לא! תקבל אצלי הערכה יותר מהנשים האחרות , כי היא יודעת לשמור על עצמה , וכנראה שיש לה ראש על הכתפיים.

וקיימים בנים שאשכרה ירצו קשר רציני ולא סתם סטוץ ?כן !

בזמן האחרון נראלי שזה מה שכל הבנים מחפשים בנים שלך כנראה , הבנים שאת מכירה .

אז את טועה בהכול , ואני לא מוצא סיבה לא להבין בנים , אז פשוט תהיי בחברה של בן שראוי לתואר "גבר" .
תשני חברה לאזור שמתאים לך , כולם יצאו מרוצים!

בהצלחה!
ישן 05-08-2007, 00:19
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
(WqBw- כתיבה בסגנון)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שירו
סתם פתחתי אשכול כדאי לנסות להבין בנים .. קצת קשה חח

בניםם מי מבין אותכם ?
אם מישהי נותנת אז תקראו לה שרמוטה,
אבל אם היא לא תיתן ותשמור על עצמה אז היא לא יודעת להנות ..
מה הולך איתכם ? תחליטו \:
וקיימים בנים שאשכרה ירצו קשר רציני ולא סתם סטוץ ?
בזמן האחרון נראלי שזה מה שכל הבנים מחפשים |:

בניםם מי מבין אותכם ? רוב הבנות ת'אמת... אנחנו לא משתנים וממש לא הפכפכים אם להשוות את אישיות האישה אלינו.
רוב הפילוסופים בעולם לא הצליחו להבין את הנשים ולעומת זאת נשים פשוטות מבינות גברים.

אם מישהי נותנת אז תקראו לה שרמוטה, אני מסכים עם dragoon. אני וכל מי שאני מכיר, כולם, מכל הסוגים, לא מכנים אף אחת 'זונה' בגלל שהיא נותנת. זה עניין של בנות מכיוון שהן רואות בזה את טוהר הגוף (לפי מה שנראה לי - מהדת), אוליי זה כבוד, אולי זה פשוט משחק אכזרי. אני לא יודע.
אותי למשל זה לא מעניין אם קוראים למישהי שרמוטה, אני בוחן אישה ולא החברה.

אבל אם היא לא תיתן ותשמור על עצמה אז היא לא יודעת להנות .. אני לא רוצה להגיב על זה אפילו- זה טימטום מוחלט לומר דבר כזה.

מה הולך איתכם ? תחליטו \: משתנה עם הזמן, לפי גילאים ולפי העבר, את לא יכולה לדרוש דבר שכזה.

וקיימים בנים שאשכרה ירצו קשר רציני ולא סתם סטוץ ? אני ורוב החברים שלי. לא הרבה גברים רוצים שטוצים. זה כמובן תלוי בעבר כמו ש- V.G אמר.

בזמן האחרון נראלי שזה מה שכל הבנים מחפשים בבקשה אל תכלילי...

אני אומר לך: עם הזמן את תביני שנים אבל אנחנו לבד בשטח. בלי מודיעין. לא מבינים אתכן.
זה יעבור לך עם הזמן- החסר ידיעה הזאת. את פשוט צריכה למצוא חברה שתואמת את השקפת העולם שלך ואת הרצונות והנורמות שלך.

בהצלחה
ישן 05-08-2007, 10:15
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

אם תסתכלי מחוץ למקומות המפוקפקים שבהם מסתובבים רק הילדים החרמנים (מועדונים, אי סי קיו, שוקסים למיניהם, חוף הים, אילת, מופעים שחצי מדינה הולכת אליהם בלה בלה) תמצאי את העובדה שיש גם גברים נורמליים שבסך הכל מחפשים קשר ומישהי שתאהב אותם כמו שהם אוהבים אותה.
זה ממש לא הרבה לבקש, הבעייה היא שרוב הבנות דווקא נמשכות אל הילדים החרמנים שמנצלים אותם, בעוד הגבר הנחמד שדואג, שאכפת לו, בסופו של דבר מרגיש מנוצל ומשנה את הכיוון שלו.
ודווקא פה - אני מתקשה להבין את הבנות הללו. למה להימשך לקופי האדם האלה, שמסתובבים במקומות רק כדי לחפש "בשר לדפוק"? שלא אכפת להן ממך, הם רק רואים את עצמם דופקים איתך סטוץ ויאללה נעלמים. אני אישית לא מבין את ההיגיון של הבנות האלו. לא משנה כמה נראה טוב הגבר הזה, זה עדיין לא מצדיק את זה. ואחר כך הן טוענות שאנחנו לא מובנים?
אם תתני צ'אנס לבחורים הנחמדים, ובאמת תפסיקי להסתכל על "הנאות החיים" (להידפק בסטוצים זה ממש לא הנאת החיים), את תראי שבנים יכולים להיות ממש אחרת.
לצערי אצלנו בארץ יש המון מהקופים האלה, אבל ממש לא קשה למצוא את הנחמדים.
כל האלה שקוראים לבנות בשמות.. ילדים עלובים.. ולמה את שמה על זה בכלל? תיהיי מי שאת, רק רבאק תנסי להיות הגיונית. הבנים לא מבינים את הבנות כי רובן מבולבלות, לא מוצאות את עצמן.
אחר כך מתפלאים למה כל הזמן קשה למצוא נחמדים.. מעניין איך זה שפעם, המטרה הייתה להיות ג'נטלמן ששובה את לב הבנות, והיום, המטרה הכי גדולה בשביל גבר זה להיות sex-machine.. מאוד מעניין, לדעתי זה הכל באשמת הבנות. זה מה שהן רוצות, זה מה שהן קיבלו.
ואל תקראו לי שוביניסט כי רובכם יודעים שזה המצב.. זה עניין של היצע וביקוש.
אני? אני אמשיך להיות נחמד, או לפחות לנסות להישאר כזה. אני אנסה להמשיך לכבד בנות ולא רק לראות בהן מטרה לזיון.
מה שאני רק יודע, זה שלבחורות האלו עם הסטוצים לא יהיה עתיד.. היום הן בסטוץ.. עוד 15 שנה הן גרושות + 2 עם שורשים בלונדיניים שרופים, גרות ביפו ג'.
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 05-08-2007 בשעה 10:17.
ישן 11-08-2007, 00:50
  shy900 shy900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "לא נכון. גם אצל הבנות מי..."

בסוף כולם מחפשים קשר רציני!
אבל ככה בשלב ההתבגרות אנחנו משתנים פעם רציני פעם רוצים משהו אחר!
אבל בסופו של דבר גיל 20-30 זה כבר משהו רציני!
לא הבנתי מה זה נותנת ותלוי איך!
אני שונא שרמוטות ובשבילי שרמוטות זה לא התנהגות זה דרך חיים חחחח שרמוטות זה לא קשר של נותנות או לא זה קשר של התנהגות שכל הזמן עושה את עצמה טיפשה ונותנת ובעצם היא לא כזאת אחת כזאת שתבוא במיני אפילו שלא נוח לה עם זה אבל העיקר שבנים יסתכלו לה על התחת זה שרמוטה!
אני בן 16 ות'אמת אני שונא בנות ששמות יותר מדי איפור ושמות חזיית פוש אפ כי זה לא אמיתי וזה סתם מגעיל אני אוהב פשוטות שאפשר לדבר איתם וסבבה איתם בגיל שלי אני עדיין לא מחפש קשר רציני מישהי מהמין השני לדבר איתה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר