לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 15:19
צלמית המשתמש של Xebu
  Xebu Xebu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xebu שלח הודעה דרך MSN אל Xebu
מידע עמוד דום!

בראש צלול ובלב גאה אני מכריז שכמו כל בן נוער באשר הגיעו לגיל 18, גם עבדכם נאמן מתגייס לצבא ההגנה לישראל מחר בבוקר, מהרגע ההוא לא יהיו יותר חופשות סדירות, יציאות עם החבר'ה, מיטה נוחה או אוכל ביתי - מאותו הרגע אני, כמו רבים לפני ורבים אחרי, אחשב כ"רכוש צה"ל" ויאסר גם עלי לבצע קעקועים או פירסינגים למיניהן, לא יהיו יותר יציאות מתוכננות לצילומים אם כי יהיו אפטרים מדי פעם, לא יהיה משב רוח מתחת למדי הצבא הסבוכים, אך בל נשכח את הריצות והמרתונים הבוקריים אשר ימשכו עד הצהריים המוקדמות ואף הלילה המאוחרות, בל נשכח את השמירות בלילות הקרים עם חולצת הT הדקיקה אשר מקבלים בבקו"ם ואת הM16 שמשקלו זניח על כתפינו, את הרצון העז לקחת אותו לכל אשר תלך רק כי זה "נראה מגניב", ולא נשכח את הדיבורים המתונים והמפקדים האכפתיים אשר ישרתו אותנו מכף רגל ועד ראש, והבסיסים הניחוחים והממוזגים, אבל אסור לשכוח את הדבר החשוב ביותר... מבעד למסך הגאווה בשירות המדינה - זה הנסיעות בחינם.

ועכשיו קצת רצינות
כפי שבטח הבנתם (ומי שלא הבין מוזמן להסתכל על המונה הירוק בחתימה שלי) - אני מחר מתגייס לצבא ההגנה של ישראל וכמו כל טירון אני לא אמצא כאן בזמן הרחוק, נקווה שאחרי הטירונות יהיה יותר זמן ושהיציאות יהיו יותר טובות
נקווה שהרגילות שלי יפלו על איזה מפגשי צילום עתידיים (תארגנו את זה ככה)

תגובות כגון "צעיר"/"פעור" וכ"ו לא יתקבלו בברכה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 19:28
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xebu שמתחילה ב "עמוד דום!"

צביקה צביקה בעל הMARK 2 מה אגיד ומה אומר?
שיהיה לך גיסו קל ושיפשוף נעים.
תסתכל על ה3 השנים הבאות בתור חוויה שבד"כ משנה אותך קצת בחיים.
אתה מכיר חברים חדשים שנהפכים לחלק בלתי נפרד מחייך, שמור על עצמך ועלינו ותגיע בשלום מהבית לבסיס ובחזרה.
ואל תדאג לצלם בטוח שיהיה לך מה לצלם תראה את אורוש תקוע בחור בסוף העולם ומוצא מה לצלם .
וכמובן כמו שאמרו תמיד תקשיב למפקדים שלך גם אם באמצע הלילה הם החליטו להעיר את כל האוהל, להעמיד אתכם בצורת ח' ופתאום אחד מהמאנייקים נכנס במקום חבר שלך לידך שהוא מתזז 20 ריצות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר