לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 18:37
  omerZ omerZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
פשוט שמח

אתמול פשוט הלכתי לישון עם חיוך על הפנים , לא זכיתי בלוטו או משהו כזה אבל מצד שני אני יכול להגיד שזכיתי במשהו גדול יותר בחברים אמיתיים.
אנחנו "חבורה" של 4 חברים מהגן אפשר להגיד שגדלנו ועברנו הכל ביחד , בית ספר יסודי , חטיבת ביניים ותיכון , אתמול סגרנו כל אחד שירות של כשנה בצבא כל אחד ביחידה קרבית שונה.
אני ביום הגיוס הייתי מלא בדאגות האם נצליח לשמור על החברות הזאת של כל ארבעת החברים , חברות שבאמת הייתה חשובה לכולנו אבל מנגד עומד שירות קרבי שמשמעותו חזרה הבייתה כל מספר שבועות וניתוק.
למרות כל הקשיים הריחוק הצלחנו לשמור על קשר טוב אבל לא יצא לנו להיפגש כולם ביחד מכיוון שלא יצא אף סוף שבוע שכולם השתחררו מהצבא.
אתמול בפעם הראשונה אחריי שנה יצא שנפגשנו כל החברים ביחד ובאמת התרגשתי ואמרתי לעצמי שאלו חברים לכל החיים , הצבא היה עוד מבחן ועברנו גם אותו.
חוץ מאותם חברים היו לי עוד חברים וחברה שעפו עם הרוח וניתקו קשר לגמרה , אבל מי צריך אותם כשאני נמצא עם כאלה תותחים (אני יודע שאחד מהם קורא את הפורום הזה)
מה שאני למדתי בחיים הקצרים שלי זה שלא צריך להיות מוקף בחברים, אתה צריך כמה חברים אמיתיים שהם אלו שיעזרו וימשיכו איתך גם שלא הכל ורוד , אז יאאלה ספרו קצת דברים משמחים ושיהיה שבוע טוב ושקט , יש מי ששומר עליכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 01:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אם כבר משתפים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omerZ שמתחילה ב "פשוט שמח"

אם אנחנו בקטע של לשתף זה מזכיר לי ישר את מה שהיה לי כשאני רק התגייסתי, בזמנו היינו רביעיה שחצי ממנה היה זוג ואני והבחורה השניה היינו ידידים למרות שהזוג ניסה לשדך בינינו זה לא הלך אך יצאנו הרבה ביחד ארבעתנו וכשאני התגייסתי אני זוכר שבשבת הראשונה שיצאתי הם לקחו את החגורה הצבאית שקיבלתי וכתבו בפנים תמיד איתך ואת שלושת השמות שלהם ובמשך השירות בייחוד בהתחלה (כי בהמשך הזוג נפרד ולכן גם החבורה דיי התפרקה ) כשהייתי לובש את המדים ושם את החגורה והייתי רואה את הכתוב זה היה עושה לי חם טוב בלב ומזכיר לי אותם

ולעומר אני שמח בשבילך שמצאת חברי אמת ובמיוחד שכל אחד מכם בקרבי ותקוע בחור אחר שומרים על קשר, זה רק מחזק את הקשר שלכם וחברות כזאת לא מוצאים כל יום וחשוב לשמור עליה
שמור ושמרו עלעצמכם שם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 06-08-2007 בשעה 01:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר