לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 19:01
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
מחשב איטי - כנראה עקב סוס טרויאני - תודה :)

שלום לכולם,

לפני כשבוע (כשעדיין היה מותקן אצלי AVG ) - הוא התריע על סוס טרויאני (מצורפת תמונה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האנטי וירוס טען שהוא הסיר את הסוס הטרויאני- בדיקה חוזרת בעזרת ה-AVG - לא העלתה דבר.

ליתר בטחון - הסרתי את ה-AVG והחזרתי את ה-NOD32 והרצתי גם איתו סריקה (שוב, מצורפת תמונה)

האינטרנט עדיין איטי מאוד, לפעמים מסרב להתחבר ורק לאחר אתחול המחשב מסכים להתחבר ולפעמים גם כאשר מתחבר האינטרנט מתקבלת הודעת השגיאה הבאה: (הערה: לאו דווקא באתר פרש, גם גוגל או גימייל וכו') - והדפדפן מסרב לטעון את האתר (אגב, הבעייה מתרחשת גם בIE וגם ב-FF)

-הורדתי את hijackthis - כפי שראיתי שמבקשים לא אחת בפורום - הרצתי בדיקה (בלי לעשות FIX) ולהלן התוצאה:

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...05/30000118.log

אני אשמח מאוד מאוד - אם מישהו יוכל לעזור לי.
וכמובן, כל פרט אחר שיכול לעזור לכם לעזור לי... - רק תגידו

הערה קטנה:
אם יש צורך לגבות משהו קודם (שינויים ברגסטרי או דברים כאלה) - בבקשה אל תניחו שאני יודעת שיש לעשות זאת לפני שלב מסויים - ציינו זאת בבקשה.
אני מניחה ששחזור מערכת לא יעזור לי, נכון?

תודה לכולם, סיון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 04:23
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי _סיון_ שמתחילה ב "הורדתי את הגרסה החינמית של 2..."

נורמאלי? כן, זה נורמאלי - ברוב המחשבים יימצאו אובייקטים שכאלה (לא שזה אומר שזה בסדר, אבל זה נורמאלי ) - דווקא העובדה שאין Critical Objects היא המוזרה כאן - בייחוד אם גולשים עם Internet Explorer - אבל יכול להיות שזה בגלל כל הסריקות שבוצעו עד עכשיו...

לפי התוצאות בינתיים, נראה שהמחשב דווקא ללא מזיקים (או לחלופין - עם מזיקים ששתי התוכנות עדיין לא מכירות; מומלץ לוודא שקובץ החתימות של AdAware הוא מתאריך עדכני באמצעות פונקציית העדכון המובנית בתוכנה...) - ואם כך - אולי הבעייה דווקא לא בסוס טרוייאני. במקרה הזה, מומלץ להיכנס ל Task Manager ולמיין את התהליכים לפי CPU ולפי כמות זיכרון בשימוש - ולהעלות צילום מסך של הנתונים הגבוהים יותר (אם רשימת התהליכים לא נכנסת במסך אחד...)

ישן 06-08-2007, 23:41
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

OK - ניסוי...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אולי תעשי ניסוי קטן על הדרך ?..."

רק עכשיו חזרתי וראיתי את ההודעה....

יש לי 2 שאלות קטנות:

1. אני צריכה לגבות משהו קודם? (אם כן, תסביר בבקשה בבקשה איך מגבים)

2. אפשר להריץ אותה במקביל לסריקה של ה-Avast או שיש צורך באתחול המחשב?
(הסריקה של ה-Avast נכנסה לשעה ה-25 שלה...)

אגב, חשבתי על זה - זה יכול להיות קשור אולי לזה ששדרגנו את האינטרנט (סוף..סוף..) מ-750 ל 1.5 ?

עריכה: ייתכן והבעייה איננה בעיית תוכנה - היום בערב כשהדפדפנים סרבו לטעון את הדפי אינטרנט - ידיד הציע לנתק את האינטרנט, לנתק את הכבל USB של המודם ולחבר אותו בחזרה- והאינטרנט עבד טוב אח"כ...אבל אני לא יודעת להגיד אם זה במקרה הסתדר או לא, כי התקלה מתרחשת לעיתים קרובות אבל לא תמיד (סתם חשבתי שחשוב שתדעו...)

תודה רבה על כל העזרה,סיון

נערך לאחרונה ע"י _סיון_ בתאריך 06-08-2007 בשעה 23:49.
ישן 07-08-2007, 00:39
  pbc pbc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי _סיון_ שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי _סיון_
1. אני צריכה לגבות משהו קודם? (אם כן, תסביר בבקשה בבקשה איך מגבים)

לא צריך זה קשור רק לרשת
ציטוט:
במקור נכתב על ידי _סיון_
2. אפשר להריץ אותה במקביל לסריקה של ה-Avast או שיש צורך באתחול המחשב?
(הסריקה של ה-Avast נכנסה לשעה ה-25 שלה...)

אני לא בטוח לגבי האיתחול,אבל אם ice אמר לעשות את זה אני מניח שהוא יודעה שלא צריך אתחול ,בנסיבות שאת מריצה סריקה...
ציטוט:
במקור נכתב על ידי _סיון_
אגב, חשבתי על זה - זה יכול להיות קשור אולי לזה ששדרגנו את האינטרנט (סוף..סוף..) מ-750 ל 1.5 ?

לא
ציטוט:
במקור נכתב על ידי _סיון_
עריכה: ייתכן והבעייה איננה בעיית תוכנה - היום בערב כשהדפדפנים סרבו לטעון את הדפי אינטרנט - ידיד הציע לנתק את האינטרנט, לנתק את הכבל USB של המודם ולחבר אותו בחזרה- והאינטרנט עבד טוב אח"כ...אבל אני לא יודעת להגיד אם זה במקרה הסתדר או לא, כי התקלה מתרחשת לעיתים קרובות אבל לא תמיד (סתם חשבתי שחשוב שתדעו...)

לא קשור(מתוך הנחה שזאת לא פעם ראשונה שאת מכבה את המחשב ) ,נהיה הרבה יותר הכמים אחרי הסריקה הממושחת הזאת....
נ.ב מה שדיי מוזר שזה נמשך כל כך הרבה זמן,לי יש כפול זיכרון ממך (מנוצל במלוא) בכמה כוננים שונים וזה נמשך מקסימום 10 שעות....
ישן 07-08-2007, 08:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי _סיון_ שמתחילה ב "OK - ניסוי..."

אהמ אהמ... מודם USB...

מדוע, למען בוראו של עולם, לא דרך רשת? זה יחסוך כל כך הרבה כאב ראש... (אפשר לבקש מבזק החלפה בחינם, פשוט להגיד שהמודם עושה בעיות...) - כמובן שצריך כרטיס רשת במחשב.

דבר נוסף, רק במבט שני הסתכלתי על זה - כתבת בהתחלה שהמחשב איטי, ואחרי זה כתבת שהאינטרנט איטי. באמת שניהם איטיים, או שזה רק האינטרנט (או רק המחשב, ויש תקלות באינטרנט אך לא איטיות?)

בפעם הבאה שמשהו לא עולה, נסי במהירות לפתוח חלון cmd ולתת לנו צילומי מסך של שתי הפקודות הבאות: ping www.fresh.co.il ו tracert www.fresh.co.il (ואם חוזרת שגיאה מהפקודות - נסי 82.80.248.160 במקום www.fresh.co.il )

נ.ב. זמן הריצה של האנטי וירוס באמת מטורף... מקווה שהכל לא נובע בגלל בעייה בדיסק או משהו כזה (גם לזה נגיע...)

ישן 07-08-2007, 15:45
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אהמ אהמ... מודם USB... מדוע,..."

כשהתקלה המדוברת מתרחשת
- האינטרנט נהיה איטי מאוד (ולפעמים אפילו דקה שלמה עד שדף אינטרנט מתחיל להיטען) או שבכלל לא טוען את הדף ומראה את הודעת השגיאה שהשרת לא נמצא (צרפתי תמונה בהודעה הראשונה שלי).
- המחשב לפעמים נהיה איטי, לפעמים צריך ללחוץ פעמיים ושלוש פעמים דאבל-קליק על קיצור דרך עד שהוא נפתח.
- בעיה נוספת שהתרחשה במחשב - אבל בפעמים האחרונות לא התרחשה היא שלחיצה על "המחשב שלי" תוקעת את המחשב לגמרי - עד שחייבים לכבות באופן ידני (Alt+Ctrl+Del לא עוזר)

שוב, אני לא יודעת אם כל הבעיות קשורות אחת לשניה ואם הן קשורות לסוס הטרויאני שהיה במחשב...

בקשר לסריקה - משהו פה כבר באמת לא הגיוני, pbc אמר שאצלו היא לוקחת 10 שעות...אצלי היא כבר עברה את ה-40 שעות (!!)
1. הגיוני שהוא סרק יותר ממאה שלושים אלף קבצים, כשבסריקה בזמן העלאת המערכת הפעלה הוא מצא רק כמאה אלף?
2. האם יכול להיות שהוא בודק את כל הקבצים שוב ושוב (סוג של לופ אינסופי כזה..) ?

תודה, סיון

ישן 08-08-2007, 14:30
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זה לא מסך של סריקה - זה רק..."

הי לכולם,

רק עכשיו חזרתי הביתה וראיתי את התגובות שלכם, תודה לכולם...נחמד לראות שעדיין לא התייאשתם

1. בינתיים התקלה לא התרחשה - אתם מעוניינים בכל זאת ב-ping וב-tracert ? (כלומר, במה שהפקודות מראות בזמן שהכל עובד כראוי?)

2. האם אפשר להגיד בסבירות גבוהה שהסוס הטרויאני הוסר (כנראה בעזרת ה-AVG בזמנו..)?
אם כן, אני כבר הרבה פחות מודאגת, אם התקלה היא רק בעיית תקשורת או משהו כזה שמתרחשת מידי פעם ומפריעה לגלישה - ולא משהו שיכול פתאום למחוק לי את כל הקבצים מהמחשב... - עם זה אני עוד מוכנה להתמודד...
כמובן, שאם אני אגלה שהתקלה שמונעת ממני להיכנס ל"מחשב שלי" חוזרת..זה כבר יהיה סיפור אחר לגמרי... .

3. בקשר להצעה של - The IceMan - סליחה על הבורות אבל...
אני אמורה להוריד ולהריץ את התוכנה והיא תבצע את השינויים באופן אוטומטי או שעלי לבצע בנוסף את מה שכתוב?
(כי לא לגמרי הבנתי ואף פעם לא יצא לי להתעסק עם הרג'סטרי.
OK - אני צריכה להקליד: netsh winsock reset וזה יאפס את המפתח - אבל אח"כ כתוב שיש לבנות אותו מחדש? - איך עושים את זה?)

עריכה: מצאתי את הסריקה המתאימה - אני אריץ אותה ליתר ביטחון (לפחות עד שאני אדע מה לעשות עם ההצעה השנייה).

מחכה לתגובה,
תודה, סיון

נערך לאחרונה ע"י _סיון_ בתאריך 08-08-2007 בשעה 14:47.
ישן 08-08-2007, 21:40
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "את חושבת שתוכלי להצביע מה..."

בכנות, אני לא לגמרי יודעת.
אבל..

אני חושבת שהבעייה באינטרנט אולי לא נפתרה לגמרי - אבל היא לא הופיעה בימים האחרונים אז נחכה ונראה לגבייה, יכול להיות שהניתוק והחיבור של המודם פתר אותה או אולי זו בעייה שלא קשורה למחשב אלא לספק או לתשתית אינטרנט - אני לא יודעת.

לגבי הבעייה במחשב (שהוא לא נכנס ל"מחשב שלי" ולקח לו המון זמן לפתוח קיצורי דרך לתוכנות) - אני חושבת שייתכן והיא אכן הייתה קשורה לסוס הטרוייאני ההוא והיות וככל הנראה הוא כבר לא נמצא במחשב - זה אולי פתר אותה.

- אבל בכל אופן, אני חושבת שבגלל שהייתה את ההתרעה על הסוס הטרויאני ישר הנחתי שהבעיות קשורות אחת לשנייה והעדפתי לטפל בבעייה לפני שאני אגלה שהוא גורם לבעיות נוספות במחשב - אבל אני חושבת שטעיתי ו-2 הבעיות היו לא קשורות זו לזו. (כי הבעייה הזו - נפתרה)

זה עונה על השאלה?

סיון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:41

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר