לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 22:30
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי longbow82 שמתחילה ב "זה אותם בכירים אלק שמפזרים הצהרות"

למה לדבר שטויות, תקרא מה כתוב :

ציטוט:

"תת-אלוף יוסי ביידץ, ראש חטיבת המחקר באמ"ן, ערך סקירה ביטחונית בישיבת הממשלה, (סקירה בטחונית בישיבת ממשלה, לא תדריך עיתונאים, ולא ראיון ל"פגוש את העיתונות") ובמהלכה הזהיר כי קיים חשש שזירת ההתגוששות הבאה בין חמאס לפתח תהיה ביהודה ושומרון. ביידץ ציין שסוריה מאוד רגישה להתבטאויות היוצאות מישראל (בוא נקרא שוב "שסוריה מאוד רגישה להתבטאויות היוצאות מישראל" כלומר, במילים אחרות - ביידץ מבקש להמעיט בהתבטאויות ... לא שזה הפריע למדליף) וכי אסד חושש מפני מזימה ישראלית לפתוח במלחמה "

אז הנה, אחרי שקראנו שוב מתברר שאותו "אוכל רוגלך מהקריה" לא יצא בהתבטאות, הוא יצא נגד ההתבטאויות.

לא חבל לצאת חומוס ?

אגב, במאמר מוסגר, זהו אותו יוסי ביידץ שהזהיר את ראש הממשלה ערב המהלך הקרקעי הגדול במהלך מלחמת לבנון השניה - דרך מכתב אישי ששוגר גם לרמטכ"ל ולשר הביטחון - שלא להרחיב את המהלך הקרקעי. לא היית רוצה שמישהו שם היה מקשיב לו וחוסך לנו 32 הרוגים ?

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 05-08-2007 בשעה 22:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2007, 21:34
  יובל. יובל. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
רבותי, שכחנו דבר אחד:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "בכיר באמ"ן: סוריה חוששת ממלחמה עם ישראל"

והוא שחוק התקציב אמור אוטוטו לעבור. הקיצוץ במשרדי הממשלה שובר שיאים וצריך לצפות לכותרות כאלה (שמגיעות כל שנה בקיץ). הנה צרור נבואות: תיכף המפכ"ל יודיע שהמשטרה הגיעה לסף התפקוד והוא לא לוקח אחריות. תיכף איכות הסביבה יפחידו שהנה הנה תתרחש רעידת אדמה ואם לא יקבלו כספים יהיה אסון והנה-ממש ממש עכשיו- מתחילים לתפור את שביתת המורים לשנה"ל התשס"ח הבאה עלינו לטובה. לא צריך להתרגש. הכל עניין של ג'ובות.

ישן 07-08-2007, 01:21
  עין טרמית עין טרמית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.07
הדלפות מישיבות ממשלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "בכיר באמ"ן: סוריה חוששת ממלחמה עם ישראל"

נראה לי שההדלפות הללו מכוונות .מי שנמצא בישיבות ממשלה יכול להדליף כאלה דברים לעיתונות. השאלה היא כיצד להילחם בהדלפות. ובכן ראש הממשלה אם היה רוצה להפסיק את ההדלפות הללו יכול היה לומר בישיבת ממשלה את הדבר הבא .מי שנמצא בחדר הזה בסקירה הוא בחזקת חשוד ורק האנשים בחדר יכולים להדליף .אם תהיה הדלפה לחקור את כולם ולהטיל עונשים.
אני לא בטוח שבאמת רוצים למנוע את ההדלפות האלו כי הן משרתות כל מיני צרכים פוליטים כאלו ואחרים.השאלה היא אם בסוריה מומחי המודיעין הסורי ערים לתפקיד הזה שממלאות ההדלפות ולא לוקחים כל אימרה כלשונה .
עובדה שישנו הפורום הביטחוני של כל ראשי מערכת הביטחון ולא זכורה לי הדלפה אחת משם .מי שיש לו אחריות אישית ולאומית לא צריך לעשות שימוש בהדלפה למען קידומו .הבעיה עם הפוליטיקאים שלנו היא שהם ברמה מאוד נמוכה מוסרית ורואים את טובתם בלבד.יותר חשוב להם לייצר קשרים עם כתב פוליטי זה או אחר מאשר מה תגרום כזו הדלפה ליחסים המתוחים ממילא עם סוריה

ישן 07-08-2007, 02:41
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07

לא יודע אם "ההדלפות" הם בכוונה, אבל בשביל זה יש צנזורה ויש עיטונאות אחראית (יחסית) ויש בית משפט. אם לא רוצים שמשהו יתגלה, הוא לא יתגלה.

עם זאת, גם אני הייתי מפחד. סך הכל יש להם הרבה יותר מה להפסיד, לסורים. יש לנו חיל אויר שיכול לתקוף תשתיות סוריות בכל מקום ובכל זמן. הכלכלה שלהם כבר ככה על הפנים, אני לא רוצה אפילו לתאר לעצמי איך הם ישרדו אחרי תקיםה אווירית מסיבית על התשתיות שלהם. זה משהו שאף סכום איראני לא יכול לשקם. אפילו אם הם יקבלו את כל הכסף מאיראן (משהו שאני באמת לא חושב שיקרה, גם לאיראן אין כמות כסף בלתי-מוגבלת ולא ממש בא להם לסבסד מדינה שלמה) רק הזמן שלוקח לבנות מחדש עולה מליוני דולרים ביום.

כן, גם אני הייתי מפחד. לבנון גם ככה כבר הייתה דפוקה, היה להם הרבה פחות מה להפסיד ולכן לא כל-כך הרגישו את כל ההפצצות אחרי המלחמה (לפחות בהשוואה למדינה יציבה ומאורגנת, כמו סוריה.) וגם לא ממש הלכנו "כל הדרך" בכל הנוגע להריסת תשתיות, למה כביכול הלחימה הייתה נגד אירגון טרור ולא מדינה.

שיפחדו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר