לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 22:22
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "אני רוצה שכל פעמים שאתה כותב את זה תכתוב:"

לא. אני אכתוב "פיירפוקס זה דפדפן טיפש, שלא מסוגל להציג אתרים כראוי, כל עוד הם לא נבנו לפי הפסיקים והשטיקים הגחמתיים שלו" לא הכל מושלם בחיים, וגם דפדפנים צריכים לדעת להתמודד עם קוד לא תקני.

תחשוב, נקודת המבט שלי היא של גולש, וגולש כבד ברשת. לא של תוכניתן, לא של מפתח אתרים, ולא של איזה גיק עם ראש סיכה מקהילת הקוד הפתוח. כן, אני מכיר אנשים שאם פיירפוקס לא נכנס להם לאתר, הם פשוט לא נכנסים. אבל אני כזה, משונה כזה, מעוניין להכנס ל כ ל האתרים שאני מקיש את כתובתם.
נכון, יש אתרים שמלאיים בספיי וזבל, ובשבילם אני שומר דפדפן אחר בצד, אבל מספרם מועט יחסית. הרבה פחות מהאתרים שאני נכנס אליהם ולא נראים טוב בFF.

אגב, אני לא סתם אנטי. מאז שאחד האתרים שלי, שהיה בנוי לפי כל הכללים והתקנים (המערכת שלו בעצמה הייתה קוד פתוח) לא הוצג כראוי בגלל איזה באג בשועל (שלא תוקן עד היום אגב) הוא קצת מעצבן אותי.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 09-08-2007 בשעה 22:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2007, 00:44
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
אני לא מאלה שלא נכנסים לאתרים אם הם אינם כתובים נכון.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא. אני אכתוב "פיירפוקס זה..."

בחו"ל רוב האתרים אם לא כולם כתובים ע"פ התקן ומוצגים נפלא בכל הדפדפנים. למה שגם כאן זה לא יהיה ככה?
הדרך היחידה לשנות את זה היא ע"י שימוש בדפדפנים שכן עובדים ע"פ התקן, והפעלת לחץ על הגורמים השונים לכתיבה ע"פ תקן.
מצידי תשתמש בכל דפדפן שתומך בתקן, לא באתי למכור לך את פיירפוקס.
בקשר לבאג, אם היית מתעסק בתיכנות וובי היית רואה כמה באגים יש באיכספלורר וכמה צריך לעבוד רק בשבילו כדי שיציג את האתר כמו שצריך. באגים אלה מקשים מאוד את חיי התוכניתנים, ואם זה לא מספיק מיקרוסופט המגושמת אינה תומכת בדברים שאמורים להקל על חיי התוכניתנים (ע"ע CSS3). ובניגוד לשאר מפתחי הדפדפנים השונים מיקרופלוץ לא דואגת לתקן את הבאגים הנ"ל.
אז למה לשאני אשתמש בדפדפן כזה מחורבן? רק כדי שלי יהיה יותר קל? אתה עצלן, בכיין ותו לאו.

דרך אגב, דוגמה לטימטום המוחלט ששורר במיקרוסופט הוא פיתוח ה- Exchange וה- Outlook שלהם ע"י שתי צוותי פיתוח שונים לגמרי בלי קשר בינהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר