לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2007, 21:20
צלמית המשתמש של Y not?
  משתמשת נקבה Y not? Y not? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
*** אשכול הטיפוח הגדול של הפורום ****

אז ככה... לאור האשכולות נוטפי הטסטוסטרון האחרונים כאן וכאן
החלטנו אנחנו, בנות הפורום, להתגבש ולצאת חוצץ...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לפניכם אשכול הטיפוח הגדול – מיועד לגברברי 20 + האמיצים באשר הם - נא לשים לב לכל פרט ופרט – יהיה בוחן פתע

אז נתחיל..?

נתחיל בדברים הפשוטים:
שלב 1:
קרם פנים:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
נועד לשמור ולשמר על עורכם היקר מפז מנזקי הסביבה/נשיכות של בחורות במסיבות מזדמנות
יש למרוח את תכולת הצנצנת על הפנים:

לא נכון:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נכון:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כל הכבוד - התקדמנו שלב אחד קדימה

שלב 2: איפור:
כן..כן.. קראתם נכון גם לגברים מותר – עזבו אתכם זה לא בשבילי, אני סטרייט וכו'... נגיעות של איפור עדין וטבעי במקומות הנכונים ובכמות קטנה בהחלט יכולות לשדרג את הלוק שלכם אם אתם נמצאים בפני אירוע כזה או אחר:

לא נכון:

נכון:

כ-ב-ו-ד גדול תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
- עברתם את שני השלבים ואתם עדיין בחיים
כעת נעבור אל החלק הקשה אך בהחלט לא פחות חשוב: האביזרים (ולא, לא אביזרים כאלה )

המ... מעניין למה זה משמש..?

השאלה באמת קשה וכן.. אנחנו מודות שקל להתבלבל ולחשוב שזה פותחן בירות....

אלא שמדובר במכשיר אשר יגרום לריסים שלכם להראות מעולה ולמשוך את כל הגברות שאוהבות אתכם במראה הרומנטי

נ.ב.: זה רק נראה כואב..........

אם אתם עדיין כאן ולא רצים אל רשת בתי המרקחת הקרובה לחידוש המלאי של הקרמים של החברה שלכם - נשאר עוד אביזר אחד:

המ... מעניין מה עושים עם זה...?

גם כאן המכשולים רבים וקל להתבלבל – אבל לא מדובר במטהר אוויר לחדר החשוב בחייכם:

אלא בבושם או לעיתים במי טואלט { עדיין אין קשר לחדר ההוא מלמעלה } לניחוח עדין יותר ויש להשתמש בו כך:

הנה.. תם ונשלם ( לבנתיים ) אשכול הדרכה ראשוני וניסיוני בהחלט... כעת זה תלוי אך ורק בכם גברברינו היקרים באם תקחו ללבכם ותיישמו את כל העצות כך שהשהות בקרבתכם תהפוך להרבה יותר נעימה מאי-פעם וכמובן תסייע לכם ב "לכידת" כל הגברברות השוות תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יאללה... עכשיו לא להתבייש ולחשוף את שגרת הטיפוח שלכם בנים, המנצח אומנם לא יזכה בצל''ש אבל יזכה ב... כא-בוד!!!

הבהרה:תוכן ומטרת האשכול הינו על בסיס סאטירי בלבד וכל המוצא עצמו נעלב מתכניו - אין זו כוונתנו - איתו הסליחה - מומלץ בחום לפנק את עצמך במסקרה חדשה :

קרדיטים:קרדיטים ענקיים לאשת דשא ה-מ-ד-ה-י-מ-ה על הסיוע בהכנת האשכול ותמיכה לאורך כל הדרך וכמובן שלכל בנות הפורום 20 + ה... ואם נצטט את פינטו... כל השובבות האמיתיות באשר הן...!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2007, 11:52
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
אתם גם ככה לא עושים כלום:)
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי snoopy22 שמתחילה ב "אני אישית חושב שכל האשכול הזה הוא קונספירציה אחת גדולה"

הכל נופל עלינו.
שעווה ברגליים, פינצטה בגבות, גילוח בית שחי, מחזור, הריון, מצבי רוח בפי אם אס, רגישות יתר, בכי היסטרי משו, איפור, סידור שיער של שעות, פנים, לשים עגילים, לשים בושם, לקחת מראה כשיוצאים מהבית כדי לוודא שבטעות לא ברחה לה שערה סוררת מהתסרוקת שעבדנו עליה שעות, וכמובן- להתבאס אחרי שהתסרוקת נתונה לחסדיה של רוח ירושלמית אימתנית.
ואתם?
קמים בבוקר, מצחצחים שיניים, מעבירים מסרק על הקרחת, מתלבשים, והחוצה.
אז בנות מבקשות קצת הערכה ואם זה אומר שהגבר שלי יעגל לו ריסים, סו בי איט!

ישן 26-08-2007, 14:41
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אתמול ראיתי סרט ממש עצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Y not? שמתחילה ב "*** אשכול הטיפוח הגדול של הפורום ****"

וזה הזכיר לי את האשכול הזה...
לכאורה סרט מקסים ומרגש עד דמעות (מה אני אעשה, סרטים על אהבות קסומות גורמים לי להזיל דמעה); מדובר על בחור "חנון" שמתחיל עם בחורה יפה ומשתנה מקצה לקצה בזכותה, אבל לבסוף (הסוף המר...) התברר שהיא השתמשה בו כפרויקט ללימודים שלה והכל היה בגדר אשלייה אחת גדולה; הסוף הצורם כמעט גרם לי להזיל דמעה רק מהבאסה, למה ? למה זה היה חייב להיות סוף בעעע ?
מה שבטוח זה שהסרט נותן לנו סטירת לחי באשר לתפיסתנו את חיצוניות האדם, הוא בהחלט מעניק "חומר למחשבה" (מומלץ בכלליות, לא עם בן/ת זוג !)

http://www.seret.co.il/movies/s_movies.asp?MID=1231

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 26-08-2007 בשעה 14:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר