לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 00:26
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 210 שנכתבה על ידי ayala שמתחילה ב "זה הכל יחסי.. ותלוי עם מי אתה..."

שמעי זאת לא עובדה מוגמרת. ותמיד יש יוצאים מן הכלל אבל לרוב בנות 21 השתחררו לא מזמן מהצבע ועובדות והרבה פעמים יוצאות לטיול שלהן בחול או משהו בסיגנון. ולרוב אנשים מבוגרים יותר חזרו מהטיול ועשו את הפסיכומטרי או מכינה או משהו בסיגנון וכבר לומדים באוניברסיטה או פתחים עסק והרבה פעמים כבר לא גרים עם ההורים.
כמו שאת לא תרצי לצאת עם משהו שבצבע.
תמיד יש יוצאים מן הכלל ותמי יש את אילו שכן שווה לצאת איתם אפילו שהם לא בטווח הגיליים הרצוי אבל באופן כללי זה כן עובד כך. באותה מידה גם משהיא שבת 28 לרוב לא תצאה איתי כי לרוב הן גם בשלב שונה בחיים ממני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2007, 10:34
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
לדעתי זה לא לרוב
בתגובה להודעה מספר 209 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "באמת רגע של רצינות. לרוב הבדל..."

יש גם המון גברים בני 26 שעדיין לא התבגרו ועדיין לא יודעים מה הם רוצים מעצמם.
ויש המון נשים שכבר אחרי הצבא עוזבות את הבית ומתחילות ללמוד.
זה נורא משתנה.
אם תגביל את עצמך ותציב קרטיריונים כמו טווח גילאים - לא תשיג את המטרה שלך - בחורה.
אני יכולה להגיד לך שראיתי המון גברים שיוצאים עם נשים שגדולות מהם וזה לא מפריע למערכת היחסים.
ויש נשים בגילאי 21 שיוצאות עם גברים שמבוגרים מהן בכמה שנים טובות.
רק בשביל הדוגמא - החבר שלי גדול ממני ב-7 שנים וזה אף פעם לא הפריע (התחלתי לצאת איתו בגיל 21).

עצה - אל תחפש קרטריונים, כשזה זה - אז זה זה

ישן 13-08-2007, 11:12

בתגובה להודעה מספר 214 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "לדעתי זה לא לרוב"

שוב אני חוזר. לרוב בנות בנות 21 לא נמצאות באותו שלב בחיים שאני נמצאה. זה לא אומר שאני עובד לפי קרטריונים אבל רוב הנשים בגיל הזה לא חפסו מה שאני חיפסתי.
ולהגשים את המטרה? אני לא ידעתי שיש מטרה כול שהיא שאני הולך להגשים ואני לא מצליח.
נשיים תמיד חושבות שהן בוגרות מגברים אבל לרוב הן כלל לא מבינות שגם להן יש צורת מחשבה שאנו מוצאים ילדותית פשוט אנו לא מדברים על זה כול הזמן. לרוב נשים הן הרבה יותר אימפולסיביות ועובדות מהרגשות ולא מהנטונים הטכנים שעומדים בשטח. למשל יצאתי עם משהי שכן היתה בוגרת והיא חשבה שאני ילדותי. אבל לפי הניתוח נתונים שלי אני חושב שהיא בכלל לא היתה בוגרת ועצמאית כמו שהיא חושבת שהיא היתה מסיבות רבות שאני לא הפרט. צריך להבין שלא תמיד מה שאתן חושבות ומדסקסות הוא באמת כך.
ושוב אני חוזר על זה. לא אמרתי שאני לא הצאה אם משהיא שצעירה מגיל מסיים (דניאלה לא לפרש את זה למשהו שהוא לא). רק אמרתי שלרוב אין לי נסיון טוב עם בנות שהן בגיל 21 ולרוב הן בשלב אחר בחיים. ואני לא היחידי שאומר את זה. כול החברים שלי גם נתקלו בבעיה כזאת. מי שלומד באוניברסיטה נמצה בכול זאת בשלב אחר בחיים ממשהו שרק ישתחרר מהצבע. באותה מידה אני מניח שאת לא תצאיה עם משהו בצבע.
ישן 13-08-2007, 11:41

בתגובה להודעה מספר 216 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "ושוב אני חוזרת"

איך את יכולה להחליט עם אני התבגרתי או לא לפי השיחה פו?
דבר ראשון זה ידועה שנשים הן אימפולסביות. בחיים עדיין לא פגשתי אחת שלא. גם הן עם המון מצבי רוח. ופעמים רבות הן לא עובדות לפי הנתונים בשטח. שוב אני לא אמרתי שאני בחיים לא הצאה עם משהיא שבת 21 אבל אני אומר שלרוב הן לא באותו מצב בחיים כמו שאני ולכן לרוב זה נתון להיקשל. אני לא מבין למה כולכן פתעום נפגעות ומתגוננות. הרי זה ברור שיש הרבה דברים שהם עינין של גיל. ונכון יש גם דברים שלא. יצאתי עם משהיא בגיל שלי שהיתה ילדותית וכול מה שעינין אותה זה סדרות ראלטי בטלביזה. לא ענין הותה כלל להיתקדם בחיים ולא שום דבר מהסיגנון הזה. באותה מידה אני גם לא הצאה עם משהי שיש לה תואר שני כי לרוב היא לא תצאה איתי בגלל שאני לא באותו שלב בחיים. אני לא באמת שלא מבין על מה כול המירמור של שלושתכן?
וקשה לי להעמין שאת תצאי עם משהו בן 19 שבצאה סדיר. כול מה שהוא מדבר אלב זה על מה שהמפקד עשה ושמירות ו.....
בניגוד לאנשים באוניברסיטה או שעובדים שמדברים על הלימודים בחינות עבודה ו....
מצב בחיים זה גם אחד מהפקטורים. אז אנו לא נשלול כול דבר מהאתחלה אבל לרוב יחסים של שני אנשים שכול אחד נימצאה במצב שונה בחיים לא עתידים להמשיך זמן רב. לא לדבר על זה שלרוב בנות 21 לא בוגרות כמו שהן חושבות שהן. ווואלה אני שמח שהולך לך עם חבר שלך אפילו שהוא מבוגר יותר. תמיד יש כאלו שהולך להם. אבל מניסיון שלי ושל החברים שלי לרוב זה לא פועל. יכול להיות שבגיל יותר מאוחר טווח הגיליים האלו יהיה קטן יותר.
ישן 13-08-2007, 12:10
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
כתבתי לך תגובה ארוכה אך המחשב נתקע
בתגובה להודעה מספר 217 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "איך את יכולה להחליט עם אני..."

אני אנסה לקצר.
מכל ההודעות שלך לא הבנתי למה הן ילדותיות.
הקריטריונים שלך: רגשניות, אימפולסיביות, טיול, לימודים - לא קשורים לילדותיות.
זה שאני לומדת עכשיו עושה אותי בוגרת? זה שאחרי הלימודים אני מתכוונת להיזרק בהודו עושה אותי ילדותית? זה שחבר שלי לא לומד זה עושה אותו פחות בוגר?
למה שני הבני זוג חייבים להיות באותו שלב בחיים?
למה שמישהי בעלת תואר שני לא תרצה אותך? כי היא בוגרת ממך? כי היא עברה שלב אחד יותר ממך?

סליחה, אבל הדברים שאתה אומר לא ממש קשורים לגיל. אדם יכול להיות בן 21 לעשות טיול ולהיות בוגר. ואדם אחרי תואר ראשון בן 27 יכול להיות ילדותי ולא לדעת מה הוא רוצה מהחיים שלו.

ישן 13-08-2007, 12:39

בתגובה להודעה מספר 218 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "כתבתי לך תגובה ארוכה אך המחשב נתקע"

טוב נחלק את זה לשני דברים
הרבה פעמים בחורות צעירות יותר לא כול כך יודעות מה הן רוצות מאצמן. מה הן רוצות בקשר. גם נתקלתי בזה הרבה פעמים שהן יותר אימפולסביות ויותר רגשניות. במקרים רבים מסתמחות על הבית יותר מידי. לא מוכנות להתבשר וחושבות שרק מה שהן חושבות זה מה שנכון. למשל היתה לי חברה הרבה שלא ידעה לעמוד על שלה מול אנשים וידעה ולאומת זאת היתה חייבת להוכיח שהיא כן יודעת לעמוד על שלה אבל רק נגד הדעות שלי. היא היתה מסתמכת על אימא שלה לכול האחלטות שלה. והיתה כול כך עשוקה במה שהאנשים סביבה חושבים אליה ובאיך שהיא מרגישה שאפילו לא סמה לב איך היא מתיחסת לאנשים.
חוץ מיזה את בכלל לא נתת שום דוגמה על ילדותיות של גברים ורק חוזרת על זה שגברים ילדותיים. בכלל אין לך שום טיעון וגם לא לדניאל ולא לאף אחת בכלל שדיברה פו. קל לתקוף ולבקש אני ינמק ויביא את כול הטעונים. באופן כללי ילדותיות יכולה להיתנות בין אדם לאדם. גם זה שאותה חברה שדיברתי אליה פו היתה מסתמכת עלי לתמיכה נפשית וכלל לא סמה לב לפעמים שגם אני יכול להיות מבועס ובכלל לא ידעה איך לעזור ולתקשר איתי שאני הרגיש טוב יותר מראה גם על חוסר בגרות. היתסקלות האצמית שלה היתה גדולה והיא לא ידעה איך להסתכל על אחרים. שוב ילדותיות יכולה להישתנות בן אדם לאדם. ואני לא אומר שבת 21 תמיד ילדותית אבל במקרים רבים כן והסיכוי שהיא תהיה ילדותית הוא גבוהה יותר מבת 23 או אפילו 24. זה שאתה אחראי על החיים שלך משנה הרבה פעמים את התפיסה הכללית. ואני חושב שזה שאני לומד באוניבסיטה הפתוחה ואני זה שצריך לחייב את אצמי לילמוד וגם העובדה שאני אצמעי שינתה את התפיסה שלי בגדול בשנתיים האחרונות.
דבר שני שלב אחר בחיים זה פקטור שלא קשור לבגרות אבל קשור לקשר הכללי ולעתיד בקשר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.41 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר