לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2007, 21:14
  ZIGA ZIGA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
שלום יש לי התלבטות לא חדשה,השתחררתי מהצבא

אני בן 20,ואני ממש לא יודע מה עדיף לי לעשות קודם.

יש ברשותי תעודת בגרות מלאה,5 יח' אנגלית,הכול טוב ויפה אבל יש לי רק 3 יח' במט'...עכשיו אני בהתלבטות אם קודם כדאי לי להשלים ל5\4 יח' מטמתיקה ואז לעשות פסיכומטרי,או קודם כל לעשות את הפסיכומטרי ואחר כך להשלים....

ובקשר למט'....חלק אומרים לי שבכלל עדיף לי לעשות 5 בלי לחשוב יותר מדיי,כי חבל סתם לעשות 4,ואחר כך להשלים ל5
אבל חלק אומרים לי שחבל לי סתם לעשות 5,כי רוב הפעמים מספיק 4,וגם ככה בשביל 5 צריך לדעת גם את החומר של4

חלקכם בטח יגידו לי שאני צריך לדעת קודם כל במה אני רוצה לעשות תואר וכו'...(התכונית שלי זה להתקבל לאוניברסיטת תל-אביב),אבל אני ממש לאיודע במה אני רוצה לעסוק...ולא נראה לי שאני אדע בזמן הקרוב,ואני לא חושב שההתלבטות הזאת צריכה לעקב את הלימודים שלי...מה אתם מציעים לי לעשות?

סליחה אם בלבלתי אותכם,אני בעצמי ממש מבולבל בקטע הזה....אני ממש אשמח אם מישהו יעזור תודה רבה מראש
חזרה לפורום
ישן 09-08-2007, 19:00
  ZIGA ZIGA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פסיכו שמתחילה ב "הכל שאלה של יכולת..."

תודה על התגובה

ב3 יחידות קיבלתי 70 וגם זה אחרי חרישה..אבל בכל בשאר המקצועות יש לי ציונים מעולים מעל 85 כולם ו5 יחידות אנגלית,רק המט' אצלי גרוע)

זה היה קצת קשה,בגלל שהייתי טרוד בתקופה ההיא והיו לי קשיי ריכוז,אבל בשאר המקצועות הייתי דיי תותח,כמו שאמרתי רק במט' הציונים שלי לא משו...ויש חשד שהמורה אשמה (רוב השכבה שלנו נכשלה במט'....) בכל אופן...אז עדיף ללכת על ה4?
אגב מישהו יודע מה התהליך בהשלמה הזאת של הבגרות?,אני צריך להתקשר לתיכון שלמדתי בו ולבקש להרשם לבגרות של 4 יח'?.
ומה עדיף קורס או מורה פרטי (במקרה של מורה פרטי,לחומר לבגרות אני צריך לדאוג נכון?,אם כן אז ספר לימוד שמשתמשים בו בתיכון תלמידי 4 יחידות יספיק?,אגב אם היו לי הקלות מסויימות בתיכון (הערכת זמן ומבחן מותאם,כדאי לברר בקשר למורה פרטי שהוכשר ללמד אנשים עם ליקויי למידה מסויימים?)

תודה וסליחה על כל השאלות

נערך לאחרונה ע"י ZIGA בתאריך 09-08-2007 בשעה 19:11.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר