לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 12:25
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
רשמים בעקבות שיעור משותף אתמול עם רק אמת.

אהלן חברה.
אתמול נערך שיעור מיוחד לתלמידי המכון שלי בו שעה הוקדשה לעבודת סטרייקינג בהדרכתי ושעה לעבודת קרקע בהדרכת אלעד (רק אמת מהפורום). בנוסף יצא לי לעבוד עם אלעד והתרשמתי מאוד מהיכולות הקרביות שלו הן בהגנה והן בתקיפה. יש לציין שהוא השתתף בכל הדרילים שעשינו בשיעור והשתלב בצורה יוצאת דופן.
בשיעור השתתפו 20 מתלמידיי מתחילים ומתקדמים.
השיעור היה כייפי מאוד ותורם מאוד גם לי וגם לתלמידיי וכולנו יצאנו מהשיעור אחרי שלמדנו הרבה מאוד. היו קרבות (גיל יא הומו נתתי לך בראש גם על הקרקע ואיתי ידעתי שמשהו לא בסדר איתך על הצד הנשי..) ותירגולים על הקרקע וקרבות ספארינג בעמידה.
אני יודע שאלעד לא יאהב את ההודעה הזאת בשל צניעותו אבל אני חושב שמגיע לו הקרדיט והכבוד על שהגיע למכון שלי ותרם לנו מזמנו ובאמת הראה רמה גבוהה מאוד ונתן לנו זווית אחרת על הקרקע.
הנה קצת תמונות מהשיעור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום
ישן 11-08-2007, 21:36
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
חבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "רשמים בעקבות שיעור משותף אתמול עם רק אמת."

אם הייתם מודיעים שיש אימון משותף, הייתי מגיע בשמחה! (סכום סמלי של ביטוח וכו' לא היה מונע ממני להשתתף).
דבר נוסף כל הכבוד על היוזמה, היא מבורכת אמן ועוד מאמנים יצטרפו ליוזמה הזו וירחיבו את הידע של תלמידהם ולא ינסו לשמור אותם במסגרת אחת מרובעת.
שכחתי לברך את סטודיו 81 על פתיחת האולם החדש. גם למועדון שלי נפתח אולם חדש לא מזמן זה כיף לא נורמלי!
ל-Mercyful ממה שהבנתי מכל ההודעות שרצו פה בפורום "רק אמת" עוסק בגדי קונפוג'יצו, שזה בעצם FREE FIGHT\MMA.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר