לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 17:49
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
צילום חויית קניה בIQPC, ו(סוף סוף) המחשב החדש

לאחר התלבטויות רבות החלטתי לבסוף לקנות בIQPC, על אף המרחק(ירושלים-אשדוד) והמחיר(הזול יחסית), שני קריטריונים בהם KSP עדיפה מבחינתי. מאחר ולמדתי על בשרי בעבר כמה השירות לאחר הקניה חשוב, ובהתחשב בניסיון חברי הפורום - החלטתי ללכת על בטוח.
התקשרתי לIQPC לברר פרטים, זמינות במלאי וכו' ואיכשהוא השיחה נמשכה מעל חצי שעה - עברו איתי על כל האופציות שביניהם התלבטתי, יעצו באריכות ובשורה תחתונה - נתנו לי מספיק מידע שאוכל להחליט סופית מה לקנות. הייתי די מופתע - האדיבות והסבלנות של הבחור מIQPC נתנו לי את ההרגשה שאני יכול לקחת את כל הזמן בעולם עד שיגמרו לי השאלות, ולא כאילו הוא עושה לי טובה. בהחלט פעם ראשונה שאני נתקל בזה.
ביום ראשון הזמנתי; בחרתי ברכיבים שמשוואת הערך\עלות שלהם (בהתחשב בתקציב) השתלמה ביותר.

מעבד: INTEL CORE 2 DUO E6750 2.66GHZ - י1095 ש"ח
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3254
לוח אם: GIGABYTE GA-P35-DQ6 - י1238 ש"ח
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3285
כרטיס מסך: BFG 8800GTS OC 320MB - י1753 ש"ח
http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3155

שאר הרכיבים כבר היו לי, ראו חתימה.
בצהריים התקשרו והבטיחו לי שאוכל לבא לאסוף את החלקים כבר ביום שלישי(!). כשהגעתי לחנות התאכזבתי בפעם הראשונה - הלוח לא היה בחנות ונאלצתי לחכות שעה וחצי עד שהשליח הגיע, על אף שכשהתקשרתי לפני היציאה והסברתי שאני מגיע מירושלים בפרוש הבטיחו לי שהלוח יהיה מוכן.
כאן שוב בא לידי ביטוי היחס השונה שלהם ללקוחות - בזמן המריחה, ואני בהחלט מאמין להם שזה חד פעמי, הם עשו הכל כדי שארגיש טוב על אף התקלה. שאצא מחנות אחרי עיכוב כזה ארוך לא כועס? עד הקניה הזאת זה לא קרה..

לא הועילו כל ניסיונותיי - המאוורר שהגיע עם המעבד פשוט לא רצה להתחבר ולהיכנס ללוח; ניסיתי להכניס הפוך ואז ניסיתי ביותר כח - שום דבר, הוא פשוט יוצר קטן, או עקום מדי. מאחר וגם ככה תכננתי לקנות איזשהוא קרור מעבר לזה, קפצתי לKSP והלכתי על הFREEZER PRO 7 המוכר(135 ש"ח). הוא רק בקושי נכנס בין שלל גופי הקרור המובנים בלוח.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ההתקנה הצמודה-לחוצה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עשיתי מס' בדיקות מאמץ, ביניהם הרצת COMPANY OF HEROES וC&C3 בהגדרות הגבוהות ביותר וצפיה בטריילר HD מהאתר של אפל (ב1080P) - הכל רץ בצורה חלקה.

לסיכום:
המחשב והקניה (אין סמיילי עם 9).
ובהחלט יתכן שאת המסך החדש שלי אקנה בקרוב בIQPC.
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2007, 22:54
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "חלקים טובים מידי, יקרים, היה אפשר לחיות עם חלקים זולים יותר"

מעבד - סתכל בTOMS; מהמעבדים שבכלל עולים לדיון - הוא כמעט הכי משתלם מבחינת עלות\תועלת.
לוח אם - שילוב של ביקורות טובות, צ'יפסט חדש, קרור פסיבי איכותי, כמות חיבורים\יציאות\כניסות שמתאימים לשימושי(אולי הייתי מוסיף עוד RJ45 מאחורה) והסיבה הפשוטה שהחלטתי להשקיע הרבה בלוח טוב.
זיכרון - ראה למעלה.(ותן לי סיבה טובה אחת לעבור לויסטא..וכמו שאמרתי טרם נתקלתי במשחק שהתלונן על המחסור בזיכרון, אבל אני מודה - עוד לא ניסיתי את FEAR, OBLIVION ושות.)
הספק - TR2 470W W0089, גם מהמערכת הקודמת, ה7950GT היה צריך AMP 20 ב12+, והנוכחי צריך 28 - שזה אחד פחות ממה שהספק מוציא.

http://www.thermaltake.com/product/...990/w008990.asp
Samsung 840 Pro 256GB, Dell 2408WFP
Seasonic G650, Fractal Design Define R5

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר