לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2005, 16:36
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא יכול להזיק לך כמו שאתה עושה זאת לעצמך"

ברצינות, אתה מתנהג כמו ילד.

אני לא חייב לאף אחד לגנות מה שחלק כותבים פה, לרבות מה שכותב ck5760.
(גם אתה לא, ואם מישהו יחייב אותך לגנות מישהו אחר, שלח אותו אליי..)

באמת מגעיל ודוחה השימוש באשתו המנוחה בצורה שבה נעשה השימוש. ובהמשך למה שכתבתי למטה, הבטחון שדברי שרון אמיתיים מוטלים אצלי בספק.

האמת, פעם חשבתי על שרון אחרת. פעם חשבתי שהוא ...... מה שהתברר שהוא לא. מים מזוהמים רבים זרמו מאז בנחל הקישון, והוא לא נהנה מהאמון שלי כמו אז.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2005, 17:08

כל שימוש לרעה באנשים שאינם הוא נלוז, פסול מעיקרו, שפל ונבזה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "ואני מניח ששטרית משתמש בזכר בתו שמתה מסרטן :("

שאלה נכונה אתה שואל, אבל אולי לא את הבן אדם הנכון.

אני לא בפוליטיקה, הפוליטיקה לא בי.

שרון בפוליטיקה.

אתה מבסס את שאלתך
ציטוט:
עד כמה פוליטיקה מסוגלת לעוות את מוחך?
על הנחה שגויה שפוליטיקה מסוגלת לעוות את מוחי. השאלה לא נכונה, אז אין תשובה.

אבל אם היית שואל לגבי שרון את אותה השאלה, הייתי משיב בוודאי שאינני יודע. יפרש מי שרוצה את התפנית 180 מעלות שעשה זה מלפני הבחירות (אם לא לפני כן) כפי שיפרש.

ישן 14-02-2005, 16:41
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בוא ואסביר לך למה הנחתו של CK5760 לא מופרכת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "הנה הוכחה אחת לשירבובה של לילי ז"ל למאבק בהתנגדות"

ידוע כי לילי שרון לא קבורה בבית קברות ציבורי, אלא בבית קברות באחוזת שרון.
(שזה גם כן עבירה על החוק, אבל נעזוב את זה, כי ידוע ששרון הוא מעל החוק).
ידוע כי האבטחה סביב שרון האיש וסביב אחוזת שרון- היא אבטחה כמעט הרמטית.

לכן האמירה של אדון האחוזה שרון-" כי יש איומים על הקבר של אשתו לילי, אבל המשפחה שומרת עליו"...
היא אמירה פופוליסטית של "...תראו כמה אני מסכן שאני ובני משפחתי צריכים לעשות תורנות שמירה בלילה הקר סביב קברה של לילי...".

הרי האיומים האלה הם איומי סרק, כי אף אחד לא יכול להתקרב לקברה של לילי,
והאמירה שלו אמירה מטומטמת כי ברור שהמשפחה לא שומרת ולא נעליים...

אז תרגיעו את אוירת ההסתה שראש הממשלה לא מפסיק ללבות נגד מתנגדי הטרנספרץ
ישן 14-02-2005, 17:20
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
לפי הכתוב כאן, היא לא בתחום החווה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אתה טועה"

אחרי הביקור בשמורת פורה כדאי להמשיך בטיול רכוב בין שדות הכלניות של הנגב הצפוני: יוצאים מהשמורה וממשיכים דרומה בכביש מספר 40 עד צומת בית קמה. בצומת פונים ימינה (מערבה) אל כביש מספר 293, ולאחר כשלושה ק"מ פונים שוב ימינה (צפונה) אל כביש מספר 334 המוליך לשדרות.
סעו לאט. הנוף יפה ורגוע. נוף שדות שטוח מתחלף בהדרגה בנוף של בתרונות לס. כחמישה ק"מ אחרי הפנייה לכביש 334 מגיעים לאזור הכלניות: כמעט כל מדרון שאינו מעובד מכוסה במעטה רצוף של כלניות. "שיאי הכלניות" הם חורבת גְמָמָה (כקילומטר ממערב לכניסה לקיבוץ רוחמה) ושמורת בתרונות רוחמה (מול חורבת גממה, מדרום לכביש) , ו"שיא השיאים" הוא הגבעה של חורבת הוגָה (מדרום לכביש, מול חוות שיקמים). כל מדרון הגבעה הפונה אל הכביש מכוסה שטיח אדום של כלניות. בראש הגבעה נמצא קברה של לילי שרון ויש ממנו תצפית יפה על כל האזור. זהו, כאמור, שיא השיאים של הכלניות, ובשיא הזה נסיים את הטיול.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2880115,00.html
ישן 15-02-2005, 01:14
  תום קלנסי תום קלנסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.04
בלי קשר לבוליטיקה-
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "הנה הוכחה אחת לשירבובה של לילי ז"ל למאבק בהתנגדות"

אני נגד חילול קברים, אבל לא הייתי מוסיף ז"ל אחרי שמה של אותה אשה איומה ורעה,
אין שום סיבה לברך את זכרה.
נמאס כבר מכל הצדקנות. מי שמכיר את ההסטוריה של המשפחה יודע זאת.
אני אישית מצביע עבור הפיתרונות השפויים וההגיוניים, תמיד התנגדתי להתנחלויות שראיתי
בהם ביטוי לטירוף דתי מחד, ולחמדנות פרועה מאידך.
שרון תמיד היה גורם הרסני ומושחת. התמיכה של הציבור המתון וההגון בו צורמת, אפילו היא נעשית בחוסר ברירה.
אני מקווה מאד שהרב תחמן הזה לא יוביל שוב להרס ואבדון, ואינני מתכוון להתנתקות -שאני
תומך בה- אלא להתפתחויות בלתי צפויות, מהסיבה הפשוטה שמה שבטוח הוא ששרון יעשה תמיד מה שטוב לו, ולא מה שטוב למדינה.
ישן 14-02-2005, 16:18

עם כל הגועל שבעניין
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מצטרף. ליכלכת קשות"

אני ספקן בדברים שבצידם נסיון לעשות קופה פוליטית, ספינים תקשורתיים ושות' וכד' וגו'.

מה לעשות, דרגת האמון שלי בשרון נמוכה. שרון היום בשמאל, וגם דרגת האמון הכללית בשמאל לא גבוהה. השמאל הוא אותו השמאל שהיה בשלטון בזמן שעשו לימין מסע דלגיטימציה דומה לפני כ 10 שנים ו 4 חודשים.

מה עוד, עם עליית המיסים על משקאות אלכוהוליים, כנראה שנגמרה השמפניה וצריכים להשתמש בבירות זולות בדמות איומים.

לא, אני לא מאמין שכל האיומים האיומים שמתפרסמים בתקשורת שבאים כביכול מהצד הקיצוני אמיתיים.
לא מאמין. עבדו עליי פעם אחת, גרמו לי להאמין שהשמפניה דאז היתה שמפניה אמיתית, ומסתבר שהיא היתה שמפניה ממשלתית, והשמפניה תססה והתסיסה והצטלמה לטלויזיה בשם הקיצונים וקיבלה משכורת משלטון השמאל.

עכשיו זה גם שילטון שמאל. לא בחרתי בשרון ואני לא מאמין בבן האדם הזה.

ועוד משהו, לו היו האיומים אמיתיים היה ראוי שיטפלו בהם בשקט ששירותי הבטחון. אבל לא כך הדבר, כל חצי פיפס מוצא לתקשורת השמאלנית להתססה נגד הימין.

הנ"ל לגבי כלל האיומים (האיומים) כביכול מצד הימין המתפרסמים בתשקורת.

ישן 14-02-2005, 18:04
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הדיון הזה מיותר , מדובר בספין של שרון .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "שרון: ''יש איומים על הקבר של לילי, אבל המשפחה שומרת עליו''"

ייתכן ששרון באמת קיבל איומים לפגוע בקבר אשתו , אני לא פוסל את זה על הסף . ברור שיש בימין הקיצוני אנשים המסוגלים למעשים כאלה ואף נעשו מעשים דומים בעבר.אם אכן היו איומים כאלה , זה מעשה מכוער הראוי לכל גנאי ולחקירת המשטרה .

זו גם הדרך לטפל באיומים כאלה , לאגור את המידע ולהפנות אותו למשטרה ולשב"כ.

אבל מה עשה שרון ? שרון פרסם את המידע בתקשורת! בשביל מה הוא עשה את זה? איזה מטרה זה משרת? מה , קוראי הידיעה אמורים לעשות משהו עם המידע הזה???? אולי ללכת לחווה כדי לעזור ל"משפחה לשמור על הקבר" ?!

יש רק מסקנה אחת אפשרית , שרון שוב עושה דמוניזציה בתקשורת ל"צד שכנגד" ומנסה להפוך את עצמו לקורבן במקום את המתנחלים אותם הוא מגרש וכל האמצעים כשרים , לרבות שימוש נלוז בזכרה של אשתו המנוחה , סוג של ריקוד עלי קבר . מגעיל , האיש הזה פשוט מגעיל .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-02-2005, 18:32
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שאלה מצויינת. איפה הגבול לצביעות, ג'ו?
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "זה לא יאומן. "שרון עושה דמוניזציה"?! הקרבן אשם?"

באשכול הזה קיללת בהיסטריה את כל העולם וגרושתו, ולא שמת לב לדבר אחד: איש לא אמר כאן שום דבר
מזעזע באמת על שרון. נאמר שהאיש עושה שימוש ציני בדבר יקר לו לצורך פוליטי. טענות כאלה הן עובדות
לגבי פוליטיקאים כבר שנים, והדוגמא הפשוטה של טומאש המנצל את זכר סבתו כדי לטעון כנגד פעולה
ברפיח, זו דוגמא אחת בלבד.
כל הזמן מספרים לנו על מאיימים - אבל משום-מה איש לא נעצר. אם יש מאיימים - חובה לעוצרם בהקדם,
אבל משום-מה הדבר לא נעשה. אתה, כמובן, לא שואל למה - אלא מקלל את המעלים סימני שאלה, ועוד
מדבר על צביעות...

ג'ו, לפני שאתחיל לזרוק אבנים - עשה לעצמך טובה וצא מבית הזכוכית. עכשיו תקלל
ישן 14-02-2005, 18:42
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
נו באמת אורי
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שאלה מצויינת. איפה הגבול לצביעות, ג'ו?"

אם החל ממחר תקבל מכתב נאצה יומי לביתך, גם כוחות המשטרה הטובים בעולם לא יעזרו לך לאתר את המאיים. מה לעשות שזה נורא קל לשלוח מכתב אנונימי בלי לפחד לשנייה אחת שיעלו עליך ? כל התהיות שרצות כאן בסגנון זה מתעלמות מהעובדה שפשוט לא ניתן לתפוס שולחי מכתבים אנונימיים.

(עריכה: אני עונה כאן בעצם ללוקלוק) אם ראש מפלגה מקבל איומים על חייו או על משפחתו, הקשורים ישירות למדיניות שאותה הוא מבצע בממשלה, לא נראה לך רלוונטי לחשוף את זה בכנס של המפלגה ? אתה מתאר את זה כאילו הוא יצא עם הודעה לתקשורת, אבל הוא דיבר על זה בכנס הליכוד לא במסיבת עיתונאים מיוחדת, לכן כל התיאוריה שלך נשענת על כרעי תרנגולת.
ישן 14-02-2005, 19:43
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
שים לב לאחרונה שהפה שלי נהיה יותר מלוכלך :)
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "נו באמת ג'ארוויס..."

מה לעשות שיש אנשים שמזנים כל דיון והופכים אותו לקרקס, ואז הקללות האלה אשכרה מעלות את רמת הדיון ? נמאס לי להתדיין ברצינות עם אנשים לא רציניים. המגמה האחרונה של ריקוד על דם וזיכרון, של זילות השואה והשכול, עברה את הגבול.

מה שעשה CK הוא מכוער מאוד לדעתי. לטעון ששרון משתמש בזכר אשתו רק כדי לעשות הון פוליטי, כשיש נתונים שמוכיחים אחרת (והעכבר טרח והביא אותם, ו-CK התכחש להם בצורה פתטית), במקום לגנות את אותם הארורים שבשם ויכוח פוליטי מוכנים לפגוע בזכר אישה שלא עשתה להם דבר רע, לפגוע באנשים רבים שזוכרים אותה, גם הם לא עשו להם דבר רע - הוא מגנה את שרון שמעז לדווח על כך לחבריו במפלגה. זה מעיד לדעתי על מחשבה עקומה מאוד. אבל אני לא חושד בו שהוא אידיוט - הוא עושה את זה כדי להכעיס ולפגוע - וזה ללא ספק עושה את העבודה. את כל התגובות אליו הוא הרוויח ביושר.
ישן 14-02-2005, 21:33
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
סוף סוף תגובה עם פה פחות מלוכלך שכויח':
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "שים לב לאחרונה שהפה שלי נהיה יותר מלוכלך :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jarvis
מה לעשות שיש אנשים שמזנים כל דיון והופכים אותו לקרקס, ואז הקללות האלה אשכרה מעלות את רמת הדיון ? נמאס לי להתדיין ברצינות עם אנשים לא רציניים. המגמה האחרונה של ריקוד על דם וזיכרון, של זילות השואה והשכול, עברה את הגבול.

מה שעשה CK הוא מכוער מאוד לדעתי. לטעון ששרון משתמש בזכר אשתו רק כדי לעשות הון פוליטי, כשיש נתונים שמוכיחים אחרת (והעכבר טרח והביא אותם, ו-CK התכחש להם בצורה פתטית), במקום לגנות את אותם הארורים שבשם ויכוח פוליטי מוכנים לפגוע בזכר אישה שלא עשתה להם דבר רע, לפגוע באנשים רבים שזוכרים אותה, גם הם לא עשו להם דבר רע - הוא מגנה את שרון שמעז לדווח על כך לחבריו במפלגה. זה מעיד לדעתי על מחשבה עקומה מאוד. אבל אני לא חושד בו שהוא אידיוט - הוא עושה את זה כדי להכעיס ולפגוע - וזה ללא ספק עושה את העבודה. את כל התגובות אליו הוא הרוויח ביושר.

ולעצם העניין:
הדבר הלפני אחרון שאני מוכן לסבול הוא פגיעה באדם כלשהו רק כדי לפגוע.
אולם כאשר כבוד ראש הממשלה מר שרון לא בוחל להשתמש בזכר אשתו במסגרת העליהום התקשורתי על המתנגדים לתוכניתו של הימים האחרונים, רק כדי לעצור את הסחף ההולך וגובר של מספר מתנגדי הטרנספר לא הייתה לי ברירה אלא לציין זאת על אף שזה יפגע בזכרה. הפגיעה בחיים חשובה יותר.

ישן 14-02-2005, 20:45
צלמית המשתמש של looklook

נכון , jarvis , צריך לפרסם את זה בועידת הליכוד ...
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "נו באמת אורי"

כידוע , אנשי ועידת הליכוד הם הגורם המוסמך לטפל בדברים האלה , אין ספק שכבר ברגעים אלה מתארגנת קבוצת שמירה מקרב חברי הליכוד , כדי לעזור לראש ממשלתנו דל האמצעים לשמור על אחוזת הקבר ...

חבל רק שמישהו מבאי הועידה החשאית הדליף את כל העניין לתקשורת . היית מצפה שקבוצה כזו אחראית של מאות אנשים תהיה הרבה יותר דיסקרטית . אבל מסתבר שהיה תפוח אחד רקוב בערמת אנשי-הסוד שקלקל את כל השורה !

צריך להסיק מכך מסקנות אופרטיביות , לכן אני ממליץ לבטל את הקראת הדו"חות הסודיים של השב"כ מסדר היום של ועידת הליכוד הבאה .

ישן 14-02-2005, 19:03
צלמית המשתמש של looklook

נו באמת , כבר הפכת אותו לקרבן ...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "זה לא יאומן. "שרון עושה דמוניזציה"?! הקרבן אשם?"

אתה באמת חושב שהמכתב הזה הפחיד את ראש הממשלה , גרם לו נזק כלשהו? כל אדיוט , גם אם הוא מאושפז בכפייה , יכול לשלוח מכתב נאצה למישהו . תרשה לי להאמין שזה לא הזיז לראש הממשלה את קצה השערה השמאלית .

הדברים שלעיל נכונים , כל עוד מדובר במכתב אנונימי שאף אחד לא יודע עליו . מטורף בודד (או שניים או שלושה) לא יפגע בזכר אשתו . מותר כמובן להוקיע אותו "בראש חוצות" השאלה היא איזה מטרה זה משרת ולמה/למי זה מועיל . יש רק תשובה אחת אפשרית , נתתי אותה . רק שני אנשים נהנים מהפרסום . הקוקו ששלח את המכתב שיושב בבית וחושב שהוא באמת הכניס לרה"מ מתחת לחגורה... וראש הממשלה שצריך להכניס ליריבים הפוליטיים שלו . שרון הוא מלך הערמומיות . לא אכפת לו מאף אחד חוץ משרון , זה בדיוק דפוס הפעולה המתאים לו . לכן הוא גם משתלח באנשי יש"ע ומשווה אותם ל"כך" .

גם עיתוי פרסום המכתב אינו מקרי , אני מבטיח לך שזה לא מכתב הנאצה הראשון ששרון מקבל בנוגע לתוכנית ההתנתקות , רק שעכשיו הוחלט על מהלך כללי של הכללת כל הקורבנות (כן , מי שמגרשים אותו מהבית הוא הקורבן כאן !) בארגון הענקי "כך" .

אה , נ.ב. :
אם היית טורח לקרוא באמת את ההודעה שלי , בלי חרון אף וזעם קדוש היית רואה שכתבתי שם ששליחת המכתב ראויה לכל גנאי . ולכן דבריך הכאילו מתחכמים " כל הקורבנות נבלות" , לא רלוונטים .

ישן 14-02-2005, 20:00
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אל תנסה להקטין מחומרת העניין.
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נו באמת , כבר הפכת אותו לקרבן ..."

העובדה שאריק אינו מפחד, אינה עושה את העניין חמור פחות. וכן הוא הקרבן לאיומים. הוא גם הקרבןדווקא כי זה בא לפגוע במשהו יקר ללבו, ולא בו פיזית. אתה נוטל לעצמך המון חופש להגיד שאף אחד לא יפגע בקבר אשתו. תיכף תגיד לי שגם בקברו של רבין, או באנדרטה לזכרו אף אחד לא יפגע...

אני לא חושד בחנן פורת, או אפילו באלדד בנסיון לעשות מעשים כאלה, וממילא אני לא חושב שאתה תומך בו. אבל הנסיון שלך לגמד את חומרת המעשה יש בו מעין תמיכה. הנסיון להשתמש בארוע כדי להמשיל לנגח את שרון - הוא כבר נבזי ממש.

יתר על כן. גם אם שרון זוכה בסימפטיה בגלל מעשה כזה, אין לך להלין אלא על האידיוטים שמאיימים, ולא על שרון. יש משהו מעוות לחלוטין בעצם העובדה שבארוע כזה יש לנישהו טענות ודרישות ממנו. זה איננו רק מכתב נאצה. זה איום במעשה שחוצה את כל הקוים האדומים בלגיטימיות של ויכוח פוליטי.

ישן 14-02-2005, 20:36
צלמית המשתמש של looklook

אתה נוטל לעצמך המון חופש להגיד לי מה אני חושב ...
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אל תנסה להקטין מחומרת העניין."

העובדה ששרון לא מפחד אינה עושה את העניין חמור פחות . עם המשפט הזה אני מסכים. בשום מקום לא "גימדתי " את חומרת המעשה , אלא רק את האיום הנשקף ממנו לשלוות נפשו של ראש הממשלה . גם לא לקחתי לעצמי חופש לומר בוודאות שאף אחד לא יפגע בקברה של אשת רה"מ ז"ל , זאת בדיוק הסיבה שהמלצתי לשרון להפנות את הדברים למשטרה ולשב"כ . אלא שהפרסום לו זוכים הדברים בתקשורת , לא תשרת שום מטרה של הגנה על הקבר ( אם כבר , זה רק יעודד את הקוקו שיחחזיק בעיתון ויחושב שמכתב הנאצה והאיום השיג את מטרתו) מה הציבור אמור לעשות עם המידע הזה?

אין ספק בכלל שמי שאשם בסימפטיה שמקבל שרון הם האדיוטים ששלחו את המכתב . אני אומר שגם שרון יודע את זה ושזאת הסיבה שהוא מפרסם דברים כאלה , כדי להסיט את העין הציבורית מהדברים החמורים באמת שמתחוללים כאן , כדי להפוך את דברי ההסתה שלו ללגיטימים .

כמובן , אפשר לחשוב ששרון שה תמים . אבל טרם מצאת סיבה הגיונית לפרסומו של המכתב , כשתמצא סיבה מוצלחת , אפסיק לנגח את שרון התמים והמסכן .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:02

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר