לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2007, 18:28
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
אני מתכוון לרכוש מערכת תופים חדשה ויש לי קצת שאלות

אז ככה אני הולך לרכוש מערכת תופים חדשה מחנות
ואני חייב לציין שמגיל 0 רציתי לתופף אני זוכר את עצמי עד היום שומע שירים ועושה עם הידים כמו מגפגר באויר תנועות של תיפוף.. בקיצור אחד מהחלומות שלי..

אני בן-18 ולמרות שאני מתגייס עוד חודשיים לקרבי אני יודע שאף פעם לא מאוחר ללמוד ולהתחיל גם אם לא הולך להיות לי הרבה זמן. (גם אחי יוכל לנצל אותם טיפה)

לגבי התופים בן דוד שלי עובד בחנות ומבין בעיקר בגיטרות אבל גם בתופים אני קונה ממנו עכשיו הוא המליץ לי על מערכת בסיסית של DDRUM שכוללת כל מה שכוללת מערכת בסיסית (הוא הסביר לי אני לא ממש זוכר משהו קאשר ומצילה עם פדאל, ברח לי השם, שני תופי תמתם והתוף הגדול -קיצר הכל כולל כיסא ומקלות)
עכשיו יש לי שאלה..

המערכת עולה 2900 שקל אין לי את הדגם המדוייק ולכן אני אשאל על החברה.
מישהו מכיר את הפירמה הזאת (הוא אמר לי שהם יחסית חדשים בשוק אבל הוא ישב על התופים שלהם ואמר שהצליל שהם מפיקים מעולה בשביל בחור שרוצה להתחיל לתופף)..
אני מאמין לו כי הוא דוד שלי והוא לא ירמה אותי אבל רוצה לשמוע חוות דעת נוספות.
כי אני הולך לזרוק את כל הכסף הפרטי שלי כרגע על זה.

בנוסף אני רוצה לדעת עד כמה קשה ללמוד לתופף (יש לי יחסית חוש קצב מפותח) ?
ניתן ללמוד לבד כמו גיטרה?
לגבי עלויות של שיעורים פרטיים מישהו היה יודע כמה זה עולה בערך?

אממ זהו, תודה לכל העוזרים!!

חזרה לפורום
ישן 12-08-2007, 02:32
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyro__man שמתחילה ב "אני מתכוון לרכוש מערכת תופים חדשה ויש לי קצת שאלות"

היי

אני לא מכירה את החברה הזו (בענין תופים בד"כ אני מעדיפה לקנות מחברות מוכרות) אבל נכנסתי לאתר שלהם, והרושם שאני קיבלתי הוא שהחברה הזו עסוקה, הרבה מעבר לתופים- בעיצוב.

אין מספיק פירוט על החומרים, על טכניקת הבניה, אין מפרט מסודר- בקיצור- אני לא בהלם מהם.

בנוגע ללימוד תיפוף- אני למדתי לבד, כך שזה אפשרי, אבל הייתי ממליצה ללכת ל5-6 שיעורים שיתנו לך מושג קל לגבי התאוריה (תיבות, מקצבים, הכרת המערכת, תווים) לפני שתתיישב כמו שצריך ותשתולל
אחר כך כבר אפשר לרכוש או להשיג תוכנות מחשב נפלאות/ מדריכים בטלויזיה שיכולים לתת לך את המשך הדרך. בשלב כלשהו תגיע למצב שתכיר את המערכת מספיק טוב ותוכל לבנות לך תיבות ומקצבים משלך, ככל העולה על רוחך.

אם אתה מחפש מערכת זולה וטובה למתחילים לפחות, אני הייתי ממליצה על מערכת מבית פרל. הן טובות ולעניות דעתי גם נשמעות טוב, אבל מבחינת צליל- הכל ענין של טעם

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר