לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 22:34
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "רכישת מטוס רוטורי!"

MetroLiner 3

עונה על רוב הביקושים שלך, למרות שיש הרבה יותר פקטורים שצריכים לקחת בחשבון לפני קניית מטוס, הרבה הרבה יותר...אתה צריך לברור בדיוק איזה מטוס אתה או אבא שלך מחפשים לפני להשקיע סכום כזה.

אני אישית הייתי ממליץ על המטוס הזה, יש לי עליו הרבה שעות טיסה, זה TURBOPROP עם מנועי PT-6 מהירות שיוט של TAS 240KNOTS והוא בהחלט יכול להגיע בלי שום בעיות ובלי חניות ביניים לקפריסין ולטורקיה, ולטוס איתו בכל תנאי מזג אוויר כי כתוב בFLIGHT MANUAL שלו בגדול ALL WEATHER CONDITIONS, אבל יש בו מקומות ל 17 איש טיפה יותר ממה שאתה מחפש...למרות שהוא כנראה עולה בסיבות מה שאתה מחפש לא בטוח!
ועוד בעיה היא שעם אבא שלך רק טייס פרטי, זה קצת הרבה מדי מטוס בשבילו להטיס זה בטוח, בשביל להטיס את זה צריך להיות טייס מסחרי עם הגדר טיסת מכשירים ודו מנועי מינימום...

אשמח לענות על עוד שאלות....

נערך לאחרונה ע"י LV-ARG בתאריך 13-08-2007 בשעה 22:41.
חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 00:02
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06

טוב אז אולי במקרה הזה הוא יכול לקנות PIPER -NAVAJO או CESSNA-402 שתי מטוסים דו מנועים מצויינים של 6-8 נוסעים עם מנוע בוכנה...לכל אחד יש את הפלוסים והמינוסים שלו אבל אפשר להטיס אותם לבד.

אבל שוב פעם לטייס פרטי ממש אבל ממש לא הייתי ממליץ להטיס שום מטוס דו מנועי של 10 נוסעים או יותר לבד. לא בגלל שטייס פרטי לא יכול להיות טיס טוב, אלה פשוט בגלל חוסר נסיון והרבה, אני לא רואה טיס פרטי מנחית לבד CESSNA 402 עם קט במנוע אחד , עם תנאי מזג אוויר של
ראות לקויה (ILS CAT-III A נגיד) רוחות חזקות גשמים ו ICE FORMATION, מדבר עם מגדל הפיקוח של טורקיה באנגלית, ומחשב עם הדלק מספיק לו כדי להגיע לשדה התעופה או כדי להמתין ב HOLDING PATTERN (וכן אני יודע שעם אתה במצב חרום לא ישלחו אותך ל HOLDING POINT) אבל עם שדה התעופה סגור בגלל סופה שעוברת אין לך הרבה ברירה או עם הדלק מספיק לו כדי להגיע לשדה התעופה האלטרנטיבי וכמה זמן יקח לו להגיע לשם עם הקט במנוע אחד ועם הסופה לא תגיע לשם לפניו.

ולכל מי שהולך לקפוץ ולהגיד "אני מכיר..." "אני שמעתי פעם..." אני בטוח שיש! אבל שוב פעם בחפץ לב לא הייתי ממליץ לשום טייס פרטי להטיס מטוס כזה לבד.
חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 12:18
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
??

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alex69
שלום לכולם , אבי עבר קורס לרישיון נהיגה אזרחית , כמובן לא רישיון להטסת מטוסים כמו בואינג ואירבס אלה מטוסים קלים עד 15 איש.

עכשיו שאלתי , אבי מחפש מטוס שיוכל להטסי ל-ב-ד בעל קיבולת של 10 איש , דו מנועי , רוטורי או טורבופרופ.

עד לתקציב של 1,500,000 ש"ח.

מטוס שיוכל להגיע עד לקפריסין / טורקיה וכמובן פנים ארצי. צריכת דלק לא משמעותית כל כך.

תודה רבה למגיבים , וסופ"ש נחמד מאוד.

קרא שוב , לאט , את מה שרשמת...

זה נשמע ונראה מגוחך . מאד .

בכל מקרה - בהצלחה לאביך במציאת מטוס רוטורי (...) ל 15 נוסעים...
אה..ומזל טוב לרגל קבלת רישיון הנהיגה האזרחי בהגדר (תשאל את אבא שלך מה זה "הגדר") "לא בואינג , מטוסים קלים עד 15 איש..."

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר