לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2007, 18:15
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
לא ולא
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי trojikai שמתחילה ב "תאמר לי אתה מבין ברפואה או..."

אני לא מבין באומנויות לחימה ולא ברפואה.
אבל אפילו במצבי המוגבל יכולתי להסיק כמה דברים:
המילה "דמגוגיה" הומצאה כדי לתאר את הסרטון שהובא לעיל. מוזיקה מאיימת, ילד שנראה חולה ושותה חלב, וקריינות בקול שקט ומפחיד.
אני לא מאמין לאנשים שמפרסמים דברים מדעיים לכאורה בסרטון תוצרת בית שפורסם באתר כמו מטהקפה.
בזמן התיכון יצא לי לדבר די הרבה עם רופא סיני, והוא הסביר לי ולמחזור שלי את עניין החלב והסוכר הלבן וכל הדברים האלו.
הטענות שהרפואה המזרחית מביאה בגנות החלב נשמעים מאוד משכנעים (החלב מותאם לעגלים ולא לבני אדם, וכד'), אבל אינם עונים על שאלה גדולה אחת- איך זה שרוב החברה הישראלית מתבססת לחלוטין על החלב ומוצריו ובכל זאת הבריאות בישראל אינה מהגרועות בעולם?
איך זה שרוב העולם המערבי מתבסס על החלב ומוצריו ובכל זאת לא נרשמת עליה דרסטית במחלות או במיתות?
ובאופן כללי, גישות כמו שהובאו ע"י משה וע"י אחרים ברשת מהווים את הגישה המזרחית לרפואה. למען ההגינות יש לציין שעל רוב ההנחות והטיפולים של הרפואה המזרחית יש מחלוקת ברפואה המערבית, כך שלהציג את הדברים כאילו מדובר בעובדות זו צביעות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 13-08-2007, 23:32
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי noya itf שמתחילה ב "זה פחות חשוב"

אם היא לא מביאה תועלת - היא תופסת מקום לחינם.

אם מרדימים אותה - מוציאים כסף.

שורה תחתונה - הכל עניין של כסף, ברור שלא אכפת להם מהפרות, ואין בדיוק מה לעשות עם זה, זו השיטה כדי שהחלב יגיע אליך הבייתה..

עריכה - ד"א אני ממש לא מסכים עם הכתבה, זה נוגד לגמרי את הביולוגיה [ היא אמרה שטופו מאכל עשיר בחלבונים ויכול להיות תחליף לחלב? היא לא ציינה שאין בו חלבונים חיוניים, ובכל ספר ביולוגיה אפשר יהיה לראות בנושא הדגשה מיוחדת לכך שבסויה/טופו/שקדים אין חלבונים חיוניים]

נערך לאחרונה ע"י DonJenove בתאריך 13-08-2007 בשעה 23:38.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר