לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 15:31
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "צודק לגמרי"

כרגיל ניראה לך שבאמת סילבר יצא איתו לקרב , וחוץ מזה סילבר 17 רועי 35 ומשה בן 53 בערך
אני לא בטוח הוא לא יותר מ60 , משה הסכים ככה שאני לא רוצה חוסר כבוד מצד רועי שחק ,

אני לא יתערב בשיקולים של רועי אבל שניהם הסכימו וגם הציעו לקרב נגד רועי ככה שזה לא משנה.

ראש שיטה עם תיאורית אגרופים שגויה בצורה מפחידה .. שי אכל אותו כמו מים עם התיאוריה המוזרה ואני לא מאמין שאשכרה משה כתב את זה שברגע שאגרוף משתחרר לא צריך להסתכל עליו.

היה לנו תרגיל פעם במכון .. כולם יושבים בעמידת מוצא שקשה להחזיק בה הרבה , עם עיניים עצומות ופשוט שי היה עובר ונותן לנו כאפות או ברכיות קטנות כאלה לשמירה על הפוקוס .. אותו סוג של תרגיל עשיתי בעיינים פתוחות והייתי צריך להשאיר אותן פתוחות ולחזור לקשר עין מ-ל-א !

גם תלמיד מתחיל כמוני יודע שפוקוס זה אלמנט חשובבבבבבבבב מאוד

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 13-08-2007 בשעה 15:34.
חזרה לפורום
ישן 13-08-2007, 15:46
  יניב פישר יניב פישר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "בן כמה משה גורליק?"

מסכים לגבי הגיל ומוסיף לא ראוי לאומני לחימה שמחשיבים את עצמם בכלל להציע הצעות כאלה! ולא משנה מה הסיבה.

כידוע לכולנו - אנו לומדים אומנויות לחימה בשביל הגנה עצמית! ולא בשביל שום דבר אחר ומי ששכח את זה, לא ראוי להקרא אומן לחימה, אלה בריון ! (ולא משנה מהי רמתו/השכלתו) בייחוד שמדובר במורים/מאמנים שהתלמידים מסתכלים עליהם, אוהבים אותם ומכבדים אותם, ומחקים כל תנועה והתנהגות שלהם..

כולם כאן ממש צריכים להתבייש.

אני מתנצל אבל זאת דעתי! ולמרות כל זאת אני עדיין מכבד את כולכם!

פשוט חבל וכולם צריכים כבר להרגע! זאת פשוט בושה מה שהולך כאן!

ברבריות, בריונות, איומים, אתם בטוחים שאתם בפורום הנכון?

תרגעו כבר, זה לא מכובד!

יניב
חזרה לפורום
ישן 13-08-2007, 16:24
  רועי*שחק רועי*שחק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.07
תגיד לי יניב פישר על מה אתה מדבר?????
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יניב פישר שמתחילה ב "מסכים לגבי הגיל ומוסיף לא..."

זה רק מהיום:
isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2317056", true);
חבר מתאריך: 13.08.07

תהנה ללמוד מהסבא לפני שהוא יתפגר חחחחחח

isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2317013", true);

בוא אלינו בפארק ביום שלישי נזיר וונאבי חחחח

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "הזמנה לכל תלמידי isai באשר אתם :-)"
חחחחח

אתה לחשוב שאתה מלמד שאולין זה הכל להיות חרתה חחחח.
אין דבר כזה בכלל זה סתם המצאה סינית כדי להרוויח מלא כסף בוחטה ממערביים טיפשים כמוך שהם כמו פתי מאמין לכל דבר לחתול ולעכבר חחח.
זה שאתה מאמין בזה ומוכר את זה לאנשים כמו שטויות זה מצחיק אותי חחח בכלל.
אצלנו באיסיי אנחנו שוברים מקלות ואנחנו מתאמנים לבד בחברה על זריקת פחיות קולה ואנחנו מתחמקים מהם ומראים כמה השיטה שלנו יעליה וקטלנית מלאה באגרסביות גדולה חחח.
אתה לחשוב שאתה מצחיק אתה יבוא אלייך מחבל תעשה לו בטח קידה חצי שעה.
אנחנו כולנו משרתים בצבא שלנו כי אנחנו ישראלים לא כמו שי שהוא ברח מהארץ ולא רוצה להגן ולתרום למדינה אלא למד על חשבון הזמן של אחרים והדם ומאמץ שנלכמו והגנו עליו ובזכותם הוא חי כדי לעשות שיטה אצל ריצ'רד ולהרוויח כסף כדי ללמד במקום לשרת בושה ואחר כך לצאת על פסיכיאטר

isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2316956", true);

שי חיי הוא אויב המדינה
אני רוצה להזכיר לכם שי הוא לא בסדר בראש ואפילו הוא מודה בזה בעצמו חחחח.

משה הוא איש קדוש אחים שלי והוא פשוט גאון אם תואר במתמטיקה.
הוא שנים מתאמן ולומד כל מיני שיטות.
שי חיי הוא משתמט שלא רצה לעשות צבא ויש בכלא ויש לו תיקים פליליים.
הוא אומר שהוא למד במשתר אימונים מאוד קשה אבל לשרת את המדינה שלנו הוא לא רצה ויכול כי הוא פשוט פחדן ובוגד שצריך להיות מגורש מהארץ לדעתי ובכלל אסור לתת לו ללמד אנשים אלא במקרה הטוב הוא צריך לשבת בכלא.
המדינה שלנו מותקפת ורוצים להשמיד אותנו ערבים והוא לא עושה את מה שהוא צריך לעשות אלא מוציא פטור ונוסא כמו אנשים בכוכב נולד לארצות הברית ופשוט צוחק על החיילים הנופלים ועל המשפחות השכולות וכאשר חיילים נלחמים ונפצעים הוא בארצות הברית נהנה לו מנושפי הסבבה שלו וכל מיני משקאות ומכות ואנחנו פה מול ערבים במלחמה.
האם אתם רוצים ללמוד אצל איש כזה שצוחק על החיילים המתים או מול מישהו שתרם למדינה כמו משה
שיש לו תארים במתמטיקה שהוא גאון או מול ילד שלא שווה הרבה והוא אוייב העם היהודי

isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2316971", true);

שב בלול חחחחחחח מה אתה מתערב(ל"ת)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "סתום כבר פיזיקס שיעשו לך כבר..."

isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2316989", true);

חחחחח הנזיר הרוצה בגרביונים מדבר חחח

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"
נו בו נראה אותך חחחח.

אתה רק דיבורים חחח איפה סירטוני הקרבות שהבטחת לנו או תחרויות של קרבות ללא חוקים.
אני מזמין אותך עדיין לקרב בוא אלינו בכל שעה אני אנצח אותך וגם את המורה העלוב של שי שהוא מתלהב בו.
האיסיי שלנו הוא חזקה ועזרה לי הוכחה ברחוב ובקרבות רחוב קשים ואלימים.
היא גם הוכחה ונבנתה באופן מדעי לפי הידע של משה שהוא גאון מדעי.
אתה חוץ מלקלל ולכתוב שטויות לא יודע כלום אתה בטח זיינת רק גויות סיניות בסין ואתה צריך להתבייש בעצמך שאתה הולך עם לא יהודיות.

isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2317030", true);

ריצ'רד על הזין שלי

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."
חחחחח אני שם קצוץ על ריצ'רד שיבוא מולנו הזקן האומלל לקרב בואו כולכם מול כל הקבוצה שלנו אנחנו נוריד את כולכם על ידי השיטה שלנו.

אתמול בבריכה בדקתי את איסיי שהיא מצויינת לקרבות רחוב והרבצתי לילדה קטנה כי היא עקפה אותי בתור וזרקתי לילד את הכדור חחחח
הראתי למה זה וכמה איסיי יעילה וקטלנית חחחחח בואחחחהאה ואיך לא כדי לה להתעסק איתנו ומה קורה למי שמתעסק עם מישהו כמוני משיטה מדעית ויעילה לרחוב לגאמריי.
מה אנחנו צריכם להצטדק לך מי יותר טוב הרי הפנגיינון או כל החרטה שאתם לומדים או קוראים לזה היא כלום לעומת הנסיון והידע של משה באומנויות לחימה והיכולת האנלסטיות שלו לתכנן דברים והוא יצר שיטה מדהימה שאין כמעט כמוהה כי הוא תיחנן ולמד הרבה וקרא הרבה מספרים וסרטים ולקח הכי טוב משיטות וגם למד הרבה מדע ובנה הרבה רק טוב מאוד ואפילו מצטיין.
חחחח אנ יודע וראיתי את האמת ואתם לו יודעים כלום כי המורה שלכם ילד קטן.

#11 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה 13-08-2007, 12:42
isai master תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2317051", true);

זה גראנדמאסטר גורליק בשבילך

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "..."
משה הוא גראנדמאסטר ולמד הרבה שיטות אחרות חוץ מאצל ריצ'רד והוא לא מלמד את השיטה של ריצ'רד כי היא פשוט כלום ושום דבר חחחחח.

אפילו בעולם הבינו כמה היא רעה שהיא נכחדה כי אף אחד לא רוצה ללממוד אותה.
יש למשה נסיון הרבה גדול משלך לדעת ששיטה של ריצרד לא טובה.
הרי משה גר בארץ וריצרד לא הוא ברח פה ועזב כשהוא ניצל אותנו היהודים.
למשה הרבה חברים שהם יודעים ואומרים שאיסיי זה קטלני והדבר הבא האמיתי שהם לא ראו מימיהם
ולימדו את משה סודות והם דאנים גבוהים בכל מיני שיטות.
אז אתה מדבר בכלל חחחחח על משה והחלטות שלו חחחח.

על מה אתה מדבר בריונות ????יניב פישר

לא רק שהם פגעו בכבוד האדם! לא רק שהם פוגעים בפורום! לא רק ולא רק ...מה אני בכלל מתאמץ ..הבן אדם צריך לעבור פירוק והרכבה ! אל תלמד אותי מה זו אמנות לחימה ! אל תנסה אפילו ! אמנות לחימה היא רק הגנה עצמית???אנו לומדים גם לתקוף ולתקוף מתי שצריך!
כאן הגיע הזמן לתקוף..ובכל הכוח!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י רועי*שחק בתאריך 13-08-2007 בשעה 16:28.
חזרה לפורום
ישן 13-08-2007, 17:28
  יניב פישר יניב פישר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "תגיד לי יניב פישר על מה אתה מדבר?????"

רועי היקר...

שדיברתי בריונות דיברתי גם על מה שגם אתה פירטת לעיל כאן באריכות, בקיצר דיברתי על כל מה שקורה כאן בזמן האחרון.

אבל אתם צריכים להבין שדווקא אתם המורים לאומנויות הלחימה, אתם המראה לחניכים שלכם, ואיזה לגטימציה/חינוך מקבל תלמיד שקורא שהמאמן שלו מזמין ללכת מכות מאמן אחר?? , או לחילופין לגבי הצד האחר איזה לגטימציה מקבל תלמיד שרואה שהמאמן שלו משמיץ וקורה במילות של גנאי על מאמן אחר, השמצות נוראיות שגובלות בהוצאת דיבה וכו.....

זה באמת לא מתאים לאומני לחימה, ותתרץ את זה איך שתתרץ את זה, ילדים קוראים את מה שאתם כותבים כאן, ילדים שמתאמנים אצלכם, ילדים שאתם בעצם המחנכים שלהם...

יניב

נערך לאחרונה ע"י יניב פישר בתאריך 13-08-2007 בשעה 17:34.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר