לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 17:28
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי malanada שמתחילה ב "היה ממש קשה לא ידעתי כלום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי malanada
היה ממש קשה לא ידעתי כלום בתכנות בכתב עניתי על שתי שאלות מתוך 5 וגם לא היה לי כוח לזה.השאלונים האמריקאים היו ממש קשים אני חזק בחומרה וידעתי אולי רק 15 מתוך 30
מה שמעצבן זה שבשאלון של C/C++ היו 28 מתוך שלושים שאלות על C++ ואני יודע רק C.

אני יגיד לך את האמת ממה שהבנתי רק תותחים מתקבלים הראיון אישי הרבה הרבה יותר קשה...
עכשיו אני יגיד לך למה אני נדפקתי השנה למדתי JAVA +ASP למדנו ASP במקום פסקל(שראיתי שהיה לא מעט במבחנים) ככה שבמבחנים בכתב אכלתי אותה בצורה רצינית(עשיתי בקושי שאלה ראשונה שוב גם זה בJAVA)
במבחנים האמריקאים עניתי על מה שידעתי בנושא JAVA (לא שאלו שאלות של בגרות אלה שאלות מהתחת)
ובשאר ידעתי על מה שאני יודע..
לדעתי יתקבלו רק חברה תותחים מ2 סוגים
1. אנשים שמתכנתים מגיל צעיר מאוד ויודעים מספר שפות(ולא שלמדו בבית ספר! כי הלימוד בבית ספר הוא בצורה מאוד נמוכה יחסית למבחנים ברמה של השאלה הראשונה גג)
2. אנשים עם תואר והיו שמה כמה..

דרך אגב מאיפה הביאו את החייל שהסביר על החייל איך זה שיש לו תואר שני והוא מסביר לנו דברים על החייל במקום לתכנת סופר תוכנה או משהו ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 00:09
  artanix artanix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "[b]וואלה איזה קטע, גם אני..."

האלן ידידים....גם אני הייתי היום במיונים..!!!
לבשתי חולצה לבנה של אנגליה (מונדיאל סטייל) מכנס חום קצר והיה לי תיק עם סרט וורוד שרשום עליו להסיר לפני הטיסה...מזהים?

לגבי המבחנים ולגבי הבחור שדיבר על פרוייקט נטע (CCNA ו A+)
א-אז ככה, לבחור-אני סיימתי את ה INTRO וגם את הA+ והיו כמה שאלות שלא ידעתי איך לענות עליהם כי הם היו ברמה של ניסיון כבר...אבל, עד שאני לא אקבל תשובות אני לא אוכל לדעת.
ב- קרה לי דבר מוזר במיונים, בהפסקה שבין השאלון תכנות אז פנה אלי אחד מהחברה של גאמ"א (מהמשגיחים) ושאל אותי כזה "איך קוראים לך" אז עניתי לו "אור בריגה" אז הוא עושה כזה סבבה והולך, אז שאלתי אותו למה?
הוא ענה לי "כדי שנוכל לעקוב אחריך"
מה אתם חושבים זה טוב או לא? זה קרה לעוד מישו? אני ממש מבולבל :S
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:56

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר