לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 18:49
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
גרפיקה - - - כמה בגדים שעשיתי - -- - -

טוב אז הפעם אחרי הרבה זמן האמת החלטתי להעלות קצת בגדים שעשיתי בזמן האחרון...
הבגד הראשון שאני מעלה לבשתי לנשף סיום של הביצפר היה מסיבה וזה אז אמרתי נעשה משהו מגניב הלכתי על שחור לבן...
הציור על החולצה נעשה בספונטניות רצח בלי שום סקיצה, התפרים בצדדים של החולצה נעשה אצל תופרת יותר נכון סתם חברה של אמא שלי :]
החולצה הפוכה התפרים בחוץ,במקרה לא תכננתי מראש לעשות את זה...
פשוט שמתי את החולצה על על עצמי לראות איך החולצה מתלבשת עלי ולבחור מיקום להתחיל לצייר.
כשהורדתי את החולצה התפרים היו הפוכים ופשוט השארתי את זה ככה.

המכנסיים תמיד היו בארון פשוט מאוד לקחתי חתיכות עור וגזרתי יצרתי צורות כלשהן והדבקתי עם דבק מיוחד לבד.

החולצה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מכנסיים :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זאת חולצה שעשיתי על בד קטלני של איזה מעצב מאיטליה משהו...
יש לזה משהו מאחורה ומקדימה, כתבתי מאחורה תל אביב כי ציירתי את זה יום לפני שנסעתי לתל אביב יכול להיות היה קצת השראה :]
חוץ מזה אני מתכוון לעבור לעיר הזאת מתי שהוא :]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה עוד סתם חולצה מגניבה...הרעיון לחולצה בא מהשראה של איזה תמונה...

זאת חולצה הכי הזויה בארץ עשיתי אותה על הבוקר איך שקמתי יום אחרי שהייתי בהופעה של אביתר בנאי.
אני חולה עליה היא קטלנית רצח לדעתי..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וזה מכנס דייגים ...סתם נחמד כזה לא משהו רציני ..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מקווה שאהבתם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 12:22
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "- - - כמה בגדים שעשיתי - -- - -"

לא כל כך הבנתי על איזה חלק בבגדים אתה אחראי מבחינת גזרה, כך שאני לא אתייחס לזה.
הרעיון ללבוש חולצה הפוך נחמד, אולי ראוי להדגיש את זה באמצעות תפרים נוספים.
בכלל, בטי-שירט ראוי להדגיש גזרה יוצאת דופן או הדפס כזה, אחרת הוא נופל בין הכסאות.

לגבי המכנס, אני מניח שאתה אחראי לאפליקציה, ובמקרה כזה אני מקווה שזה הודבק עם דבק טקסטילי
שנקרא Gutterman, אחרת זה יתקלף. אולי כדאי לחשוב על עוד מוטיבים קישוטיים כמו תיפורים, עבודת
צביעה וטקסטורה.
זה מבחינת הבגדים.

לגבי הציורים, בניגוד לכך שלא ממש התחברתי לציורים שלך כציור, אני חושב שכהדפס על בגד הם עובדים
הרבה יותר טוב, הם משרתים את הבגד ותורמים לו, ובהחלט מעלים את הערך שלו בעיניי.
הצבעוניות שאתה משתמש בה, העבודות החופשיות והמשוחררות, האבסטרקט, הכל עובד טוב כשהוא
מונח על בגד. אני כבר לא מחפש קומפוזיציה, אלא איפה זה מונח על הגוף (כמו שבאת מדדת וסימנת),
פחות חשוב לי הקונספט או האיכות האנטומית של משהו, אלא שזה מעביר מסר כלשהו (וטי-שירט הוא
לוח המודעות המוצלח ביותר של המאה ה-20 והלאה).

אני מאד אוהב את הצורות הגרפיות, את ההדפס הצבעוני על הטי-שירט הלבנה בסוף, ובעיקר את ההחתמה
של כף היד עם התוספות.
זה באמת משהו שכדאי לך לשקול גם לעתיד.
ואם כבר בזה עסקינן, ומעניין אותך לעצב ולעשות בגדים, ממליץ לך להתנסות קצת בתפירה ועבודה
טקסטילית, זה יכול לתרום לך הרבה ועם יצירתיות כשלך גם לקדם אותך הלאה בתחום.

בשורה התחתונה, אהבתי יותר מאשר את הציורים לבדם

ישן 15-08-2007, 16:53
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "- - - כמה בגדים שעשיתי - -- - -"

קודם תודה לכולם על התגובות שמח שאהבתם =)

אסף - "לא כל כך הבנתי על איזה חלק בבגדים אתה אחראי מבחינת גזרה, כך שאני לא אתייחס לזה.
הרעיון ללבוש חולצה הפוך נחמד, אולי ראוי להדגיש את זה באמצעות תפרים נוספים."

בינתיים אני לא אחראי על שום גיזרה, רק תוספות על חולצות טי שירט קיימות.
בינתיים רק שתי חולצות נשלחו לתופרת לקבל תפירה בצבע שחור במקומות שסימנתי, מתי שהוא אני יעלה צילום של החולצות עם השינויים.

לגבי המכנס - השתמתי בדיוק בדבק שאמרתה משהו HT2 creative ... בכל אופן במהלך ההדבקה השתדלתי לעשות את זה מקצועי כמה שאפשר.
לא התקמצנתי בדבק ובדקתי 10 פעם שהכל מודבק כמו שצריך, בלי שיתפלק לי דבק מחוץ לעור.
אני חושב שמוטיבים קישוטיים כמו תיפורים, עבודת
צביעה וטקסטורה,יכולים באמת להוסיף הרבה, המכנס הלבן שעבדתי עליו היה נראה לי מצויין כפי שהוא עם ההדבקות שלי ובלי שום דבר נוסף.
יכול להיות בעתיד אם אני ילך על פרוייקטים אחרים אני יחשוב על קישוטים מיוחדים אחרים מלבד הדבקה, לא חסר רעיונות תאמין לי :]

שמח מאוד מאוד שאהבתה את החולצה הלבנה האבסטרקית ואת הרעיון של החולצה עם היד.
לא הבנתי למה התכוונתה כשאמרתה "זה באמת משהו שכדאי לך לשקול גם לעתיד"

תודה רבה על התגובה אסף, כבוד הוא לי שבנאדם כמוך אהב יצירות שלי ובמיוחד שמדובר בבגדים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר