לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם תבוא/י למפגש?
נשמע מעולה. אני בא/ה. 13 41.94%
נשמע... מעניין. אני אחשוב על זה. 13 41.94%
לא נשמע משהו. לא רוצה לבוא. 2 6.45%
נשמע גלגל"צ. למרות שהם חוזרים על שירים עד המוות שלהם... 1 3.23%
miscellaneous 2 6.45%
מצביעים: 31. אינך רשאי להצביע בסקר זה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2007, 21:35
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מפגש סוף קיץ לפורום?!

מאחר ולמפגש הקודם רבים וטובים רצו להגיע אך לא יכלו - מה דעתכם על עוד אחד?

הפעם - בהתאם להצעה המקורית של xeno - ההצעה היא:

יום חמישי, ה30.08, בשעה 5, בטיילת הרברט סמואל, שזה בערך כמו להגיע לעזריאלי.

הסיבות:

- התיכונסטים/חטיביסטים עדיין לא לומדים.
-אותו כנ"ל לגביי הסטודנטים (טוב, נו, חוץ ממכינות).
- זה לא עזריאלי.
-חמשושים לחיילים.
- וגם: זה לא עזריאלי.
-מזג האוויר אמור להיות עוד נעים. שעות אור ארוכות. עד 7 וחצי בערך.
-יש שם הרבה חנויות ממה שהבנתי. אז, אפשר להתקע ביטבתה, לדוגמא...
וכמובן:
- זה לא עזריאלי.

אפשר לעשות המון:
אפשר להביא מטקות, פריסבי,לבנות ארמונות חול, להביט בשקיעה, לקנות אבטיחים וגבינות (אין לי בעייה לעשות את זה - פשוט תביאו לי כסף במפגש), טבילה בים (מי שרוצה) וכו'...

כמובן: יש גם את ההצעה של יעל...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...70&postcount=15

ומי שראה את העיניים של יעל - יודע שזה חייב להיות מעולה...

אז... מה אתם אומרים?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 13-08-2007 בשעה 21:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2007, 10:21
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה רעיון טוב לעשות על האש
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "פנטסטי (: התאריך..."

אבל אנחנו צריכים להיות מאורגנים מי מביא מה. או שפשוט נביא כסף, נכנס ונפשוט על איזה סופרמרקט, בלי שנסחב דברים, אלא דברים הכרחיים כמו מנגל (מנגל חד פעמי?).
או שזה יהיה בלי על האש - רק סלטים, חומוס ועוד דברים כאלה. אני חושבת שזה יהיה מגניב!
חשוב גם להתחשב באנשים שיש דברים שהם לא אוכלים כי הם לא אוהבים או צמחונות, או מסיבות רפואיות כמו סכרת וכאלה, ונסדר את האוכל כך שכולם יאכלו.
אני לא זוכרת אם שוק הכרמל קרוב לשם, אבל אפשר ללכת גם אליו - יש שם חוץ מפירות וירקות גם חנויות שהדבר היחיד שמבדיל אותן ממינימרקטים זה שהן לא מחזיקות באופן רשמי את השם הזה. שתייה, לחמים בניילון בשביל מי ששומר כשרות, טבעול, מגבונים (ח'ברה, חייבים לנקות את הידיים אחרי שחתכנו עגבניות שם לא?), נייר טואלט (ברור, לא?). כלים חד פעמיים, סבון כלים לשטיפת הירקות, ועוד כל מיני דברים שצריכים.
אם החלטנו בכל זאת ללכת על בשר - אני בטוחה שיש סופרמרקט קרוב, שם אפשר ללכת לדוכן הבשר (לא לקפואים), לבחור חתיכה עסיסית ולבקש מהקצב שיטחן לנו את הבשר במקום.
מי שיבוא עם רכב - נשים את הקניות באוטו שלו.
אפשר לשבת בים - יש שם מים, שירותים, מקום מספיק לכולם, מסעדות למי שרוצה גלידה, בירה וכל מה שהן יכולות להציע.
אני חושבת שזו יכולה להיות חוויה - לצוד אוכל ולהכין אותו אחרי זה.

מעיין כבר מסודרת. היא מביאה עוגה שכבר כולנו מחכים לנגוס בה ולטעום את הטעם הנפלא שיהיה לה!
גם יעל - היא הבטיחה הפתעות!
מה דעתכם?
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 18-08-2007 בשעה 10:32.
ישן 18-08-2007, 10:57
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה קשיים
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "רעיון טוב לעשות על האש"

עכשיו נזכרתי בכמה קשיים ואני אנסה לפתור אותם. אם אתם חושבים על עוד קשיים - אנא הערימו, שנוכל לפתור אותם ביחד ולא להיות מופתעים ביום המפגש

1. יש כאלה שצריכים לחזור הביתה מוקדם. אז אפשר שמישהו (שיש לו רכב, אחרת קשה לסחוב) יקנה את כל הדברים ואנו נשלם לו.
2. יש כאלה שמגיעים מאוחר או שהם חדשים. אז כדי להתגבר על הבעייה הזו אפשר שננים מאיתנו - אני הראשונה שמתנדבת, אבל נחוץ עוד מישהו עם אוטו, נלך לקנות את הדברים בעוד השאר מחכים, מדברים ומתחברים אחד עם השני.

מה דעתכם?

ישן 18-08-2007, 12:14
  מריאל מריאל אינו מחובר  

גרפיקה אז יאלה בואו נתחיל להתארגן!
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מה שהצעת זה נפלא, כל אחד יביא..."

קודם כל צריך רשימה של מה לקנות + כמויות + מחירים למי שיודע, וכך נוכל לחשב את הכסף שכל אחד יביא. (את רוב המחירים אני לא יודעת, אז מיש שיודע - יוסיף)
אני יוצאת מנקודת הנחה שיהיו 20 איש.

שתייה - שישיה של קולה נידמה לי ששישיה של קוקה קולה עולה 36 ש"ח. RC שישיה עולה 21 ש"ח.
צריך לפחות 2 בקבוקי מים מינרליים - 10 ש"ח
סלטים: 3 או 4 חומוס + 1 מכל דבר אחר - מה שרוצים (לא יודעת כמה עולה כי אני לא אוכלת)
קילו עגבניות לסלט + 20 עגבניות לצלייה על האש - 20 ש"ח
קילו מלפפון - גג 7 ש"ח
כמה בצלים לסלט + 20 בצלים לצלייה על האש - 10 ש"ח.
חבילה או שתיים פטרוזילה - מחיר חבילה נע בין 1.5 אצל הירקנים עד 3.5 ש"ח בסופרים מסויימים. אז נגיד ליתר ביטחון 6 ש"ח.
3 קופסאות מלפפונים חמוצים - גג 30 ש"ח
2 קופסאות זיתים - גג 20 ש"ח
1 טבעול - 30 ש"ח
כמה קופסאות טונה למי שלא רוצה לאכול בשר ולא טבעול. חבילה של 4 עולה בערך 23 ש"ח.
מגבונים - בסביבות 20 ש"ח? לא זוכרת
נייר טואלט - נחפש קטן וזול. 25 עד 30 ש"ח פלוס מינוס
כלים חד פעמיים - צלחות + מזלגות + כוסות חד פעמיות + סכינים + כפיות - 30 ש"ח בערך. אולי קצת יותר
לגבי בשר - אני לא יודעת כמה עולה קילו, אבל נצא מתוך הנחה שזה 30 ש"ח לקילו וצריך 3 קילו. כלומר: 90 ש"ח. אולי צריך יותר בשר.
מלח!
פלפל!
פיתות - 25 - בערך 25-30 ש"ח
אבטיח - נגיד 12 ש"ח
לא יודעת כמה עולה מנגל חד פעמי, אבל אולי למישהו יש מנגל?

בינתיים הכל הוא גג 500 ש"ח.
500 לחלק ל-20 יוצא 25 ש"ח. אז קחו בחשבון 25-35 ש"ח לבנאדם. זה ניראה לי בסדר.

ישן 18-08-2007, 15:14
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה הערות לתשומת ליבכם
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני מציעה שכל אחד יביא 40..."

מנסיון של מפגשים קודמים שאומנם אף אחד מהם לא היה על הים (לפחות לא המפגש הזה) אך בקשר להתארגנות ולעשות משהו רציני יות מאשר סתם להפגש אז ככה:
1. אם רוצים לעשות על האש צריך לוודא שאפשר לעשות על החוף ואין איזה איסור וגם למצוא מקום שקט ופנוי שיהיה לנו
2. וזאת הנקודה העיקרית, לאור המפגשים הקודמים וגם עכשיו נכון לכתיבת הודעה זאת ישנם כ9 שאמרו שבטוח מגיעים ו11 שאמרו שיש סיכוי טוב, מתוכם לא ידוע כמה באמת יגיעו (להזכירכם מפגש קודם היו סך הכל 35 איש שאמרו שסיכוי טוב שיגיעו או שאמרו שיגיעו בטוח והתוצאה בסוף היתה 15 איש סך הכל, אז הייתי פוסל את הקנייה מראש)
3. אני מאמין שאם יהיה מפגש בים זה יהיה אחר הצהריים לא? התכנון הוא בשעה שבדרך כלל נפגשים לא?
ואם זה אחר הצהריים אז השוק כבר סגור עד כמה שאני יודע וגם קרם שיזוף לא הכי צריך כי אין יותר מידי שמש בטח לא כזאת ששורפת מה שכן כמובן עדיין רצוי זה שמיכות כסאות וכו
4. מכוניות לא חושב שזה יהיה בעיה אני מאמין שיהיו לפחות 2 או 3 מכוניות ולא צריך יותר מזה בטוח אני מגיע עם מכונית (אם לא יהיה איזו התקלה בשניה האחרונה) וגם בטח אמיר יגיע ואולי עוד אנשים
5. שבעצם יכול להיות תת סעיף של 2 (אני פשוט כותב מה שאני חושב ולא מסדר אותם באופן כרונולוגי עמכם הסליחה ) אם כן מתוכנן משהו מעבר למפגש ספונטני רצוי או שמישהו יבדוק את המקום ויגיד איפה הכי כדאי להתמקם (בשביל על האש) ויתן פירוט מדויק איפה המקום או איך להגיע או לוודא מראש כמה מגיעים כדי שכל אחד שמתכנן להגיע יוכל להתקשר למארגנים ולתאם איתם
6. מנהג ישראלי מגעיל אחר שלפעמים קורה הוא הגעה מאוחרת של אנשים ואז התנחלות בקבוצה ולהנות מהאוכל מבלי שהשתתפו במאמץ ובכסף למרות שלרוב נשאר הרבה בסוף עדיין מנהג מגעיל

מקווה שלא הייתי פסימי מידי רק נתתי לבקשת מריאל עוד כמה קשיים לדבר היפה שנראה שאתם מארגנים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 18-08-2007, 16:19
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מפגש סוף קיץ לפורום?!"

אז ככה:

מבחינת מכוניות - לא תהייה בעייה. כמו שארז אמר, ניתן להניח שלפחות 2-3 יהיו.

מבחינת בשרים והכל - זה כבר יוצר בעייה. זה מצריך, קנייה של בשרים, מנגל, פחמים, בדיקה אם אפשר לעשות שם בכלל, קניית אוכל צמחוני וכדומה. הרבה הוצאות, הרבה בלגאן, וככל שמשהו מסובך - כך סיכוייו להשתבש גדלים. אי בעד לרדת מעניין הבשר (ואני לא מאמין על עצמי שכתבתי את זה).

מבחינת מיקום, אכן, יש צורך נואש ב"סיור מקדים". אני גר בחדרה, אז... אם יש מישהו שיוכל - נעריך זאת מאוד. (ואפילו נאריך. שיהיה)

שתייה, סלטים, פיתות, גבנ"צ, פסטרמה ושאר הירקות - אפשר לקנות במקום. אגב, אם מורדים את בשר - לא רק הקושי יורד אלא גם הכסף שמושקע...

קנייה במקום - פותרת את בעיית "המצביעים שלא מגיעים". נכון, תמיד יש תקלות של הרגע האחרון. (מי כמוני יודע. לי יצא להתקע על דרך נמיר. ) - אבל... הכוונה ברורה.

יש צורך בלונגים, שמיכות, מגבות - לשבת עליהם.

הערות והארות?

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:02

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר