לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2007, 13:47
  amir47 amir47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל amir47
מבקש עצה\עזרה לגביי התואר...

שלום לכולם אני סטודנת שנה ב' לחינוך גופני...כן כן....שואלים למה?...גם אני שאלתי את עצמי והבנתי שאני לא אוהב כלכך ללמוד ובארץ שלנו חייבים לפחות תואר ראשון במשהו אז הלכתי על זה גם כי אני אוהב ספורט וגם כי זה כמעט מה שמבחינת קריטריונים יכולתי ללמוד...
בכל מקרה...אני נורא אוהב מחשבים ובמיוחד משחקי מחשב...מאוד מענין אותי כל הקשור בפיתוח תוכנה אנימציה גרפיקה ומשחקים...אפילו קניתי ספר לפוטושופ בשביל ללמוד לבד על התוכנה יותר במקצועיות...
הגעתי למשבר כמו רוב הסטודנטים ששאלתי את עצמי אם שווה לי להפסיק את התואר ולעשות הסווה למחשבים...
אך איני מבין גדול בתחום ושאלתי היא(לאלו שכן ללמדו\לומדים)אם כתואר שני אני יוכל להכנס לתחום המחשבים ומה יקנה לי התואר הזה בשוק?
אני חושב יותר בכיוון של פיתוח משחקי מחשב....כי על גרפיקה ותיכנות נראה לי שיהיה קשה במיוחד שלא למדתי על זה כלום בתיכון..ואני לא צייר משהו מדהים.
תודה לכל העוזרים....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2007, 17:15
  amir47 amir47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל amir47
וואלה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פסיכו שמתחילה ב "אמנם יש תואר במדעי המחשב עם התמחות במשחקי מחשב אבל..."

קודם כל תודה...נכון שזה נשמע מוקדם אבל עכשיו אני מבין שזה (אולי) הדבר הנכון לעשות..או יותר נכון הדבר שאני הכי רוצה לעשות...ללמוד איך לעשות משחקי מחשב..
כבר ביררתי וכמו שאמרת נכון אין קשר בין התארים ולכן אני אתחיל מאפס...השאלה היא אם וכאשר אני יהיה אחרי התואר הראשון אני יוכל להכנס לתואר נוסף במדעי המחשב ללא ציון הפסיכומטרי אלא רק על סמך התואר....? ואיך זה יראה?? כל תואר חישב בניפרד(תואר ראשון בחנג ותואר ראשון במדעי המחשב?)
ולגביי הקורסים...נשמע יותר ראלי השאלה אם יכירו לי את זה בשוק..שיש לי רק קורס ולא תואר מלא...
במשחקי מחשב או גרפיקה וכו'...?

תודה....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר