לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2007, 00:45
  bleh bleh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מחזק. לא שיש חוק נגד זה, אבל..."

קיבלתי את הטיעונים שלכם אבל אני אמשיך עם הצורה שלי לדעתי

צל"ש ושאר ציורים ליד הניק אכן מושכים את הצופה להיכנס ופעם גם כמות הודעות משכה אותי, מאז עונת ההספמה אני אפילו לא מסתכלת כמה נכנסו וכמה הגיבו מכיוון שזה לא מדד לכלום בעיניי (לא באשכולות שלי ולא באשכולות של אחרים).

לי אישית יותר קל להגיב כשלכל אחד יש תגובה משלו ולא תגובה אחת לכולם (שלפעמים מפספת לדעתי)
בקשר לתגובות כמו "תודה על התגובה" אני אנסה להימנע אבל לא מבטיחה כלום
אני לא רואה מה רע בזה שאני רוצה להקפיץ את האשכול שלי ולקבל כמה שיותר הצעות שיפור ותגובות מכל הסוגים אגב

ולכו לישון יא ספאמרים! לי לפחות יש תירוץ (אני צריכה להישאר ערה להקפיץ את ההורים לנתבג ובינתיים אני עורכת קצת תמונות)

אני בחורה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2007, 00:54
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי bleh שמתחילה ב "קיבלתי את הטיעונים שלכם אבל..."

אז אני אישית כחבר בפורום רואה בעין רעה הקפצות לצורך זה, וכמוני גם הרוב המוחלט של החברים כאן.
כולם רוצים כמה שיותר תגובות ולשיטתך, כולם יגיבו לכל תגובה שלהם ויקפיצו את האשכולות ואנחנו נראה פה רוטציה של אשכולות מהדף הרביעי שחוזרים לדף הראשון.

הנוהל הוא כזה שאשכול בדף הראשון מקבל מקסימום צפיה ואחרי שמגיע לדף שני, כמעט ולא רואים אותו (על אחת כמה וכמה דף שלישי וכו').
באופן טבעי, אשכול מקבל את כמות התגובות לפי השרדותו בדף הראשון וזה תלוי בהרבה משתנים.
אל תקפיצי אשכולות שלך בשביל עוד תגובות כי זו התנהגות דורסנית ולא חברית.
אני אפילו לא מעדכן את התקנון של הפורום בקטע הזה כי לדעתי זה בסיסי מאוד שאנשים בפורום יגיבו בצורה חברית. אני לא רוצה לדרוש מהם את זה, אני רוצה שהם ירצו להיות פיירים עם כולם ולקבל את זה שבשלב מסויים האשכול שלהם יגיע לדף השני וימות עם מספר התגובות המצומצם שהוא קיבל.

ואני באמת זז לישון.
ממליץ מאוד לעבוד לפי השיטה שלי. היא גם הכי מכובדת, וגם הכי יעילה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר