לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2007, 22:37
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
אתגר משותף- כתיבה וספרות...

האתגר המשותף סופסוף כאן!!!

אז לכל אלו שלא יודעים עדיין במה מדובר-

דיברנו כבר מזה זמן מה להעלות אתגר משותף שבו יבחר קטע מתור פורום ספרות וכתיבה וכל אחד בפורום כאן יוכל לאייר כל העולה ברוחו בעקבות הסיפור..

האתגר בינתיים פתוח וללא תאריך סגירה כך שאתם מוזמנים להעלות את היצירות(:

האתגר שהועבר לידי בינתיים מפורום ספרות וכתיבה הוא "עליה" מאת: yishain11

לינק: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...011#post2166721

להלן היצירה לפניכם

עליה

השריקה המתכתית הדהדה באוזני.

אני רואה אותם, את אותם פתחי אור, חושפים ומשחררים ואוטמים וחוסמים. האור העולה הולך ויורד. השחור קוטע כל רצף ומכלה כל יציבות. אני עולה על מנת לרדת. אני עולה על מנת שלא לחזור.

קשה לשים את האצבע על הדבר שהוביל אותי לכך. האם ניתן להאשים בכך את העבדות? את השעבוד שהוציא מחיי כל דבר משמח? את הקשרים שלי, הכבלים שלי, עם כל יצור חי אחר, שסחטו ממני כל טיפת חיות וגזלו ממני כל חלקה טובה? לא יהיה ניתן לדעת זאת לעולם, מפני שגם אני, כבר מזמן שקעתי בחשכה.

קשה לתאר את התחושה למי שלא חווה זאת בעצמו. ההרגשה שאתה כבול, נידון למאסר בעומקי התהום של הכישלון. הרגש של השנאה שאופף אותך מכל אבר. תחושת הגועל שהסביבה מטיבה להסתיר בעזרת חיוך מזויף. הם גורמים ללבך לקפוא, הם גורמים לרוחך לאבד את כוחה נצחי.

אני מרים את מבטי. בתוך תא הכלא הכסוף שלי האורות מתחלפים. עוברים מנקודה לנקודה, בדרך לאותו סוף אין סופי וחסר משמעות. דנדון עדין מלווה כל מעבר, כמו היה מנסה לנחם ולעודד את חסרי התקווה בדרכם למימוש גורלם הבלתי נמנע.

אני מהיר עכשיו. אני הולך ומאיץ. עלייתי מן התהומות קרתה בזמן אחר. בחיים אחרים. אני מרחף עכשיו. בדרך לנגוע בקצה השמיים. תחושת הארציות משיבה אותי לעשתונותיי. השמים אינם מטרה עבורי. הם עניבת חנק. עניבת חנק שלעולם לא תרפה. השמיים הם השיעור שאלוהים השאיר לבני האדם לדראון עולם.

אתם כאן, וכאן תישארו.

אני עולה כדי לסיים את המאסר הזה. אני יוצא ממעגל הקסמים אל מנת ללמד את האנושות שיעור אחר. אנו מסוגלים להתנתק, לבחור גורל משל עצמנו. אם נבחר בכך, נוכל לגעת בכוכבים. אפילו אלוהים לא ימנע זאת בעדינו.

ספינת החירות שלי נעצרת. הגעתי אל יעדי- הפסגה.

אני יוצא אל האור. השמש מעט מסנוורת, אבל אורה אינו מספיק אל מנת למנוע ממני לבצע את זממי. אני קרב אל הקצה. אל סוף יכולותיי, אל גבול ממלכתו של אלוהים. אני שואף את האוויר. אני מביט בעולם הרחב במבט של ניצחון. איש לא יכול לי. אני חופשי לבחור את גורלי.

אני עף.

העולם כולו חולף על פני. אני קולט את כולו בנשימה אחת. אני רואה את הכל מואר, הכל טס, הכל חי!

ואני אינני.

כל סוג של אמנות תתקבל בברכה בעקבות היצירה.
ציור, תמונה, פסל או כל דבר העולה לרוחכם..

בהצלחה!

תמר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר