לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2005, 21:59
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
וטאני לתומי חשבתי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הר הבית בידינו שמתחילה ב "יחידת חילוץ ישראליות"

שלפני שהיה פיקוד העורף היה הג"א....
ושפיקוד העורף הוקם אחרי מלחמת המפרץ הראשונה....
אבל אולי אני טועה, מה אני כבר יודע, הרי לא טרחתי לחפש מידע לפני שכתבתי
לא מצאתי את אתר פיקוד העורף, את המידע על יחצ"א, את המידע על הקמת פקע"ר ועל ההיסטוריה של התגוננות האזרחית בישראל.
בטח שלא חיפשתי בארכיון הפורום הישן (מצטער שאין לינק, נגמר לי הזמן, אבל... אולי כדאי שגם אתה תזיז את עצמך)
הרבה יותר קל ונוח זה להטריד אנשים אחרים שיקראו בשבילי ואז לקבל מהם מידע לא מדוייק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 13:15
צלמית המשתמש של יוסיפון

ולפעמים הסבלנות נגמרת...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ZigZag שמתחילה ב "והכי יפה שהמנהלים סבלניים."

בכל יום עולות פה שאלות שחיפוש פשוט בגוגל יכול לפתור. במקרה הספציפי הזה אני פשוט כתבתי פיקוד העורף ובתוצאה הראשונה שקיבלתי מצאתי את כל המידע שהתבקש (וגם נתתי אליו לינקים).
בנוסף, חיפוש בארכיון הפורום הישן ייתן מידע שאי אפשר למצוא באתרים אחרים.
אני לא מבין מה גורם לגולש לשאול שאלה כזו? האם הוא מעוניין לקבל מידע "מיד שניה" שסביר שלא יהיה מדוייק? הרי זמן הקריאה לא יתקצר והסיכוי לטעות עולה... לא עדיף לעשות את החיפוש ולמצוא את התשובות?
אשכולות כאלו מעקרים את תכלית הפורום וממאיסים אותו על חלק מהגולשים. הבעיה שהגולשים הללו הם דווקא אלו שיכלו לתת ערך מוסף מהידע האישי הרחב שלהם אותו הוא לא יכל היה למצוא בשום חיפוש. אם השאלה שפתחה את האשכול הייתה קצת יותר מלומדת ייתכן ש"הר הבית בידינו" היה מוצא כאן לא רק תשובה אלא גם מישהו שהשתתף בעצמו בחילוץ הזה (ידוע לי שיש פה אנשים ששירתו ביחצ"א אז).
חבל.

ישן 15-02-2005, 18:55
צלמית המשתמש של יוסיפון

נורא מעניין שקיבלת "איזה מאה דפים עם מלא שטויות"
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הר הבית בידינו שמתחילה ב "סליחה סליחה"

כי זה מה שאני קיבלתי!
וזה מה שמצאתי אחרי שלוש הקלקות על מה שמצאתי בקישור הראשון:
ציטוט:

סיוע לנפגעי רעידת אדמה בטורקיה- 1999
בשעות הבוקר המוקדמות של ה - 17באוגוסט 1999 ארעה רעידת אדמה בצפון מערב טורקיה בעוצמה של 4.7 בסולם ריכטר במשך 45 שניות. עם עלות השחר עמדה טורקיה בפני מציאות חדשה. עשרות אלפי בתים קרסו, בתי זיקוק בערו ועשרות אלפים נחשבו נעדרים. טורקיה ביקשה את עזרת העולם ומשלחות החילוץ החלו לזרום לטורקיה.

ראש הממשלה ושר הביטחון, אהוד ברק, הנחה את פיקוד העורף להיערך לשיגור משלחת חילוץ. המשלחת הראשונה נחתה בשעות הערב המוקדמות של 17 באוגוסט על אדמת טורקיה ונשלחה על ידי ממשלת טורקיה למשימת חילוץ בבסיס חיל הים שבעיר גולצ'וק. כאשר התבררו מימדי האסון נשלחו לטורקיה עוד שתי משלחות חילוץ וכן בית חולים שדה.

כאשר הסתבר, כי בין ההריסות של בניין בעיר הקיט צ'ינרצ'יק ישנן משפחות ישראליות, יצא לשם מיד צוות החילוץ הישראלי בניסיון להציל את הקבורים מתחת להריסות. לאחר ארבעה ימי פעילות חולצה שירן פרנקו בחיים ואוחדה עם אמה איריס שנחלצה בכוחות עצמה. גופות הישראלים שנקברו תחת הריסות הבניין הובאו לקבורה בישראל. משלחת החילוץ חילצה 12 ניצולים ו- 140 גופות. בית חולים שדה של צה"ל שהוקם בעיר אדאפזרי טיפל ב- 1200 פצועים, ביצע כ - 40 ניתוחים וכ- 15 לידות.

* מי שחושב שאני חולה נפש, לא חייב להישאר פה.

ישן 15-02-2005, 21:25
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
ואתה חצוף!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "אתה חולה נפש"

דבר ראשון, שמור על הפה שלך!
לא משנה למי אתה מגיב, מנהל פורום או הגולש הכי חדש - תתנהג!

דבר שני: לא, זה לא עולה לנו כסף אבל זה כן עולה לנו בהתעסקות מיותרת בדברים מיותרים. למקרה ששכחת או לא ידעת או שסתם לא מעניין אותך: אף אחד מהמנהלים לא מקבל אגורה על השעות שמושקעות בלהרים ולנהל את הפורום. אף אחד לא יחזיר לנו כלום על ההשקעה של אלפי שעות עבודה שהשקענו ונמשיך להשקיע כאן. מה שאנחנו עושים כאן הוא לגמרי בהתנדבות, והרווח היחיד שלנו הוא בעצם קיומו וקידומו של הפורום.
אין לנו שום דבר נגד אף אחד - ולא משנה אם גילו 7 או 70, ואם הוא עשה צבא בסיירת או שהוא זרוק בהודו מסטול עד השמיים. כן משנה לנו שהגולשים יתנהגו בכבוד מינימלי, הן לדרישות שלנו והן לגולשים האחרים - וכשגולשים מגיבים בלי לקרוא מילה מאשכול ורק מתוך קריאת הכותרת, או שהם לא עושים טיפת מאמץ לאתר מידע וישר רצים לשאול שאלות, או שהם סתם משתינים בקשת על החוקים הבסיסיים של כל פורום באשר הוא (ואצלנו נקראים "דבר המנהל")...
במקרה כזה משהו כאן מתפספס, וכולנו יוצאים מופסדים: אנחנו, שצריכים לשרוף זמן על שטויות במקום על משהו פרודוקטיבי, ואתם הגולשים שלא מקבלים את מה שמגיע לכם - שירות מהיר ויעיל, ותשובה לשאלות הנכונות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר