לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2007, 22:24
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "למה אנשים אוהבים לרכל?"

שונא שמרכלים!!! מעלה לי את הקריזות!!

כמו שהחיים של אנשים אחרים לא מעניינים אותי אני מקווה שככה גם החיים שלי לא מעניינים אף אחד אחר!!!!!!!!! סעמק... והכי עצוב שאני יודע שמרכלים עליי מלא וממציאים שטויות... פעם בשבוע בממוצע אני שומע סיפורים שראו אותי עם ההיא ועשיתי X עם השנייה... כשחודש וחצי כבר לא הייתי עם בחורה בכלל!!!
כי נשבר לי מבנות ומרכלנים עוד יותר!!!

גררר בקיצור אני לא מבין את הקטע הזה... אני בא לספר לחבר משהו שעבר עליי... כמובן בלי שמותש ל אחרים... משהו שקשור למשהי... אז הוא עונה לי "אחי, זה סיפור ידוע זאת X" חשבתי שאני מתפגר על המקום... הוא אמר לי שלא מזמן הם הזכירו את הספור הזה בקיבוץ בתור משהו נוסטלגי!!! לעזאזל לא ידעתי שהם בכלל יודעים על כל החרטא הזה!!
מעצבן ומציק בקיצור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2007, 21:30
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אידאה שמתחילה ב "מגעיל מגעיל....צביעות צביעות...."

יודע מה,כן.
גם אני מרכל על אנשים.אני לא מצדיק את עצמי אבל זה קורה אחרי הרבה זמן שאני לא עושה את זה.אפילו על אנשים שאני לא אוהב ממש אני משתדל לא לרכל,אפילו אם הצד השני דיבר עליו אני לא אמשיך.למשל אתמול דיברנו אני וחבר שלי על מישהו שאני לא אוהב אז הוא אמר לי "כנראה הוא לא כזה מחבב אותך",אז אמרתי לו שיאללה לא יחבב למה מי הוא בכלל.הוא המשיך ואמר הוא די אנטיפת.אז אמרתי בסדר הוא סתם זבל.יכלתי להמשיך וללכלך עליו מפה עד.....עד.אבל לא רציתי אני לא רוצה וזה לא שייך.

אבל כן,לפעמים זה כיף...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 22-08-2007, 22:33
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
נכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "למה אנשים אוהבים לרכל?"

גם בין השאר כי זה הדבר המעניין כמעט היחיד שיש לדבר עליו, זה כמו דחף שקשה לשלוט. על מה ידברו? המניות בבורסה או פוליטיקה? משעמם את רוב האנשים..
הבעיה שיש אנשים, בעיקר נערות ונערים צעירים, שכל ריכול "קטן" שלהם מגיע לרמות קיצוניות ומלווה בצחוקים חזקים ומטורפים כך שאם יש אדם שתי מטר לידם אותם ילדים לא יתביישו בכלל אם הוא גם שומע את כל מה שהם אומרים עליו. דרך אגב, ואני דיי בטוח, יש שאולי לא יסכימו ויכעסו, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהתופעה הרבה הרבה יותר גבוהה בקרב בנות, בנים פחות משתמשים במנהג הזה וקצת יותר רציניים מבנות בקטע הזה, לא אומר שהם לא מרכלים אבל זה יותר פחות בקרבם, והשיא של הרכילויות והלשון הרע, נמצא שוב, בנוער, שמה לעשות לא מחונכים כמו שצריך על הסביבה.
ישן 23-08-2007, 01:49
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "נכון"

ההבדל ביני לבין השאר שזה שאולי אני מרכלת אבל אני לא מודעת לכך כלומר אם אני מספרת למישהו מה קרה לאותה הבחורה או הבחור. זה לא אומר שאני מרכלת
כמו שציינו כאן בפורם שיש הבדל בין לרכל וללכלך.
אומנם לא צריך לדחוף את האף שלך לשום מקום.
אבל זה האנשים אשר אתה חי יתם יום ים ולפעמים קורים דברים טובים ולא טובים לאותו אדם אז פשוט מדברחם בין אנשים ומעבירים מה קרה לו וכו'... יש אנשים שיפרשו את המהלך הזה כריכול. ויש אנשים שחושבים שלרכל זה כמו ללכלך. אבל שאתם מרכלים אינכם אומרים רעות על אותו אדם. זה יכליות חדשות טובות.
בקיצור אני לא ממש הבנתי איפה פה הבעיה.
ללכלך על בן אדם - זה שאותו אדם לא עשה שום דבר ואת מתחילה להמציא עליו דברים ומלכלכת אותו. ואני חושבת שזה די דומה לשמועה שמתורצצת.
ולרכלעל בן דם- זה לספר את הדברים שקרה לו למישהו אחר שאותו אדם לא נוכח איתך...

בתכלס זה מסורבל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר