לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 10:01
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
נושא עם רגישות לאלכוהול כבד

תמיד הייתי חובב של וויסקי, אהבתי לשתות מידי פעם באירועים וכו'
לפני בערך חודש-חודשיים, היה לי ניסיון מאוד רע עם וודקה (אלסקה אם מישהו מכיר, אני כל כך מצטער על שקניתי את זה), אל תשאלו למה, אבל קניתי ושתיתי כוסית של אלסקה בשילוב עם כמה בירות.
באותו לילה הקאתי פעמיים ויום אחרי הרגשתי כזאת חלחלה נוראית, כל פעם שרק חשבתי על הטעם של האלסקה היה בא לי להקיא שוב.. אחרי כמה ימים זה נרגע. בחיים לא קרה לי מקרה כזה, אני תמיד שותה באחריות.
אבל לפני שבוע בערך, הייתי בבאר ולקחתי כוסית ג'ק דניאלס. זה וויסקי שכמובן התנסתי איתו כמה פעמים בעבר והוא האהוב עלי.
אבל.. משום מה.. לא יכלתי לשתות את זה. לגמתי והרגשתי חלחלה איומה שהזכירה לי את הלילה ההוא עם הוודקה. מה גם שאחרי כמה לגימות הנחתי את הכוסית, ואפילו הריח שעלה מהכוס, עשה לי חלחלה איומה.. פשוט החזרתי את הכוסית והלכתי משם.
יכול להיות שפיתחתי רגישות לאלכוהול כבד? אני לא שותה כבד, ממש לא, פעם בחודש-חודשיים-3 אני יושב על כוסית של משקה חריף באיזה באר, כשיוצא. אבל אף פעם לא חוויתי דבר כזה. אגב קורה לי אותו דבר מאז עם וודקה (למרות שאני שונא וודקה, לא נוגע במשקה הזה, אבל איכשהו מישהו שתה לידי והריח הגיע אלי ושוב עשה לי חלחלה).
יש כזה דבר רגישות אחרי מקרה לא מוצלח במיוחד?
I'm praying
Dear lord above

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 13:44
צלמית המשתמש של שדה טאזמנית
  שדה טאזמנית שדה טאזמנית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
לא מדובר ברגישות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "נושא עם רגישות לאלכוהול כבד"

חווית חוויה מאוד לא נעימה והגוף שלך נרתע מהריח והטעם של האלכוהול כי הם מקושרים אוטומאטית בעקבות הטראומה למשהו מאוד לא חיובי.

( אתה מוזמן לקרא על למידה/התניה קלאסית אם זה מעניין אותך :-) )

לדוג', טיפולי כימותראפיה בבני-אדם גורמים לבחילה ולכן מובילים להתפתחות Taste-Aversion למזון שנאכל לפני הטיפול. תופעה זו עשויה להסביר את אובדן התיאבון בקרב מטופלי הכימותראפיה. יש מטופלים שלא מסוגלים לאכול גלידה כי היא גורמת להם לאותה הבחילה שהטיפולים הכימותרפיים גרמו לה בעקבות הצימוד של גלידה אחרי או לפני הטיפול כ"צ'ופר".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר