לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 15:49
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
סטיגמות לגבי גולני - ממש מציק

היי כמו שרשמתי באשכול הקודם סימנתי בשאלון העדפות שלי את גולני בעדיפות ראשונה, כי סימנתי בצורה די חפיפתית (התוכנית הייתה ללכת לצנחנים, סיימתי אבל לא עברתי משום מה)

בכל מקרה אחרי שלא עברתי את הגיבוש... הבנתי בעצם שכרגע אני הולך לגולני, ויצא לי לדבר לא מזמן עם מישהו שנמצא שם במחזור אוג' 06, בכל מקרה זה ממש הדאיג אותי הדברים שהוא אמר - דיברנו בערך שעתיים וחצי והוא דיבר הרבה על מעשי בריונות, בעיות משמעת, ריבים בין אנשים, חבר'ה בעיתיים ולא איכותיים וכדומה כאילו זה חלק מסדר היום... הדבר המצחיק שבסוף הוא עוד אומר לי שאצלם יש את זה הכי פחות ביחס לשאר הגדודים (הוא בגדוד 12)

בכל מקרה אני מסתכל אצלי בשכבה מי הולך לשם ובאמת אלו החבר'ה היותר בעייתים, ה"ערסים" למיניהם... ואני פשוט חושב לעצמי שיכול להיות שאיתם אני אשרת וזה מטריד אותי... אני יודע ש"יש ויש" ואני גם אמצא חבר'ה ברמה אבל עדיין אני מפחד שהרוב לא יהיו כאלו... ואני יודע שאין הרבה הבדל באנשים בין גולני\גבעתי\כפיר למשל אבל לפי מה שהבנתי נח"ל וצנחנים יש פחות את הבעיות משמעת וכדומה

קיבלתי ממש רגליים קרות אחרי השיחה איתו ואני ממש בלבטים מה לעשות... אם מישהו יוכל לייעץ לי אני אשמח

נערך לאחרונה ע"י moti89 בתאריך 16-08-2007 בשעה 15:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 17:10
  Rget Rget אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "סטיגמות לגבי גולני - ממש מציק"

תראה הכל סטיגמות,גם אני חשבתי שבגולני יש ערסים וכ'ו,אני התייגסתי לפני כמעט חודש לגולני,אוגוסט 07,מבחינת האנשים,האנשים הם זהב,איכותיים,אנשים שאפשר לסמוך עליהם,ובאמת שכולנו התחברנו תוך שניה..מבחינת הסטיגמה שיש רק ערסים בגולני,אני לא יודע מה הלך במחזורים אחרים,אבל הרוב השולט במחזור הזה זה בני הישיבות שהם אנשים באמת טובים..בכל מחזור יש את אלה שעושים בלאגן וכ'ו,תאמין לי שבטרום החזירו יותר מ20 אנשים לבקו'ם..אני לא יודע מה הולך בגדודים מבחינת האנשים וכ'ו,אבל המשמעת שם קשה,מקפידים איתם על הכל שם..
אז האמן לי גבר,אל תאמין לשום אדם שאומר לך ככה וככה,רק שתגיע ותראה את הכל אתה תבין לבד,גם אני הייתי ככה אבל ידעתי שברגע שאני יגיע לרגע הגיוס כל הסטיגמות שלי יעלמו..
בהצלחה
ישן 16-08-2007, 17:25
  נוער חלוצי לוחם נוער חלוצי לוחם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.06
עזוב הכל שטויות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "סטיגמות לגבי גולני - ממש מציק"

יכול להיות שזה מקרי שכל מה ששמעת על גולני הוא רע... לדעתי כל החטיבות אותו דבר... בטוח שיש טיפה הבדל באנשים ויש אמת בסטיגמות... מעט אמת.. זה תלוי למה אתה מתחבר... בכל מקום תמצא את האנשים שתתחבר אליהם אין 0... מה שאני לא אוהב בגולנצי'ים (מהניסיון) זה שהם שחצנים (שוב אני אומר מהניסיון שיש לי עם גולנצ'יקים בצבא) וטיפה חיים בסרט... אני מימן שאני פחות הייתי מסתדר שם מאשר איפה שאני עכשיו.. אבל יש לי חבר ממ טוב בגדוד 13 שממש נהנה מהשרות... זה הכל תלוי במה שמתאים לך... אבל תזכור שבכל מקום יש ויש מכל דבר בחלק מהמקומות יתר ובחלק פחות ולהיפך...

ישן 16-08-2007, 21:49
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
זה היה בהומור לא ראיתם תקריצה??
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוער חלוצי לוחם שמתחילה ב "אל תהיה שחצן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוער חלוצי לוחם
אתה כולה צנף... עדיין לא אפילו

אני יודע שזה לא נכון אולי אומנם יש מספר מכובד שלא עבר וביקש גולני אך רוב החטיבה מורכבת

מחיילים שגולני היה כל מבוקשם מההתחלה . אמנם התקבלתי לצנחנים אבל אני מבטיח לך שאני לא

תופס מעצמי. צנחנים היא ככל חטיבה אחרת. מאחורי הכומתה האדומה והקורס צניחה הם חיילים כמו

כולם אני מצטער אם לקחתם אותי ברצינות לא התכוונתי לזלזל באף אחד..

ואם כבר שחצן אני לא זה שממלא את הפרופיל שלו בצלמיות של הנח"ל לי בסך הכל יש חתימה קטנה

וצנועה תעשה השוואה ביני לבינך.

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 16-08-2007 בשעה 21:53.
ישן 16-08-2007, 19:53
  moti89 moti89 אינו מחובר  

לפי מה שהוא אמר, רוב האנשים שם הם פשוטי העם ו"עמך" כאלו... כל מיני חברה מעיירות פיתוח ועולים חדשים וזה לא שיש לי משהו רע עם אנשים כאלו (אני בעצמי מעיירת פריפריה וגם מזרחי)

אבל זה די מבאס שהרוב כאלו כי אני זוכר אז חבר שלי ביחידה מובחרת אמר שיש להם ערבי יחידה וכאלו וכולם מתחברים עם כולם, וזה מתסכל שמתוך כל המחלקה אני אמצא נניח רק 2-3 שאני יכול להתחבר איתם ואני לא ממש אתגבש עם "הקבוצה"... אני פשוט לא יכול לחיות עם חבר'ה כאלו שמה שמעניין אותם זה רק מזרחית ומכוניות ומועדונים וכוסיות וכאלו...

אני פשוט לא יודע מה לעשות... זה שאמר שהוא משרת בנח"ל - יש לך מסנג'ר אולי?

ישן 18-08-2007, 16:10
  moti89 moti89 אינו מחובר  

כל העניין הזה ממש ביאס אותי

עכשיו דיברתי עם מישהו שהתגייס עכשיו לגבעתי והוא גם אומר אותו דבר, שיש הרבה מאוד אנשים עמך וממש צ'חצ'חיאדה כזאת (בגבעתי)... אני לא מכיר מישהו שהתגייס עכשיו לגולני וזה בעצם הפאק אבל לפי מה שהבנתי ה"איכות" יורדת בכל מחזור.. בנח"ל לפי מה שהבנתי הרוב זה כאלו קיבוציקים \ מושבניקים ויש פחות את הבעיות משמעת ומכות וכל זה... מישהו כאן יכול לאשר \ לבטל את מה שאמרו לי?

ואני רואה כאלו אצלי שהתגייסו למודיעין והם משרתים עם חבר'ה ברמה אחד אחד, נכון שזה לא אותו דבר להשוות מודיעין לגולני אבל זה עדיין מפריע לי שאני אצטרך לשרת עם כל מיני ערסים ובריונים למיניהם... אני יודע שבכל מחלקה אני אמצא איזה כמה ברמה אבל עדיין מפריע שנהיה אאוטסידרים כאלו

ישן 18-08-2007, 17:13
צלמית המשתמש של Ramir8
  Ramir8 Ramir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "כל העניין הזה ממש ביאס אותי"

בוא אני אגיד לך משהו.

גם אותי הפחידו רצח לפני הגיוס.
אמרו לי יש מלא גניבות,השלמת ציוד,מכות,ערסים ומה לא.

ואני נראה אשכנזי (אני מרוקאי וערקי), פחדתי והצטערתי שבכלל חשבתי על גולני.
התגייסתי ובטרום היה סבבה בקושי היו איתי ערסים.

התחילה הטירונות וחצי מהמחלקה שלי היו נראים לי כמו ערסים. כששאלו מה התחביבים של כולם כולם ענו כדורגל, בחורות,מסיבות,ים. אני אמרתי חלק מהדברים האלה אבל בנוסף גם אמרתי מחשבים.
האנשים שם הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהירח....
עכשיו תראה מה קרה:
עד סוף הטירונות לא היתה גניבה אחת.
בחיים לא היו מכות בין אנשים במחלקה.
האנשים שנראו לי הכי ערסים ולא הסתדרתי איתם נהיו חברים טובים שלי.

זה כל היופיצבא...כור היתוך.

אתם צריכים להתמודד עם דברים כאלה. בחיים האמיתים לא תמיד תיהיו מוקפים באנשים עם אותו אופי/רקע/הכנסה/תחביבים או מה שלא יהיה כמו שלכם.

מאז שהתגייסתי הכרתי מלא אנשים שבחיים לא הייתי מכיר במצב אחר.

ושוב אני אומר, שלא תחשוב שבגולני יש רק ערסים ודפרים...יש גם אנשים איכותיים רצח.
זה כמו שבנח"ל וצנחנים אין רק אנשים אינטיליגנטים בכושר שיא. גם שם יש דפרים וערסים.

בהצלחה
12 כבוד (:
ישן 19-08-2007, 15:39
צלמית המשתמש של Atex
  משתמש זכר Atex Atex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל Atex

אין מה לעשות,יש ערסים,והיו שם כאלו שיציקו לך,ולא כולם יהיו חברים שלך,ואל תחשוב שזה כמו בסרט רומנטי שיש גאווה ומשמעת וטקסיות,כי אין ,תמיד יהיו שם כאלו שאתה תשאל את עצמך,מה לעזעזעל הם עושים כאן? חלק מהם בא לשם כדי לעשות קטעים,כי החברים שלהם הולכים לשם,או בגלל שמישהו במשפחה שלהם שירת בעבר בגולני...
אבל ברור שלא כולם כאלו,תמיד תמצא כמה אנשים בראש שלך,כמה איכותיים,בזה אני בטוח...
בנוסף,אם אתה איכותי,זה טוב בשבילך,כי זאת הבמה שלך להצטיין ולהוביל ולהשפיע...

בהצלחה...
חרשני כרצונך – מגל, גלגל – חרושת
או חרב ופגיון.

הנדר הבית"רי ,זאב ז'בוטינסקי, פאריס, תרצ"ד

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:19

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר