לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2005, 22:43
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
איציק זוהר פרש

חודש בלבד אחרי שחתם בהפועל נצרת-עילית וחזר לפעילות, הודיע הערב במפתיע איציק זוהר על פרישה סופית מכדורגל בגיל 34. זאת בעקבות פציעה טורדנית בגב שגרמה לו להיעדר מספר פעמים מאימוני הקבוצה. הוא הספיק לערוך רק שלוש הופעות בנצרת-עילית, כולן כמחליף.
הקשר עבר בימים האחרונים סדרת בדיקות וצילומים עקב הבעיה בגב, והרופאים המליצו לו לפרוש מכדורגל מאחר שהפציעה הזו, במידה שתחמיר, עלולה לסכן את בריאותו.
זוהר אמר ל-ONE: "זו היתה החלטה קשה מאוד עבורי, כי לכדורגל היה חלק נכבד בחיים שלי. אחרי שהתייעצתי עם אשתי ובני המשפחה, הגעתי למסקנה שהבריאות שלי היא מעל לכל וככל שאני אמשיך לשחק, המצב רק יילך ויחמיר. לכן, בסופו של דבר, לקחתי את ההחלטה הזו כי בכלל לא מתאים שאני אעלה לכל אימון או משחק עם זריקה. עדיף היה לי לפרוש מכדורגל".
על תוכניותיו לעתיד: "אני כרגע עדיין מתקשה לעכל את ההחלטה לפרוש כך שעדיין לא מצאתי את הזמן לחשוב מה יהיה איתי הלאה. בתקופה הקרובה אשב עם עצמי ועם המשפחה שלי ואחליט מה לעשות בעתיד, אבל אין ספק שהכדורגל יחסר לי מאוד בתקופה הזו".
על הקבוצה ממנה נפרד: "אני רוצה להודות לנצרת-עילית שקיבלו אותי בזרועות פתוחות. באתי בכיף עם המון רצון טוב ותקוה להצליח. התקופה הקצרה שהיתה לי שם היתה חוויה בשבילי ואני מאחל להם המון הצלחה בהמשך הדרך".
מנכ"ל נצרת-עילית, יניב כהן, נדהם לשמוע על החלטתו של הקשר אולם אחרי שיחה שקיים איתו הוא הבין את ההחלטה ואמר ל-ONE: "צר לנו מאוד שאיציק זוהר החליט לפרוש מכדורגל אבל זו זכותו ואני בהחלט מצדיק את ההחלטה האמיצה מאוד שקיבל. לפי מה שהבנתי, פציעה כזו יכולה אפילו לגרום לנכות. לא היתה לאיציק שום ברירה אלא להחליט לפרוש".
"בהזדמנות זו", הוסיף כהן, "אנו בהחלט רוצים להודות לאיציק על תקופה נפלאה שהיתה לנו ביחד למרות שהיא קצרה מאוד. רצינו וקיווינו שנהנה ממנו יותר, אבל אני יכול להודות שעצם נוכחותו בקבוצה נתנה לנו המון ביטחון, בעיקר לשחקנים. כל-כך רצינו שהוא ימשיך איתנו עד סוף הקריירה, אבל בנסיבות הרבה יותר משמחות".

זוהר החל את הקריירה במכבי יפו, עבר לאחר מכן למכבי ת"א - שם שיחק שש עונות רצופות, לקח שתי אליפויות וגביע אחד. לאחר מכן הוא עבר לבלגיה כדי לשחק במדי אנטוורפן. הוא שב ארצה כדי לקטוף דאבל עם מכבי ת"א.
לאחר מכן עבר זוהר לבירה כדי לשחק בבית"ר י-ם. הוא שוב עזב לאירופה כדי לשחק בפרמייר-ליג במדי קריסטל פאלאס.

לאחר מכן הוא שיחק במכבי חיפה (זכה בגביע) ושוב במכבי ת"א אך נעדר מהמגרשים בגלל פציעה קשה. הוא גם שיחק במכבי הרצליה, מכבי נתניה, שוב בבית"ר י-ם ואז הגיע למ.ס. אשדוד.
במחצית הראשונה של העונה הנוכחת הוא ישב בחוץ לפני שהצטרף לעולה החדשה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

http://www.one.co.il/next.asp?id=59112&Bz=13
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר