לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2007, 08:05
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
ביקורת על ה"הוט מג'יק"

ביקורת על ה"הוט מג'יק"

אני משתמש במג'יק מזה כשבועיים וחצי והגיע הזמן לביקורת קלילה.

מבוא קל
המעבר מהממיר הדיגיטלי לממיר המקליט שינה בצורה קיצונית את האופן שבו אני צופה בטלוויזיה. במילים הכי פשוטות אפשר לומר שבמקום לאכול את התכנים (הדי מעפנים) שהוט דוחפת לי בזמן שמתחשק להוט , אני אוכל את התכנים (הדי מעפנים) שהוט דוחפת לי בזמן שמתחשק לי כאשר בנוסף אני יכול להריץ ולתקתק מחיי את הפרסומות המעצבנות (ערוץ 2 למשל) והמעברונים המעיקים (בערוץ STAR WORLD למשל).

הפלוסים
1. אפשר להקליט תוכנית אחת ובמקביל לצפות בתוכנית אחרת בערוץ אחר.

2. אפשר להקליט שתי תוכניות במקביל.

3. הממיר מתחיל להקליט אוטומטית ("בלי לשאול אותך") את הערוץ בו הינך צופה כעשר שניות אחרי שעברת אליו כך שאתה יכול להריץ את השידור אחורה עד לרגע בו עברת לערוץ או עד 60 דקות אחורה (המוקדם מבין שני הזמנים) אם עברו כבר 60 דקות מאז שעברת לערוץ.

4. אפשר לעצור את השידור החי והממיר ימשיך להקליט את השידור. כשתחזור לצפות תוכל להמשיך לצפות מהנקודה בה הפסקת, להריץ אחורה (כפי שצוין) או להריץ קדימה עד לנקודה בה אתה "פוגש" את השידור החי שהמשיך בלעדייך.

5. אפשר להתחיל להקליט תוכנית ולהתחיל לצפות בה עוד לפני שההקלטה הסתיימה. הממיר במקביל ימשיך להקליט את שארית התוכנית ללא הפרעה.

6. אפשר להוסיף "זנב" לתחילת ולסוף כל הקלטה כך שההקלטה תתחיל מספר דקות לפני המועד בו היא אמורה להיות משודרת ותסתיים מספר דקות לאחר המועד בו היא אמורה להסתיים (כך שאם התוכנית התחילה לפני הזמן או אחרי הזמן לא תקבל תוכנית "מקוצצת")

7. אפשר לבחור בין הקלטה ידנית (לקבוע ערוץ, יום, הדקה בה מתחילה ההקלטה והדקה בה מסתיימת ההקלטה) או להקליט ישירות ממדריך השידורים ומפס המידע.

8. בזמן צפייה בתוכנית מוקלטת אפשר לעשות סימניות. הסימניה היא נקודה בה אתה עוצר את התוכנית ושומר נקודה זאת על מנת שתוכל לחזור אליה בלחיצת כפתור. לדוגמא: אתה צופה בסרט ופתאום מתחשק לך לחזור אחורה כדי להבין יותר טוב משהו שקרה על המסך. במקום להריץ אחורה ואח"כ להתחיל להריץ קדימה לנקודה בה הפסקת תוכל לחזור לנקודה בה הפסקת בלחיצת כפתור וככה לחסוך את החיפושים.

9. איכות ההקלטה זהה ב- 100% לאיכות השידור. אני לא מרגיש שום הבדל בין צפייה בלייב לצפייה בהקלטה.

10. אפשר להקליט עד כ-90 שעות (לפי הוט. עוד לא הקלטתי כ"כ הרבה).

11. אפשר לסמן סדרה כך שבכל פעם שהיא תהיה משודרת הממיר יקליט אותה.

12. ההקלטה ממש פשוטה. לוחצים על כפתור R בשלט.

המינוסים

1. אם מקליטים שתי תוכניות במקביל אי אפשר לצפות בתוכנית שלישית בשידור חי. אפשר לצפות באחת התוכניות שכבר הוקלטו בעבר או באחת משתי התוכניות שמוקלטות באותו זמן.

2. לוח השידורים:

א) פשוט נוראי ועל גבול הלא אנושי. התכנים משובצים בתוך מלבנים שגבולותיהם של אותם מלבנים רומזים על מועד תחילת כל תוכנית ומועד סיומה. צריך לראות כדי להאמין. צריך ללחוץ על כפתור ההרחבה כדי לדעת מאיזו שעה עד איזו שעה כל תוכנית.

ב) רוצים לראות בלוח מה יהיה מחר? מחרתיים? עוד שבעה ימים? תתכוננו לעולם של סבל - זמני הטעינה מתישים. שוב טעינה, עוד טעינה ועוד אחת ועוד אחת... בלי סוף. אי אפשר לבחור יום ולקבל עליו פירוט. היום יום א' ואתם רוצים לדעת מה יהיה בערוץ 8 ביום ו'? תתחילו להריץ את המלבנים המעצבנים קדימה ולאט לאט תתקדמו (זמני טעינה, זוכרים?) ... צריך לעבור את כל הימים שבין א' ל-ו' כדאי לדעת מה יהיה משודר ביום זה! זה לא יאמן!

ג) לפעמים (לא לעתים מספיק רחוקות) הלוח שידורים מפגיז אותך ב"מידע נוסף אינו זמין" בתוך המלבנים בהם צרכים להופיע שמות התוכניות. צריך לנתק את הממיר מהחשמל, לחכות קצת ולחבר מחדש. מרגיז. מאוד מרגיז.

3. אפשר להקליט את כל הערוצים אבל לא את תכני ה- VOD והתשלום לפי הזמנה. טכנית זה אפשרי אבל "הוט" מונעת זאת.

4. השלט:

א)בשלט של ה"מג'יק" יש כפתורים מיותרים. למשל, מי שלא מנוי על שירות ה VOD לא זקוק לכפתור המרגיז שמקפיץ אותו לשם.

ב) אני לא יודע מי הגאון שהחליט להצמיד את כפתור ה PLAY לכפתור ה PAUSE באופן כה מרגיז. צריך אצבעות בעובי של מחט כדי להסתדר עם הסידור הזה. חכו עד שתריצו תוכנית מוקלטת קדימה ותרצו לעצור את ההרצה. הגעתם לנקודה אליה תכננתם להגיע? אם תלחצו בטעות על שני הכפתורים הנ"ל במקביל פשוט לא יקרה כלום. התוכנית תמשיך לרוץ ולרוץ ואחרי שסוף סוף תעצרו תצטרכו להריץ אחורה אבל אז מה יקרה? שוב תלחצו על שני הכפתורים במקביל ואז תצטרכו ש ו ב להריץ קדימה! נו באמת!!!

טיפ
יש ים של שידורים חוזרים בלילות ולכן מומלץ במקום להקליט שתי תוכניות במקביל בשעות אחה"צ או הערב לדחוף את ההקלטות ללילה. תזכרו שאם אתם מקליטים שתי תוכניות בשמונה בערב אז אבא לא יכול לראות חדשות ולא כדאי לעצבן את אבא. הוא זה ששם אוכל במקרר. תנו לו לראות חדשות.

סיכום
סה"כ הממיר המקליט הוא שדרוג משמעותי.

אין ספק שאני צופה היום בתכנים שבעבר לא הייתי מגיע אליהם כלל מכיוון שהם משודרים במהלך שעות העבודה/השינה שלי.

השאלה "מתי התוכנית תשודר?" הופכת לכמעט חסרת חשיבות. ביום ראשון אני נותן הוראה להקליט את כל מה שנראה לי מעניין במהלך השבוע הקרוב ובשאר ימות השבוע אני לא מדליק את הTV וצופה בשידורים בזמן אמת אלא מדליק אותה וצופה רק בדברים שהקלטתי (חוץ מחדשות
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.hometheater.co.il/modules/Forums/images/smiles/icon_biggrin.gif]
). אנשים... אני לא יודע איך לומר את זה... הזיפזופ פשוט מת מבחינתי.

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 17-08-2007 בשעה 08:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר