לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2007, 16:35
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
מידע שאלה של התחלה

אז ככה,אני בחור די ביישן כאילו לא ממש אבל גם לא בעל בטחון עצמי גבוה..קיצר כבר תקופה שאני מרגיש שאני רוצה לנסות קשר חדש עם בחורה עכשיו אף פעם לא ניסיתי להתחיל עם בחורה אם אי פעם הכרתי מישהי אז זה היה תוך כדי שיחה על משו נתון באותו רגע..

עד עכשיו לא רציתי להתחיל קשר כי הייתי בתקופה של לפני צבא וזה לא נראה לי רציני..אבל קיבלתי דחיית שירות לנובמבר ואני מרגיש שיש לי זמן לפתח מערכת יחסים שאני מקווה תהיה מספיק רצינית לא להפסק בזמן שירותי הצבאי

אז בעצם מה שאני בא לשאול זה האם יש דרכים להתחיל עם בחורה שמוצאת חן בעיני בלי משפטי "מה שעה" ו "מה פרח יפה כמוך עושה במקום בלה בלה בלה" שהם נראים לי מצוצים מהאצבע וממש פתטיים למען האמת,איך אני ניגש לזה?,כי יש משו די מביך בלגשת לבחורה שאתה לא מכיר ולהתחיל לדבר איתה..אני מקווה שאתם מבינים.

ואם אפשר אז שהבנות פה יגידו איך הן היו מעדיפות שיתחילו איתן,כאילו מה כן עושה לכן את זה ומה לא?(אני מבין שזה אישי אצל כל אחת אבל עדיין כל אינפורמציה קטנה ככל שתהיה תעזור)

יום טוב לכולם מחכה לתשובות

נערך לאחרונה ע"י Silver Shadow בתאריך 17-08-2007 בשעה 16:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2007, 16:43
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silver Shadow שמתחילה ב "שאלה של התחלה"

א. בחחים אל תגיד את המשפטים המפגרים האילה... אלא אם כן אתה ערס מצוי...
ב. אין דרך להתחיל עם בחורה חוץ מלהתחיל לדבר איתה...
ג.בחורה = סך הכל בנאדם... מקסימום תגיד לך לא ולא קרב כלום... אין סיבה להתבייש לדבר עם אף אחת... דבר עם בנות קרובות אלייך על הדברים האילה כדי להבין את הפסיכולוגיה של הבנות וליצור לך תאקטיקה משלך...
ד. אני בכל אופן מתחיל עם בחורה לידידות ול"חברה" או "סטוץ" בדיוק אותו הדבר!!! פשוט מתחיל לדבר... וזה זורם לאן שאני רוצה בסוף לפי מה שאני מכניס תוך כדי השיחה ובשפת גוף... הרבה מאוג נגיעות "תמימות" בשיער, במותניים שהן נראות סך הכל חלק מהדיבור שלי... כמובן לא להטריד מינית או משהו מפגר כזה!!!!!!!!!! מגע זה דבר מאוד חשוב... למה? כי כשאתה נוגע במשהי משתחרר אצלה הורמון שאחראי על משיכה למין השני (ברח לי השם שלו... סורי) וזה גורם לה להמשך אלייך... בגלל זה אגב משהי שכועסת עלייך הדבר הראשון שתגיד לך "אל תגע בי"...
ה. פשוט תהיה אתה ותהנה... לא רוצה? שתלך לחפש את החברים שלה.... תמיד יש אחת יותר טובה... מקווה שעזרתי...
ישן 17-08-2007, 16:55
  Silver Shadow Silver Shadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Silver Shadow שמתחילה ב "שאלה של התחלה"

חח תודה לשניכם!

ת'קטע של החנות בגדים את הבאת כדוגמא כי את עובדת שם חח? כי פשוט לא נראה לי שאני אלך במיוחד לחנות בגדים כדי להתחיל עם בחורה שאולי אין שם חח זה פשוט יראה מפגר מהצד לא?חח (אלא אם כן אני בא לשם במטרה של לקנות בגדים ואז אני רואה בחורה)

ובקטע של נגיעות אממ לא נראה לי שאפשר להתחיל לגעת בבנאדם שאתה הכרת לפני שניה..אם התכוונת לנגיד נפל לה ריס אז אתה בקלילות נגיד מעיף אותו מהפנים שלה(חח זה כתוב לא בלשון הכי יפה אבל המטרה ברורה לא?חח) אז כן..אבל לא להתחיל לשלוח ידיים כי אז היא תחשוב שאתה איזה סוטה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר