לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 16:38
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
שיחה מוזרה מהעבר...

אתמול בלילה קיבלתי שיחת טלפון ממספר שלא מזוהה... חשבתי שסתם משהו שמאוד משעמם לו מתקשר כדי לצחוק איתי אחרי שהוא שתה מאוד הרבה עם החברים שלו...
אך לא כך זה היה... לשם שינוי הפעם דבר איתי קול מאוד ברור של משהו מוכר שלא הצלחתי לזהות...
הוא אומר לי "אני מדבר עם ואדים התלמיד המצטיין מהבשור? עינתי כזה "אה?" לא הבנתי מה רוצים ממני...
הוא ענה לי "אה? זה מה שיש לך להגיד לי" כאילו שאני חייב להם משהו ושיש לי על מה להתנצל...
"אתה הילד כאפות מהבשור?" (בית הספר שלמדתי בו והתעללו בי בו במשך כמה שנים שלמדתי שם)
והתחילו להגיד לי עוד כל מיני דברים מגעילים... הקנאה הורגת אותם שהילד שהם כמעט גמרו אז ממשיך להתקדם ולהתפתח...
אני לא מבין מה גרם לאנשים האילה להזכר שאני קיים אחרי שלוש שנים שלא ראו אותי ולא שמעו ממני...
ומאיפה יש להם את הפלאפון שלי בכלל... השכבה שלי עכשיו בפולין ... לא סביר משהו מהשכבה שלי נתן להם את המספר עכשיו...
בקיצור זה קצת החזיר אותי אחורה... לאותה תקופה שחורה שאני מנסה לשכוח כ"כ...
בקיצור אין לי מה להוסיף יותר... זה היה הזוי ומוזר...
אגב כששאלתי את אותו אחד מי הוא? מה השם שלו הוא לא ענה לי... הוא מפחד!!!!
מעניין למה כשהייתי שמן וחלש הם לא פחדו ממני ופתאום היום הם לא אומרים לי מי הם... אגב אם הייתי יודע מי אותו אחד היה לי חבל עליו... אני סלחתי להם ושחררתי אותם מהחיים שלי... הם כנראה שלא יכולים להשלים עם העובדה שיש לי חברים ושאני לא מקבל מכות ובוכה כל יום...
הם כנראה לא יכולים להשלים עם העובדה שיש לי חברים אמיתים ושטוב לי איתם ושיש לי עם מי להיות בערבי שישי.
הם לא יכולים להשלים עם העובדה שאני רזה עכשיו ושאני יכול להשיג כל בחורה שאני רוצה...
השאלה שלי היא למה? הרי לא עשיתי להם שום דבר רע... בחיים שלי לא פגעתי באף אחד מהם...
אני באמת לא מבין למה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2007, 17:41
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ילדים משועממים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "שיחה מוזרה מהעבר..."

תראה ילדים זה עם אכזר וכשהיית ילד התאכזרו אלייך כי היית שונה וכי היה למי להציק (מכיר את זה לצערי בגלל בעיית קול שהיתה לי) לאחר מכן גדלת ושינית את דרכיך ושיפרת מה שהפריע לך ואולי בגלל היום הם לא רוצים לחשוף את עצמם אולי מהפחד שאתה היום בניגוד לבעבר כן תוכל לטפל בהם (מה שבכל מקרה לא הייתי מציע כי כמו שרואים כל יום על מריבות ופציעות לצערנו גם הרוגים בקטטות רחוב)

אני חושב שהם התקשרו לאחר 3 שנים אולי כי הם עברו על איזה ספר מחזור או משהו הזכיר להם אותך והחליטו להתקשר לזכר "הימים הטובים"
אם זה מאורע חד פעמי תעבור הלאה אם הם ימשיכו להתקשר ולהטריד אתה תמיד יכול לפנות למשטרה או לכל גורם אחר שיכול לעזור ולטפל בהם ללא רחמים
אולי גם בשיחה תוכל לגרום להם לעשות טעות ובכך לחשוף את זהותם
או פשוט לנתק כל פעם שהם מתקשרים

מקווה שזה היה אכן מאורע חד פעמי ושהמטומטמים לא יחזרו להציק
אגב לדעתי אם זה כבר הזכיר לך את העבר אז אתה יכול רק לשמוח שמהילד השמן והחלש צמח גבר חזק וחסון שגם כנראה נראה טוב אם אתה אומר שאין בעיה להתחיל עם בנות ובקיצור לראות איך גדלת מאז ועד היום ולטפוח לך על השכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר