לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2007, 01:08
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מידע הזמן עובר ואנו משתנים, מילות פרידה ברוח טובה :)

ערב טוב לכולם !
לכל מי שיודע ולמי שלא - אני נמצאת בשירות קבע מזה כשנה וחצי . לפני כמספר חודשים הוצע לי תפקיד קצינת כוח אדם באוגדה סדירה ולאחר לבטים רבים החלטתי לקחת את התפקיד (ומי שהיה שם לצידי באותה תקופה יודע כמה היה קשה לקבל את ההחלטה ) .
וכך לפני שבועיים התחלתי את תפקידי באוגדה במקביל לתפקידי הנוכחי ועברתי לשרת ולהתגורר חלקית בבקעה; כל זאת ועוד די משאירים את הזמן הפנוי שלי כמונח שבא לידי ביטוי רק בסופי שבוע ובצורה מצומצמת מאוד ולכן לצערי - אפנה את מקומי בניהול הפורום המקסים הזה .

אז איך מסכמים 4 שנים נפלאות ?
- נרשמתי לאתר ב-31.5.2003 לאחר שקיבלתי קישור לציור שהועלה ב"מה שבלב", שוטטתי קצת בפורום ולמרות שהייתי קלו-לס לגמרי בתחום, החלטתי שיהיה נחמד להצטרף ולנסות ומשם – הכל היסטוריה
אחרי מספר חודשים בפורום נכנסתי לניהול "מה שבלב" לצדה של הגר המקסימה ולאחר פרישתה הצטרף אלי דניאל, חבר טוב שהיה לצידי ברגעים קשים מאוד שעברתי; אני חייבת לציין שאם היו אומרים לי זמן מה קודם לכן שמקום כמו הפורום יוכל לסייע לי רבות בהתמודדות, בשיתוף ואף רק בכתיבה שמסיחה את הדעת, סביר להניח שלא הייתי מאמינה; בכלל – כל המדיה הזו שנויה במחלוקת בעיני אנשים רבים המתקשים להעניק לה רובד "מציאותי", עד שמתנסים ונשבים
לאחר פרישתו של דניאל הצטרף אלי ארז - "אב הפורום", שתורם אין- קץ מחוכמת החיים ומהקסם שיש בו לפורום המדהים הזה והיה לי לשותף נהדר וכייפי . לפני כמספר חודשים החלטנו "להרחיב" את החבורה והצטרף הבייבי שלנו – אמיר, שהוסיף לפורום נופך חברתי, מגובש, קליל ועליז יותר; כל זאת מעבר להיותו חבר קרוב ומיוחד במינו .

אין מספיק מילים לתאר את חשיבות הפורום הזה בעבורי, את המקום החמים שהוא מסמל בעיני והידיעה שתמיד אוכל להיכנס אליו ולהיות גאה שאני חלק מקהילה מדהימה שכ"כ איכפת לה מחבריה ואנשים נמצאים כאן בשביל לעזור ולתת מעצמם מעל ומעבר .
אני חושבת שצמחו כ"כ הרבה דברים גדולים מהפורום הזה, גם שאינם נראים לעין; החל מעידוד, שינויי פרספקטיבות, שיקום ממצבים לא קלים, מפגשים מוצלחים, קשרים חברתיים משגשגים וכו' .
כולי אמונה שהפורום ימשיך להיות כזה כי הבסיס שלו נפלא ואיתן; אני עוזבת אמנם בלב כבד אך שלמה עם החלטתי כי במקום מסוים, אני מרגישה מיצוי מבחינת נתינה לפורום כמנהלת ומכאן ואילך – יש מקום לבאים אחריי להמשיך את העשייה וליצור עוד פריחה ושגשוג .

עם זאת, איני נפרדת לחלוטין ומבטיחה כי לאחר שאנשום טיפה לרווחה ובין לבין, אבקר בפורומים ואשמור על קשר .
אסיים ואומר שבליבי יש מקום חם ומלא אהבה לכל חברי הפורום לדורותיהם, תודה על שעשיתם את הפורום למה שהוא היום !
תודה מיוחדת לשותפיי - ארז ואמיר, על שהייתם הרבה מעבר בעבורי, קורצתם מהחומר הנדיר ביותר

בהרבה אהבה והערכה לכולם על כל התקופה,
רחלי .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2007, 08:35
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
יהי שלום אל תשכחי אותנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "הזמן עובר ואנו משתנים, מילות פרידה ברוח טובה :)"

כמו לכול דבר בחיים יש התחלה ויש סוף אבל אני מאמין שעוד ניפגש.

אני מבין את ההחלטה את כבר לא ילדה קטנה וצריכה לבנות את חייך מה שלא משאיר הרבה זמן פנוי.
עלי והצליחי בכול מעשה ידייך.

בכול זאת אני חייב לציין
שיש טעם מר בפה שמישהו עוזב במיוחד אחת מעמודי הפורום שנתנה מעצמה רבות למען אחרים.
החוויות המתוקות ,העזרה והצחוקים שסיפקת ללא ספק השאירו חותם בכול אחד ואחד מאיתנו.

יצא לי להכיר אותך לא מעט זמן שנתיים + וראיתי שעומדת מולי אישה נפלאה ,טובה ,אוהבת אנשים
מוכנה לעזור לכול אדם בכול רגע מה שהגיד יהיה רק טיפה בים לעומת העזרה שנתת כאן בפורום.

בנימה זאת אני מאחל לך הרבה אושר ,בריאות ,הצלחה ,שהתגשמו חלומותיך
ושהאביר המרוקאי שלך יגיע.

ביי ואל תשכחי את משפחת פרש תמיד נהיה כאן בשבילך

מאחל Max-Max
ישן 19-08-2007, 18:03
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "הזמן עובר ואנו משתנים, מילות פרידה ברוח טובה :)"

אני זוכר את השיחה במסנג'ר שבה הודעת לי שאת עוזבת את ניהול הפורום. המוח שלי הבין לבד וניתח את הסימנים שבדרך (עזיבת הפורום השני, המעבר לבסיס סגור, התפקיד החדש והתובעני) - אבל, הלב סירב להאמין.

מה אני יכול להגיד? את היית זאת שהכירה לי את "מה שבלב". במקור, כתבתי רק במתגייסים - ולאחר אשכול על בנות בצבא, שגם את הגבת בו - ראית את התגובות שלי ו... כעבור תקופה מסויימת צירפת אותי, ביחד עם ארז לניהול. שניכם חנכתם אותי למעשה.

עוד כשרק הגעתי הבנתי איזה אדם מדהים ונדיר את. תמיד עם הצחוק המתגלגל. עם סוג עיניים מדהימות... פשוט מדהימה.

קשה לי. אני לא מסתיר את זה. קשה לי בלעדייך בפורום ובלי הדעה שלך.

זה שדרכינו בניהול הפורום נפרדות - לא מעיד שום דבר על דרכינו בחיים. אני מקווה היטב שאת יודעת את זה. אני רוצה אותך בחיי ואני לא אוותר לך.

אני אשמח נורא אם תמשיכי להכנס מדיי פעם לפורום, שתמיד יהיה ביתך (גם אם כתובתך שונה) - ותבואי למפגשים, כדוגמת המפגש הקרוב, בעוד שבועיים.

תודה על תקופה נפלאה, רחלי. אני אוהב אותך, ילדונת.

כהוקרה על פועלך הרב (מאוד!), לאורך תקופה כל כך ארוכה - פעילות, שלמען האמת אין שום דרך להדגים עד כמה היא רבה וחשובה - החלטנו להעניק לך את תואר המומחה (מה שהופך אותך ל"מומחית" הראשונה בפורום!). תואר זה משקף עד כמה אנחנו מעריכים אותך ואת כל מה שעשית ואת עודנך עושה למען הפורום. תודה לך. מגיע לך כל כך...

ישן 19-08-2007, 18:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...

היה לי העונג לנהל איתך הפורום וכשהצעת לי את תפקיד הניהול ולאחר מכן שחנכת אותי היית לי לעזר רב, תמיד ידעתי שאם יהיה לי שאלה או התלבטות בקשר לפורום יהיה אפשר להתייעץ איתך ועל כך תודתי
משיחות שעשיתי איתך ראיתי כמה השקעה ואהבה את נותנת גם לפורום וגם לעבודה שלך בצבא
ואני מאחל לך מכל הלב הצלחה ושתגשימי את עצמך בין אם זה כקריירה צבאית ובין אם זה רק תפקיד זמני עד לשחרור (אני דוקא רואה אותך עושה יופי של קריירה צבאית מזה, תחשבי על זה)
הפורום תמיד יהיה פתוח בשבילך ולא נשכח אותך כל כך מהר אם בכלל וכמובן תזכרי שגם זה שלא תהיי מנהלת ההתייצבות במפגשים עדיין חלה עלייך כחובה

תהיי בקשר וכמו שאומרים Dont Be a starnger
שלך באהבה
ארז

נ.ב.
עכשיו יש לך סיבה טובה להגיע למפגש כי רוצים לראות מי זאת המומחית החדשה בפורום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 19-08-2007, 21:49
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
רייצ'ל

לקחת על עצמך תפקיד חשוב שבא על חשבון תפקיד חשוב אחר
את בחורה שקולה ועשית בחירה שקשה לעשות
ולכן אני מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך ואני יודע שזה לא רק איחול אלא גם חיזוי העתיד
הכרתי אותך שהיית עם רגל וחצי לפני חסימה מ20 פלוס בגלל גיל, תלמידה בי"ב (או י"בניקית חמודה כמו שהצגת את עצמך) חדשה בפורום.
והנה היום 4 שנים אחרי את מנהלת את אחד הפורומים הקשים לניהול אבל גם המספקים ביותר
כי הסבלנות אובדת שהנושאים חוזרים על עצמם אבל גם מסופקים שמילה אחת קטנה שלך אולי הצליחה לשנות חיים של אנשים
רחלי,הכי חשוב שתמשיכי להיות כמו שאת: חייכנית, רצינית ושאפתנית
ותראי כמה דלתות יפתחו בפנייך
שיהיה בהצלחה
אשמח כמו תמיד לייעץ אם יהיה צורך
תשמרי על קשר

ישן 20-08-2007, 22:20
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
רחלי..

האמת שלא יצא לנו להכיר כל כך מקרוב.. אבל התגובות שלך נתנו לי המון!!!!
לכן... תקראי בעיון אני מאמינה שאני כותבת בשמם של עוד הרבה חבר'ה פה בפורום...

כשהיינו קטנים נהגנו לשיר
"אם מתחשק לך לפעמים
לפתוח לרגע את דלת הקסמים..."
אך שגדלנו גילינו
שלא מאחורי כל דלת
גלויה או מוסתרת
יש קוסם כל יכול
שאצלו נוכל ללמוד את הכול

בעצם מצאנו שיש דלתות שנפתחות בקלות
אך מאחוריהן יש שממה וריקנות
ויש כאלה שאפילו עם פצצת אטום,
כשננסה להזיזם נקבל רק קדחת וחום.
ובכל כניסה לדלת
מתחילה הרפתקה מחודשת
שטומנת בחובה מליון הפתעות
שאת סופן אי אפשר לחזות...

אז חברה יקרה
שמצד אחד סוגרת כאן דלת
שהיתה פתוחה שנים רבות
שחוותה עימך חוויות קטנות וגדולות
ומצד שני פותחת שם דלת אחרת
לדרך חדשה ומגוונת
מלאה באנרגיות קסומות
שיחצו עימך הרים וגבעות.

אם במקרה תתעייפי
ועל אבן תתישבי
תפתחי את תיק המסעות
ותמצאי את מפתח החברות
תדעי שאנחנו שם, בכל הדלתות...

אז... אנחנו פה בשבילך ת-מ-י-ד!!!!
ו... שיהיה המון המון בהצלחה!!!!

מעיין

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-08-2007, 17:26
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
וואו... מה אני אגיד...

אני פה בפורום קצת פחות ממך רחלי. אבל תמיד היתה את העובדה שבמה שבלב יש את רחלי, והיא עוזרת לכולם. זה ממש שוק בשבילי.
את מנהלת מקסימה, עוזרת לכולם (כולל אותי), ותמיד הרשים אותי התשומת לב שהענקת, הנכונות לעזור לבנאדם כאילו זו הפעם הראשונה שאי פעם מישהו פונה אלייך לעזרה, והתחושה הטובה שנתת לכל אדם שביקש רק לקבל מילה טובה.
אני מקווה שתחזרי לפה עוד, כי איבוד מנהלת זה דבר בנאלי, אבל איבוד רחלי זה כבר עניין מדאיג ביותר.
נתגעגע, ניר .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

ישן 26-08-2007, 09:39
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img72.imageshack.us/img72/8290/infomilies9kw5.gif]
רחלי היקרה, אני מכיר אותך מאז שנרשמתי לפורום , לרוב הייתי מסתכל ופחות מגיב.

הייתי רואה את העבודה הברוכה שלך פה, את העזרה שהיית נותנת לכולם מהלב הגדול שלך, אני לא רוצה לדבר פה כאילו על בנאדם שנפטר חס וחלילה, את עדיין אדם מדהים וזה הספקתי ללמוד מתגובתייך, יש כאן הרבה אנשים שאוהבים אותך, כולל אני . אני זוכר אותך עוד כשהתחלתי להגיב פה בפורום ועד היום יש לי אותך במסן [מי היה מאמין אה? ] אני רוצה לאחל המון הצלחה בעתיד ואני בטוח שחשבת המון על האשכול הזה וגם לקח לך הרבה זמן לרשום את מה שרשמת.

רק שתדעי שעשית את העבודה שלך על הצד הטוב, ורק אנשים גדולים
יודעים לפנות את מקומם ולתת הזדמנות לאנשים אחרים - אז ישר כוח. פרשת בכבוד גדול .

ב-
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://smileyjungle.com/smilies/infomilies41.gif]
מאוד מאוד גדולה,

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img529.imageshack.us/img529/4208/love7ms4.gif]
Gamzo5

נערך לאחרונה ע"י gamzo5 בתאריך 26-08-2007 בשעה 09:47.
ישן 28-08-2007, 16:51
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

מצדיע!
רחלי....ואוו!
כשאני חושב על פורום מה שבלב, אני נזכר בכלל במערכת הקודמת, אני נזכר בנער בן 16 ממורמר שמנסה את מזלו להוציא קצת מרמור בפורום. לא האמנתי שזה יעזור לי, לא האמנתי שזה יתרום כל כך. אבל ניסיתי.
כשאני חושב על פורום מה שבלב אני נזכר ב gwenhwyfar (שרק לקרוא את הכינוי הזה נכון לקח לי איזה חודש). מישהי חמודה, שבהתנדבות ייעצה לי, כתבה אולי חצי עמוד והראתה לי את ה"אור בקצה המנהרה"...
http://www.fresh.co.il/dcforum/Warmth/8951.html#5
ופשוט נתנה לי חשק לרצות לתת לאנשים את אותה תחושה שהיא נתנה לי...
סחפת אותי אחרייך רחלי, עם הטוב שבך.
כשאני חושב על פורום מה שבלב אני חושב על עבודה קשה מאוד ועל המון סיפוק עצמי.
אני חושב על שחיקה גדולה מאוד שלא עמדתי בה, בניגוד אלייך, שהחזקת כל כך הרבה זמן.
אני מעריך אותך רחלי ומצדיע לך.
מאחל לך המון הצלחה בהמשך החיים והדרך את בן אדם מדהים!
ישן 03-09-2007, 16:26
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
ועעעעעעעע חליל'ה....

קודם כל אני אתחיל באיחול הצלחה בדרך שניצבת בפנייך אני בטוחה שתעמדי באתגר בצורה נפלאה....
כי אין כמוך את מלכה

ת'אמת כיום אני די אורחת בפורום הזה בעבר הייתי כאן קצת יותר, אבל אין ספק שלהכנס לכאן ולא לראות את השם שלך שמעוטר בעלה ירוק מככב יהיה מוזר,למרות שאני יודעת שארז ואמיר יעשו עבודה מצויינת
אבל אין מה לעשות אין כמו מגע הקסם של אשה ויותר מזה אין כמו מגע הקסם של אשה מדהימה ונפלאה כמוך, שעזרה בצורה זאת או אחרת לכל אחד ואחת מאיתנו.. גם אם זאת הייתה עצה קטנטנה היא הייתה מלאה באופטימיות וביחודיות שלך...
אז שוב את אדם מקסים ואת תחסרי פה המון....

אוהבת ומעריכה אותך מאוד מאוד
שלך עדי

נ.ב
אל תשכחי קרם הגנה אי שם בבקעה

ישן 19-09-2007, 00:12
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.03
רחלי..

קצת איחרתי חחח אבל אני חושב שתסלחי לי..בחודש האחרון ובמיוחד עוד מהחופש הגדול לא היה לי הרבה זמן פנוי..בחופש עבדתי הרבה ובשעות שאחרי העבודה הייתי עם חברים,ועכשיו לפני החג היה פול עבודה בסופר אז כך שלא היה לי הרבה זמן פנוי,אגב גם עכשיו אני אחרי עבודה.. חח עזבי חפירות..
אני חושב שעשית את התפקיד שלך מעולה ויותר מזה גם,תמכת באנשים שהם היו צריכים,תמיד היית אוזן קשבת למי שצריך..בקיצור,את בן אדם מקסים!
אני מאחל לך בהצלחה בתפקיד החדש ובכל מעשי ידיך ושיהיה לך רק טוב..
פיני

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר