לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2007, 11:11
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
המלצה אשכול "BattleStar Glactica"-במיוחד לחובבי הסדרה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שלום לכולם,

אני מניח שיש פה הרבה צופים,או אנשים שמכירים את הסדרה המדהימה :"BattleStar Glactica",למי שלא מכיר אז תקציר קצרצר:

הסדרה עוסקת בצי ספינות של בני אדם ששרדו מלחמת שואה ענקית שהתחוללה נגדם ע"י גזע רובוטים מתקדם מאוד שנקרא :"סיילון",אותו גזע רובוטים נוצר בהתחלה ע"י בני האדם,אך במרוצת השנים אותם רובוטים הצליחו להתפתח,ולפתח אצלם בינה מלאכותית וככה הם החלו למרוד בבני אדם(שהתייחסו אליהם כאל עבדים)בסה"כ תסריט שדיי דומה למה שקרה ב"מטריקס"(בן אדם יוצר רובוט-רובוט יוצר רובוט-רובוט הורג אדם)אותו גזע רובוטים הצליח להגיע לשיא רמה טכנולוגית ולפתח רובוטים דמויי אדם,עם בשר ועצמות,ואפילו רגשות!
וכמובן שיש את הרובטים הלוחמים(רובוט ענק בגובה של 3מטר עם מקלעים במקום ידים).

בסדרה אנחנו נעקוב אחרי צי הספינות שהצליח לשרוד את המתקפה האיומה של הסיילון,אותו צי בעצם נמצא תחת פיקודו של אדמירל ויליאם אדאמה שהוא גם מפקדה של ספינת המלחמה גלאקטיקה(הגדולה והחזקה מבין כל הצי)היא בעצם ספינת הדגל של בני האדם,והאדמירל שמפקד עליה הוא בעצם כמו המושיע של בני האדם,במהלך העונות מתואר איך הצי נע בחלל ומחפש אחר בית חדש,כיצד הוא מתמוד עם האיום של הסיילונים שעדיין מחפשים בני אדם ברחביי היקום,ועוד..

אני באופן אישי ממש ממש ממליץ על הסדרה,מדובר בסדרה מושקעת ויפה,עם תקציב עצום לכל פרק(יש אפקטים רצינים)ומעל הכול יש תסריט מעולה,הסדה ממש אנושית בהשוואה לסדרות אחרות שמתעסקות במדע בדיוני.

איכשהוא יוצרי הסרה הצליחו לגרום לצופה להאמין שבאמת מדובר בעתיד,אני ממש "נשאבתי" לתוך התוכנית,ולמשל בפרקיה הראשונים של העונה השלישית ממש התרגשתי ואפילו פחדתי במידה מסויימת ממה שהתחולל.

כיום משודרת העונה השלישית של הסדרה בYES2,ואומרים שכנראה בעתיד הלא רחוק היא תעבור YesSTAR ותתחיל את כל הפרקים מההתחלה,מי שמעוניין יכול גם להשכיר את הסדרה בבלוקבסטר,או לקנות את המארז(מחיר לכל עונה נעד בין 150ש"ח ל300)ואני ממליץ בחום רב מאוד!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 10:46

חאס וחלילה חאס וחלילה ועוד פעם-חאס וחלילה :-(...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "הלב נשבר"

שמע צ'נדלר...

אני ההיתי מכור ל"חלל עמוק9" אני זוכר שהייתה תקופה שזה היה משודר כל יום בחינוכית23,ולא משנה מה היה קורה ההיתי רואה את הסדרה.

והיא הייתה סדרה מדהימה,עם מלחמות מדהימות,ואני אפילו זוכר מלא דברים.

אבל הסדרה נגמרה(אין יותר הפקה של הסדרה)וכנ"ל "מסע בין כוכבים".

מה שרציתי להגיד זה שיש הבדלים עצומים בין גלקטיקה למסע בין כוכבים מבחינת העלילה(לא מבחינת האיכות)למרות שההפקה בבטלסטאר היא יקרה פי כמה מונים מ"מסע בין כוכבים".

אל תשכח שאת מסע בין כוכבים(אני מכליל את DeepSpace9 בפנים)היו עושים כמעט כל יום בתוך אולפן,וכמעט ללא השקעות(חוץ מפעם בכמה עשרות פרקים שהיינו רואים מצור על התחנה,או קרב ענק עם הקרדסים או הג'מהדר)בבטאלסטאר-גלאקטיקה יש לך קרב ענק כמעט כל פרק,אתה פשוט רציך לראות את הסדרה בשביל להבין.

הסדרה ממש מתמקדת בלהיות אנושית,ולמרות שהיא מתרכשת בחלל אין חוצנים!

הסיילונים הם פרי פתוח של בני אדם,שפשוט הצליחו לעבור עוד שלב באבולוציה ולקרוא תיגר עלינו-לא מדובר בחייזרים.

ב"מסע בין כוכבים" יש לך סלט שלם של חייזרים,וכמעט כל כמה פרקים מתגלה עם חדש וכ'ו.

מקווה שהבנת.
ישן 21-08-2007, 21:47

מסכים!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רון חומש שמתחילה ב "|לבבות| כי בניגוד לסדרות..."

למרות שלפני כמה שנים יצא סרה שקראו לה Stargate sg1 והיא הייתה ממש לא רעה.

עד שלאחר כמה עונות הם התחילו לערב כל מיני גזעים מוזרים,והתחילו לפצל את הסדרה לסדרת בת,וכל מיני שטויות.

נ.ב.

בעניין הגלקטיקה-אני חושב שמה שגורם לסדרה להיות כל כך מעולה(לפחות בעיני)זהו התסריט,יותר מהאפקטים ויצירתיות,יש אשכרה תסריט טוב!

יש דברים לא צפויים,יש עלילה מדהימה,יש הכול מהכול!
אני בכל פרק נהנה מחדש,ומרגיש שאני אשכרה רואה סרט ולא סדרה.

למרות שבפרקים האחרונים אני מתחיל יותר ויותר לזלזל בסיילונים-נראה כאילו הם ממש התיאשו במאבקם נגד בני אדם,אוליי דווקא יהיה איזה שינוי גדול בהמשך,בפרק הלפני אחרון "מספר6"(הבלונדינית הכוסית)אמרה לד"ר בלטר שיש עוד 5סוגים של סיילונים דמוי אדם שכלל אינם ידועים-חח תאר לך שיתברר שויליאם אדאמה יהיה אחד מהם?(האדמירל)או משהו בסגנון?

אפילו נראה לי שבלטר הוא סיילון...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר