לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 10:30
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
2 בעיות - בעיה בSTREAMING ומחשב נתקע כל הזמן

בעיה ראשונה היא "פשוטה" יותר...כשאני מריץ באינטרנט סרטונים און ליין בנגן של מדיה פלייר שבנוי בתוך האתר (כמו למשל באתר WWE.COM) אז זה רושם שזה מחפש ואז רושם READY ובזה נגמר הסיפור, לא רץ לי הסרטון ולא כלום...YOUTUBE עובד לי כמו שצריך...חשוב לציין שעד לפני חודשיים בערך זה הריץ את הסרטונים בלי בעיה ופתאום זה לא מריץ, לא יודע מה הבעיה, אני מניח שזה משהו בהגדרות שצריך לשנות או משהו בסגנון...אשמח לעזרה
בעיה שניה היא כבר יותר רצינית...קורה לי לא מעט שבמהלך זמן קצר של שעה המחשב שלי נתקע לגמרי מספר רב של פעמים (5-6 בשעה), הסמן נתקע, התמונה נתקעת, למעשה המחשב כולו נתקע ואני צריך לעשות ריסטרט...חשוב לי לציין שזה קורה בעיקר בקיץ, אז ככה שאולי יש קשר לנושא האיוורור, למרות שאני בספק, כי אני מנסה כמה שיותר לשים ת'מארז במקום הכי קריר שאני מסוגל, עם חלון פתוח ליד ומאוורר של הבית צמוד עליו. הנתונים של המחשב שלי הם: מעבד אינטל פנטיום 4, 2.40 ג'יגה הרץ, 512 זיכרון RAM, כרטיס מסך RADEON 9200SE, ווינדוס XP פרו עם SP2...האבחנה שלי היא שאו שהזיכרון לא מספיק ולכן המחשב נתקע לי, או שיש בעיה בכרטיס מסך, או בעיה באיוורור...אני ממש לא יודע מה לעשות כבר עם המחשב הזה, קניתי אותו ב2004 אם אני לא טועה...אני כבר חושב לקנות מחשב חדש אבל בינתיים אני צריך להסתדר איתו ואני פשוט רוצה לדעת מה הבעיה איתו
תודה מראש!

נערך לאחרונה ע"י O-SilveR בתאריך 20-08-2007 בשעה 10:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר