לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 17:09
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
דעתכם חשובה אנא תגיבו

לפני שנה לערך נרשמתי לפורום ואני מרגיש כאילו שלא מספיק מה שעברנו וחווינו עם הקבוצה...עונה שעברה
שחר ורוני מכינים לנו פשוט התפרקות לתפארת כהמשך....
אני טועה ???
נקווה שכן אבל הבעיה שעד עכשיו לא טעיתי.... משחררים את קולאוטי דירסאו מביאים שחקן שלא יכול לרוץ במקומם... ההנהלה מסוכסכת בינם לבין עצמם כאילו שאנחנו לא חשובים...ההתנהלות באמת שלא מתאימה להם ולא רצינית ומקצועית....
ואחר כך מתפלאים שביתר לוקחת אליפות ....

חברים ביתר לא סופרת אותנו ולא אף קבוצה אחרת בליגה
מה יהיה איתנו אני פשוט מתוסכל...

אני קורא לרוני להעיף את עצמו הביתה ושיתחילו באמת מהפך אבל הפעם לחיוב אחרת שוב ניהיה קבוצה אמצע טבלה...

חרא של קבוצה ... ועצוב שזה כך

דעתכם חשובה לי אז אנא ... תגיבו
חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 10:24
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
סבלנות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "דעתכם חשובה אנא תגיבו"

בנוסף למה שאמר אלון, יש להתעזר בסבלנות.
עוד לפני שהתחילה הליגה כולם חגגו על דמה של מכבי חיפה והוציאו אותנו קטנים. זוהי שעתם של ה"פרשנים" בגרוש שבסה"כ עושים את עבודתם הקטנה והמלוכלכת ע"מ להתפרנס. הם לבד ממציאים פרשיות ובונים תככים ועלילות שלמות שהציבור בולע וגם אומר תודה אח"כ.

רק חכה קצת. תן לקבוצה זמן עד שרנאטו "להטוטן ברזיאלי" יראה את מה שהוא יודע, קרוסה "רגלי ז'אוטאואטס" יסגור את ההגנה, שרפאלוב "הדבר הבא" יעשה משחקנים קונוסים. תן זמן לקטן לנקות את הקיבה ולסחוב את הקבוצה להישגים.
יש לחיפה סגל מצויין, וכשהוא יראה את מה שהוא יודע- אנחנו, האוהדים התומכים, נחכה לכל אותם פרשנים בפינה ונוכיח להם שחיפה הייתה ונשארה הקבוצה של המדינה.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 11:30
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
לא.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "אתה לא חושב אבל שזמנו של רוני..."

לפטר מאמן אחרי מחזור אחד בעונה זה דבר הכי גרוע שקבוצה יכולה לעשות, כמו גם להחליף מאמן באמצע העונה.
מועדון מכבי חיפה הוא המועדון הכי אירופאי בארץ, ולכן ניתן לראות בו התנהגות, ניהול וסדר אירופאי. לא מעטות הקבוצות שמשאירות את מאמנן גם כשעונה אחת האליפות בורחת.
אחרי שלוש אליפויות ושנה מצויינת באופ"א- אני לא רואה שום כשלון של רוני לוי. גם מנצ'סטר יונייטד לא התרגשה מהאליפות של צ'לסי שהייתה מגואלת מהכסף של בעלייה, והיא חזרה והראתה מה היא שווה- עם אותו המאמן!

עוד לא נפתחה העונה, חיפה עוד לא אמרה את המילה האחרונה והתוצאות עוד ידברו בעד עצמן.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 12:24
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "דעתכם חשובה אנא תגיבו"

אני אומר את זה על סמך עונה שעברה כל העונה דיברו על מה קורה עם חיפה... ורואים ששינוי רציני לא נעשה לכן לפני שבאמת מתחילה העונה צריך להגיע השינוי ולדעתי הוא צריך להיות בעמדת המאמן..

מי נישאר מהסגל שלפני שנתיים ?? יותר מחצי קבוצה עזבה ולא רק ממניעים של חידוש... אלא גם ממניעים של התפרקות בהנהלה ... יש שם משהו שלא מריח טוב

ולגבי מה שאמרת שקבוצה שבאירופה מתמקדת רק באירופה זה הדבר הכי נכון והכי עצוב שאמרת
אבל לחיפה היתה כמעט חצי עונה להראות שאחרי אירופה הם יכולים לספק סחורה וגם אז לא ראינו הברקות

אני בסך הכל רוצה שיהיה לנו קבוצה שכן יכולה להתמודד על אליפות וכן יכולה לפחות טיפה לאיים על ביתר
צריך קצת ענין בארץ ולא עוד עונה מסריחה בליגה בארץ
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר