לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מהי תוכנת השיתוף המועדפת עליכם?
אימיול (אידונקי, Edonkey2000, אוברנט) 59 51.30%
ביטורנט (µTorrent, אזוראוס, eXeem, ביטקומט וכו') 64 55.65%
קאזה 1 0.87%
DC) DC++, סבבה DC) 11 9.57%
Usenet / IRC 3 2.61%
תוכנות משולבות (Shareaza ודומיה) 2 1.74%
תוכנות ה Peer2Mail למיניהן. 4 3.48%
אחר, נא לפרט בהודעה 5 4.35%
סקר מרובה-בחירות מצביעים: 115. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 21:25
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
למבוגרים בלבד מהי תוכנת שיתוף הקבצים המועדפת עליכם?

כן, כבר מזמן לא היה לנו כזה. שימו לב, הסקר הוא לא על תוכנות (כמו שכתוב בכותרת המטעה במקצת) אלא על פרוטקולי שיתוף. כלומר, ביטקומט, מיוטורנט ואזוראוס משתייכים לפרוטוקול הביטרונט. אימיול ואידונקי משתייכים לרשת אידונקי, וכו'. זהו די לחפור, פשוט להצביע. המועמדים הם הנפוצים ביותר, ואם מישהו ישלוף לי עכשיו איזו תוכנת שיתוף שרק הוא וחבר שלו משתמשים בה... בבקשה, שישמור אותה לעצמו.
מכיוון שרוב המשתפים לא מסתפקים בתוכנה אחת, גם כאן ניתן לבחור יותר מתוכנה אחת. אבל בבקשה, לא להגזים. שימו רק את המועדפת/פות באמת.

מי שיש לו משהו לומר, מוזמן להגיב. אבל בבקשה, בלי תמונות המציגות מהירוית הורדה, קצת נמאס לי מזה, ובלי לינקים לגרסאות לא חוקיות של תוכנות הורדה למיניהן.

אה, ועיקר שכחתי, ICQ זו לא תוכנת שיתוף קבצים!

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 21-08-2007 בשעה 05:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2007, 14:01
  rom10 rom10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
אין כמו Usenet
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "מהי תוכנת שיתוף הקבצים המועדפת עליכם?"

לא הרבה מכירים אותה, וטוב שכך אבל היא רשת מעולה. אני לא ארחיב בהסברים כי לא חסרים תכנים עליה, אפילו בעברית, אבל מה שכן אפשר לומר זה שיש שם הכללל פשוט הכל. גן עדן למורידים (היא לא שיתופית ממש, מורידים משרתי תוכן Newsgroups). גם כמעט ואין שם זבל יחסית לרשתות אחרות כיוון שהרוב המוחלט של ספקי התוכן לרשת הזו הם בתשלום לכן אף אחד לא רוצה לבזבז סתם רוחב פס. לא המשתמש ולא הספק. הנושא הזה מוביל אותי לחיסרון הכי משמעותי שלה שהוא הכסף. יוזנט זה בד"כ בתשלום. יש לה עוד כמה חסרונות כמו קושי בשימוש וכו' למרות שלמי שכבר בפנים זה טוב כי ככה אחרים לא נכנסים ומזהמים את הרשת.

אני הייתי מנוי מספר חודשים אצל ספק תוכן רציני וזה היה כיף חיים. רק מה לעשות, כסף זה מצרך נדיר ולכן חזרתי לביטורנט הישן והטוב. התחברתי כדי להתנסות. היה כיף.

ככה לסיום, למי שמבין באמת אין מה לחפש לא שם ולא ברשתות שיתוף. שרתי FTP (סייטים) זה הטופ. על זה אין וויכוח. וככה על הדרך, אתה, כן כן אתה, זה שמתמצא שם במקומות האלו, אתה יכול בבקשה לשלוח לי הודעה פרטית רגע..?

I'm Out.
ישן 30-08-2007, 00:00
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "כסף? מה? על מה אתה מדבר? אני..."

זה אתה.
אבל TL זה לא הכל. וזה רק פיסה קטנה מהאתרים שיש. [ אתר מעולה ד"א ] .
אני לא אומר סתם
וגם אני משכיר שרת בשביל זה . לא שאני בעד זה. אבל זה המצב.
ואני אגיד לך גם למה זה קורה .
כי קשה מאוד לחיות עם מהירות העלאה שלנו. אם עוד אפשר לחיות עם ההורדה, אם כי זה גם מאוד אבל מאוד איטי יחסית להרבה מאוד מדינות. אצלנו אי אפשר בכלל להגדיל לרמות כאלה, גם אם אתה רוצה ומוכן לשלם הרבה כסף.
אבל במדינות כמו שוודיה [ בכוונה אני מביא את הכי קצה ] שהחיבור שלהם הרבה פעמים מגיע למגות לשנייה [ בשני הכיוונים ] בחיבור הביתי שלהם .
ובוא אני אגיד לך ככה, זה הרבה , אבל הרבה יותר זול מחיבור האינטרנט שלנו.
אפשר לעשות חיבור 1.5 מגה בבית, ולהשכיר שרת , וזה יעלה לך כמו חיבור של 3 מגה! אולי 5 מגה, אבל המהירות של השרת הזה יכולה להגיע גם ל 6 מגה לשנייה ... . וזה בשיתופיים .
אם אתה רוצה קצת יותר, אפשר להשכיר משהו יותר טוב ולהגיע ל 11 מגה לשנייה !

נערך לאחרונה ע"י tripleR בתאריך 30-08-2007 בשעה 00:07.
ישן 17-09-2007, 04:39
  eran88 eran88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.05
DC ובגדול!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "מהי תוכנת שיתוף הקבצים המועדפת עליכם?"

בתור אחד שגר ביפן כבר שנתיים עם רוחב פס של 100 מגה (בפועל רק 40 אבל זה בסדר...) אני יכול להגיד לכם שהדיסי היא התוכנה היחידה שיכולה באמת לנצל את כל רוחב הפס.
מבדיקה שעשיתי עולה הדבר הבא :

האימיול יכול להגיע למהיריות של 600 ק"ב לשניה פלוס (אבל לעולם לא לקובץ אחד בודד ,צריך הרבה הורדות ביחד בשביל זה).

הביטורנט מגיעה למהירויות יפות מאוד ,יכול גם להיות 700-800ק"ב לשניה לסרט בודד.

אבל! אין על הדיסי (ןאני אישית משתמש בזו תוצרת כחול לבן שנקראת סבבהדיסי) ,אני יכול להוריד קבצים גם במהירות של 1700-1800 ק"ב לשניה ,זה אומר שבדר"כ אחרי שאני בוחר להוריד סרט אני מקבל אותו למחשב שלי אחרי בערך 10 דקות!!!

אגב ,בשביל להגיע למהירות כזו צריכים רוחב פס של 15 מגה ,בארץ כיום עם 5 מגה אי אפשר לעבור את ה-600 ק"ב לשניה והנה השאלה המתבקשת :

למה לעזאזל החברות בארץ חוסכות על רוחב הפס כשבכל העולם יש כבר תשתיות מתאימות? כאן ביפן כולם כמעט מחוברים לאינטרנט אופטי ולכן המהירות הגבוהה ,אבל זה כבר לדיון אחר.....

ערן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר