לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2007, 10:45
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
כנסו בהמוניכם - משחק חדש יצא לאור!

היי,
באשכול הזה רציתי לדבר על משחק שיצא היום, ביושוק (BIOSHOCK).
מה אתם אומרים\חושבים\מציינים, את כל חוות הדעת אני מבקש לרשום כאן, כללל מה שיש לכ להגיד.

חוות דעתי האישית:
גרפיקה - בסדר לא יותר מזה, היוצרים הדגישו כל פרט הכי קטן בעולם של המשחק בקבוקים ועד האוקיינוס
שבתוכו העיר שאתם נמצאים בה.
גיימפלי - מקורי, נותן למשחק פן חדש לגמרי אין כזה דבר שאתם סתם תרוצו בכל העיר ותרססו לכל הכיוונים,
המשחק דורש חשיבה!
קיצר אני ממש מצפה לשחק במשחק, ומה אתם חושבים רבותיי?
(הייתי משקיע באשכול קצת יותר, אבל אני חייב לעוף)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thg.ru/game/e3_2006_2/images/bioshock.jpg]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2007, 00:22
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
מצטער על ההקפצה, אבל אני פשוט חייב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "כנסו בהמוניכם - משחק חדש יצא לאור!"

זה כנראה המשחק הטוב ביותר ששיחקתי בו בחיי. לדעתי, אפילו יותר טוב מ Half Life 2. הוא פשוט מבריק מכל בחינה אפשרית. העלילה שלו אדירה, המשחק, דבר שבדרך כלל מזניחים, פשוט נפלא, הדמויות פשוט עמוקות ביותר, משכנעות, מעניינות ואותנתיות בצורה מדהימה, עלילת המשחק יכולה להשתנות קצת בהתאם לבחירות שאתה מבצע בתוך המשחק, יש לך מרווח עצום ליצירתיות במשחק, צריך לחשוב במשחק ולא רק לירות, ובכלל - כל כך כיף להרוג Big Daddy!!!
יש גם דברים קטנים שאפשר לראות בהם עד כמה המשחק הזה גאוני מבחינת התכנון שלו. למשל, במשחק פזורות דמויות הקרויות Big Daddy-ים. התפקיד שלהם הוא להגן על ילדות שנקראות Little Sisters. אחרי שאתה הורג ביג דאדי ונפטר מהילדה (לא אגיד איך, יש כמה דרכים), הביג דאדי חוזר לתחיה במקום אחר ומסתובב ברחבי השלב בחוסר מעש. בשלב מסויים אחד הרובוטים המעופפים שלי התקרב אליו קצת אז הוא ניער את היד שלו כאילו הוא מנסה להעיף זבוב טורדני. פשוט מבריק.
ובכלל, העומק שבו המשחק הזה בנוי, רמת התכנון, תשומת לב לפרטים, זה פשוט עוצר נשימה. כל חדר במשחק מתוכנן בקפידה עד לפיקסל האחרון שבו.
וכל זה בכלל לפני שנכנסים לדבר על הגרפיקה והפיזיקה. פשוט מדהים, אין מילים.

100/100. משחק מדהים.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר