לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 13:09
  rollo rollo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
אני לא חושב ...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "אותי מרתק הצד השיווקי. מה..."

אני לא חושב שהעיניין כאן הוא ההודאה בטעות של ויזה - בעצם זה שהם מודים שהם טעו בבחירת השיטה הם גם לוקחים איתם למטה את שאר החברות.

אני חושב שהם עושים את זה בשביל לגרום ללקוחות של חברות אחרות לחשוב - "רגע , אם הם מודים שזאת טעות למה החברה שלנו לא מוכנה להודות בזה ? " ובזה הם הצליחו - ובגדול.

לצרכנים יש זיכרון דיי גרוע , כי אם עכשיו ויזה הודו שהם טעו ועברו לשיטה השניה , מה שייזכרו מהם בעוד כמה חודשים זה לא את זה שהם הודו שהם טעו אלא את זה שהם הביאו את השיטה לארץ ראשונים.

אגב, מה דעתכם על השיטה החדשה ?
לדעתי זה לא הוגן , כיוון שאני חושב שמגיע לכל אחד לקבל הנחה לפי השימוש שלו בכרטיס .
אמנם הנקודות שיקפו רק באופן חלקי את זה - אבל זאת שיטה עדיפה מאשר לתת לכולם הנחות .
אולי שיטה אפילו יותר טובה היא לתת % הנחה ללקוח לפי השימוש החודשי שלו (למשל : קניתי ב 200 ש"ח - אני זכאי לקבל הנחה של 5% , קניתי ב- 400 - 10% הנחה וכו' ).
יותר הוגן לטעמי .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2007, 14:40
  Itzik Vilc Itzik Vilc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
מה קורה עם הנקודות ישנות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי reem77 שמתחילה ב "ויזה עושה מהפך"

ראית מישהו יודע מה קורה לאנשים שאספו שנים נקודות? האם הם יקבלו פיצויי או מתנה כלשהיא.
אחרת זו ממש גנבה לדעתי והפרת הסכם.

דרך אגב, לדעתי זה לא שהשיטה לא הייתה טובה, אלא היא התאימה ללקוחות של לפני 20 שנה. אז לא היו כמעט דברים זולים מיובאים והכלל מי ידע מה זה קניה מקטלוגים ואינטרנט. דווקה זה היה מתאים לדעתי.

הבעיה, שלאורך השנים, השווי של מתנות הלך וירד יחסית למה שקנינו והעולם עבר שינויי בטח פה בארץ והם פשוט נרדמו.

אני דווקה מכל מכרטיסים מעדיף את דיינרס. היו לי המון הנחות מיוחדות לאורך הזמן. לדוגמה כרטיס קולנוע חינם עם רכישת כרטיס בסינמה-סיטי. היו המון פעמים מבצעים של ארוחות במסעדות טובות במחירים ממש נמוכים יחד עם הורדה של כמה נקודות ועוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר