לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 01:04
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "אוקיי, יש לפי דעתי כמה דרכים..."

שלושת האפשרויות פוגעות מאד, והרוב המוחלט של האנשים נפגעים מזה (חוץ מהאנשים שזורמים עם המצב ומתחילים לשנוא אותכם....)

לפי דעתי, אין דרך לסנן ולא לפגוע... עם העובדה שסיננת מישהו פוגע באדם, זה לא נעים לשמוע שהוא מציק או מעצבן, או שהוא פשוט לא רצוי..

אני חושב שהדבר שיפגע הכי פשוט נמרך לזמנים גדולים יותר. לאט לאט אתה מזריק לו את זה שאתה לא רוצה לדבר איתו. אם תעשה את זה במכה זה כמו לצרוח לו את זה בפרצוף.

ניתן גם להגיע איתו להסבר (אם הוא כמובן אדם מבין ו'קשוח' מספיק כדי לקבל את זה בפנים), אבל ברוב המקרים זה לא פשוט.

אתה יכול גם לשלוח חבר ש'לטענתו' אתה לא יודע שום דבר מזה, ככה הוא לא נוטר לאף אחר וכולם ממשיכים לחיות בכיף

מקווה שעזרתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2007, 13:03
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "איך מסננים (או אומרים "שקט!!") בלי להעליב?"

לדעתי, זה לא יפה בשום מצב לסנן מישהו. אותי כמעט אף פעם לא סיננו אבל חברים שלי מסננים מלא אנשים וזה ממש מעצבן אותי... יש אנשים שמתקשרים אליהם והם פשוט לא עונים, אפילו כשיש להם זמן. וזה לא שמי שמסונן הוא בן אדם רע או סופר מעצבן... טיפטיפה נקאץ אבל אז מה, ביג דיל?!
אותי זה ממש מעצבן כשמסננים מישהו בלי סיבה מיוחדת.
אני מנסה לחשוב אם הייתי משועמם קצת והייתי רוצה לפתוח שיחה עם אנשים והם היו מסננים אותי או לא עונים לי או עונים באדישות, בלי התעניינות, ובמגעילות... זה דבר שממש יפגע בכל האנשים הנקאצים ולדעתי, עדיף לפגוע טיפה פעם אחת בצורה קצת יותר גדולה מאשר לסנן לאורך זמן ולגרום לבן אדם להיות בלתי רצוי מכל הכיוונים.
זה גם יתן להם סיבה והזדמנות לחשוב על ההתנהגות שלהם ולנסות אולי להשתנות אם הם באמת יבינו שהם טיפה מעצבנים...
GL

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר