לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 03:35
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
כתבה רומן בשלט רחוק

רביעי בערב. שנת אלפיים ושתיים.

ואני עומדת. שורה שלישית, רביעית, מנסה להגביה את עצמי בכמה סנטימטרים שיהוו יתרון על שאר האנשים. מנסה לקלוט אצלה זיק של חיוך, משהו יוצא דופן שאולי רק אני ארגיש. איזה סיבוב של הראש, תנועה בידיים, אפילו אם היא תעשן מוזר אני אגש אליה.
משהו שיגיד לי שאני מזהה נכון.
והיא עומדת שם, השיער הקצוץ קצוץ הזה בוער לי בעיניים, וכל מה שאני מצליחה לראות זה מכנסיים כתומים וגופיה שחורה. והיא גבוהה, ובכיס יש לה סיגריות.
היא רוקדת מכל הלב, מכל הנשמה. לא מתנועעת ע"פ המוזיקה, לא שמה לב לאנשים שמסביב. יש לה עגיל בגבה, הצלחתי לראות. די צבעוני כזה. לא משהו מיוחד, עגיל שהרבה בנות הולכות איתו.
אצלה זה נראה מושלם. כאילו אלוהים החליט שיש מקום מיוחד לשים בו עגיל, ושם הוא הניח אותו. במקום העילאי בשביל עגילים בגבות.
היא מחזיקה איזו כוס משקה ביד. בטח לא משהו אלכוהולי, אני חושבת. בטח סיידר או מיץ תפוזים. מקסימום בירה. לא יכול להיות שהיא אוהבת אלכוהול.
היא אוהבת אוכל מהמזרח- סיני, תאילנדי, יפני. מה שבא. מעשנת רק סוג אחד של סיגריות כי גם ככה זה לא ממש טעים לה, אז לפחות לזה היא רגילה, ומדי פעם אם מישהו מציע היא מעשנת גם ג'וינט
או שניים. לא יותר מדי, כי זה עושה לה קצת רע בנשמה.
יש לה דירה קטנה במושב בצפון, די קרוב לפה אפילו. בחוץ גרים שני חתולים- זכר ונקבה, אפור ומנומרת בשלושה צבעים. אם היא נזכרת היא מוציאה להם קערת חלב, ואם לא, גם ככה הממטרה מטפטפת אז הם שותים ממנה.
היא בקשר ממש טוב עם ההורים שלה. הם גרים קצת רחוק אמנם, במרכז, אבל היא מבקרת אותם אחת לחודש לפחות, ואם יוצא לה להיות במרכז יותר- אז יותר. מספרת לאבא שלה הכל. ממש שיחות
נפש כאלה, שיושבים ושופכים את הלב. עם אמא היא בקשר טיפה פחות טוב, אבל הכל בבית שלהם מתנהל על מי מנוחות. יש לה אח אחד בצבא, הוא קרבי בגבעתי, וקוראים לו יובל.
קורה שהיא יושבת על הנדנדה האדומה שיש לה בגינה וקוראת ספר, ופתאום נרדמת בשמש בשלוות נפש כזו, כי אין לה דאגות בחיים. אני יודעת שבעוד שנה וחצי בערך תיוולד לנו תום. והיא תגדל
אותה איתי.

אז לגשת אליה?

** כל הזכויות שמורות לסיון כהן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2007, 03:59
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "הינה השאלה הראשונה"

מסתבר, שלפעמים צריך להגיע לסיטואציה מסוימת כדי להרגיש שזה בדיוק מה שהיה חסר...
את הקשר הראשון (החד מיני) שלי התחלתי בצבא. שירתתי עם המיועדת דאז באותו בסיס, ולנו יחד בבית החייל. עליה ידעתי כבר שהיתה לה חברה בעבר, והסתקרנתי טיפה.

הסתבר שהיא היתה מעוניינת בקשר איתי, ונסתה לרמוז לי, אבל אני- כמו בוקית ממוצעת- לא קראתי את הסימנים. ערב אחד היא פשוט נישקה אותי, ומאז הכל היסטוריה.

האמת היא שאני אולי לא דוגמה מובהקת וטובה ללבטים הרבים ולהתחבטויות שעוברים הרבה מאוד מחבריי החד מיניים, כי אני פשוט ידעתי. ברגע שהתנשקתי איתה הבנתי שזה בעצם זה.
פתאום למעצורים שלי עם גברים, (מעצורים על סף דחייה) היה הסבר- לאי יכולת לקיים מגע פיזי בלב שלם עם גבר, לחוסר התקשורת ברמה הכי בסיסית...
ידידים גברים תמיד היו לי, ואיתם לא היתה בעיה. הבעיה התחילה כשהיה מישהו שרצה יותר מזה- ואני פשוט לא יכולתי לתת. באותה נשיקה העולם התבהר לי פתאום וידעתי, פשוט ידעתי שזה בדיוק מה שאני.
אני לא פריג'ידית, אני לא א-מינית, אני פשוט נמשכת לנשים, זה הכל.
כמובן שבמבט אחורה אני יכולה להצביע על סימנים מוקדמים, אולם מעולם לא הייתי מודעת אליהם (הייתי טום-בוי מטורפת, היו לי רק חברים בנים, כשחזרתי אחורה גיליתי התאהבויות בדמויות נשיות בחיי)
בעצם, מאז אותה נשיקה, עברתי שלוש מערכות יחסים ארוכות וטעונות עם נשים, ואיכות החיים שלי (בעיקר מהפן הנפשי) פשוט עלתה. אין גבול לאושר.

(אשמח לענות על כל שאלה בהמשך, כמובן )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר